Czasopisma

Forum, na którym możemy pogadać o wszelakim oprogramowaniu na C64, grach, programach.
Wiadomość
Autor
barf31
Posty: 15
Rejestracja: 09 kwie 2017, 16:03

Czasopisma

#1 Post autor: barf31 »

Cześć wszystkim. Ja z takim głupkowatym pytaniem. Dostałem fazę na commodorka wyciągnąłem wszystko z szafy itepe itede. Czy gdzieś w czeluściach internetu znajdę jakieś obrazy dyskietek z różnych czasopism? Coś jak np. Tajemnice Atari kiedyś wydawały. I ogólnie skany takich właśnie czasopism w jednym miejscu. Wiem, że jest Internet Archive ale jakoś jak dla mnie dziwacznie to działa. Pozdrawiam bawcie się :D

BenHur
Posty: 126
Rejestracja: 06 mar 2016, 21:26

Re: Czasopisma

#2 Post autor: BenHur »


Awatar użytkownika
Hornet
Posty: 221
Rejestracja: 06 paź 2009, 10:31
Grupa: Agony Design

Re: Czasopisma

#3 Post autor: Hornet »

barf31 pisze:
15 cze 2024, 08:23
Cześć wszystkim. Ja z takim głupkowatym pytaniem. Dostałem fazę na commodorka wyciągnąłem wszystko z szafy itepe itede. Czy gdzieś w czeluściach internetu znajdę jakieś obrazy dyskietek z różnych czasopism? Coś jak np. Tajemnice Atari kiedyś wydawały. I ogólnie skany takich właśnie czasopism w jednym miejscu. Wiem, że jest Internet Archive ale jakoś jak dla mnie dziwacznie to działa. Pozdrawiam bawcie się :D

Niestety, crawlery (Wayback Machine) ogarniają tylko tekst. Dyskietki Public Domain musiałby ktoś zrzucić do formatu D64. Próbowałem niezobowiązująco pokopać w sieci ale z zerowym wynikiem....szkoda, pamiętam mokre majtki przy nowych demach na PD....
Oczko się urwało! Temu misiu!

barf31
Posty: 15
Rejestracja: 09 kwie 2017, 16:03

Re: Czasopisma

#4 Post autor: barf31 »

Też trochę szukałem i niewiele znalazłem. Na atarionline.pl mają fajnie zrobioną bibliotekę atarowca (nie bijcie mnie :D). O coś takiego właśnie mi chodziło. Dyskietki przeboleję jakoś, znajdę coś interesującego to sobie przepiszę. Zostaje mi chyba tylko internet archive. Pozdro idę komodorzyć.

Gordian
Posty: 310
Rejestracja: 14 cze 2021, 13:32

Re: Czasopisma

#5 Post autor: Gordian »


etc
Posty: 4
Rejestracja: 03 paź 2023, 16:09

Re: Czasopisma

#6 Post autor: etc »

Kurczę, pobrałem sobie jeden dysk PD C&A i znalazłem programik KULKI (latające po sinusoidzie), którego listing kiedyś przepisywałem z C&A, wtedy działało pięknie, teraz również :D :D :D

ODPOWIEDZ