Silesia Party 4 [official thread]

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Psychik
Posty: 62
Rejestracja: 14 sie 2010, 19:38

#181 Post autor: Psychik »

hell yeah! :D

Awatar użytkownika
Hornet
Posty: 211
Rejestracja: 06 paź 2009, 10:31
Grupa: Agony Design

#182 Post autor: Hornet »

No chyba,że Emilkę "sprzedam" którejś z babć - ale to tak dupiato walić browce jak dwie dziewczyny chore, z czego jedna w szpitalu...Coś tam spróbuję wymyśleć - a jak już wymyślę to aku Ci padnie Carrion...
Oczko się urwało! Temu misiu!

k.

#183 Post autor: k. »

kurwa ELBAN nie będzie "zielonej nocy" ??? cóżem Ci ja zrobił;)

Awatar użytkownika
Raf
Posty: 584
Rejestracja: 14 wrz 2008, 23:30
Grupa: Vulture Design

#184 Post autor: Raf »

a co z rzutnikiem party ppl? zastnawil sie ktos, czy moze przywiezc jakis lepszy projektor niz to co pozyskalem w zeszlym roku? ;)

randall
Posty: 292
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37
Grupa: msl/esm

#185 Post autor: randall »

ale o co chodzi, że na compo mało prac? przecież jeszcze tydzień został, nie? ja wystawiam gówna i na jeden i na dwa sidy, ale jeszcze nie miałem czasu ich skończyć.
(a meczyk trzeba zrobić, bo chcę znowu skręcić kostkę i przejebać do zera.) ;)

jericho
Posty: 229
Rejestracja: 12 sie 2010, 18:52
Grupa: Draco Tropyx WST

#186 Post autor: jericho »

eb a kiedy Ty chcesz jechac i ile i brakuje? calosci?
Bee boozed together in Comaland!!!

k.

#187 Post autor: k. »

elban nie wykręcaj się brakiem kasy;)

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3954
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#188 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Jericho, twoj duszek ze Scenery przeszedl do historii sceny :)

Skoro na Silesie jedziesz golfem z Warszawy to podjedz po Elbana i przywiez go na party, ja dorzuce sie do paliwa.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

jericho
Posty: 229
Rejestracja: 12 sie 2010, 18:52
Grupa: Draco Tropyx WST

#189 Post autor: jericho »

Sebaloz dla mnie nie ma problemu. jak sie nie boi to dojedziemy! :) obiecuje ze nie bede juz pokazywal takich "umiejetnosci" jak na scenery;) hehehe
Bee boozed together in Comaland!!!

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3954
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#190 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

jericho pisze:obiecuje ze nie bede juz pokazywal takich "umiejetnosci" jak na scenery;)
Nie obiecuj czegos czego nie bedziesz w stanie dotrzymac :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
odyn
Posty: 164
Rejestracja: 04 gru 2008, 22:37
Grupa: VTE^TX^DREAM

Koszulki SILESI4

#191 Post autor: odyn »

Witam, do dzisiaj tj. 11.09.2k10, poniższe osoby dokonały wpłat za koszulki:

1. PSYCHIK
2. STG
3. V-12
4. SEBALOZ
5. KISIEL
6. RAF
7. RAMOS


Pytałem u szmaciarzy o kolor niebieski - tutaj może być mały problem z jasno-niebieskim, ale będę walczył, z góry zastrzegam sobie ew. możliwość zmiany koloru, jeśli takowego nie będę w stanie dorwać.

Koszulki przywiozę na Party w piątek, i trafią podpisane nickami do organizatorów w celu rozdania.

Dodatkowo pewna partia koszulek będzie dostępna także do kupienia na partyplace, w jakimś zunifikowanym rozmiarze , bądź w kilku różnych do wyboru :)

W przypadku zamówień rozmiarów damskich, proszę o uwzględnienie
tego w temacie przelewu.

Zamówienia przyjmuje do środy przyszłego tygodnia włącznie, tj. do 15.09.2k10

Jeżeli z przyczyn popełnionych przez bank [ lagi na łączach, wirusy, rekiny, Godzilla,], ktoś wpłacił wcześniej, a nie będę miał potwierdzenia przelewu na koncie do środy - nie ma problemu, po uzyskaniu potwierdzenia koszulka w ostateczności zostanie przesłana snailem na adres wpłacającego.

elban
Posty: 1604
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#192 Post autor: elban »

Jericho, Sebaloz - dzieki, ale jezeli przyjade to tylko za swoja kase.
was twenty, is five, my friend...

k.

#193 Post autor: k. »

macie wolne miejsca z wawy ? Elban pijesz za swoje ;) może być?

Psychik
Posty: 62
Rejestracja: 14 sie 2010, 19:38

#194 Post autor: Psychik »

elban pisze:Jericho, Sebaloz - dzieki, ale jezeli przyjade to tylko za swoja kase.
kutwa, elban...

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 592
Rejestracja: 13 wrz 2008, 16:13
Grupa: Samar

#195 Post autor: Cobra »

Ponawiam pytanie:czy w sobotę rano będzie ktoś jechał na party z Warszawy lub okolic?
8 bit rulez:)

Randy
Posty: 70
Rejestracja: 07 paź 2008, 14:08

#196 Post autor: Randy »

Cobra pisze:Ponawiam pytanie:czy w sobotę rano będzie ktoś jechał na party z Warszawy lub okolic?
Witam! Jutro autko jedzie do warsztatu. Mam nadzieje, ze wyrobią się z naprawą. Jak wszystko będzie OK, to ja startuję w sobotę jakoś wcześnie rano z Wawy (ok. 6). Jakby co to 3, ew. 4 miejsca mam wolne :-)

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 592
Rejestracja: 13 wrz 2008, 16:13
Grupa: Samar

#197 Post autor: Cobra »

[quote="[/quote]Randy to ja startuję w sobotę jakoś wcześnie rano z Wawy (ok. 6). Jakby co to 3, ew. 4 miejsca mam wolne :-)[/quote]

To ja rezerwuję jedno miejsce -oczywiście jako pilot :D
Do benzyny też się dorzucam, gdyż za free wcale jechać nie chę.
Randy:napisz mi na PW jakiś kontakt telefoniczny, co byśmy się zgadali odpowiednio:)

mam nadzieję, że jak ruszysz to nie będzie problemem zjechać na chwilkę z trasy katowickiej na wysokości Nadarzyna? (jakieś 5km) do Otrębus?
Kasia
8 bit rulez:)

Awatar użytkownika
Raf
Posty: 584
Rejestracja: 14 wrz 2008, 23:30
Grupa: Vulture Design

#198 Post autor: Raf »

PPL deklarujcie sie co do tego soccer compo na swiezym powietrzu, poki co zglosil sie jeden player ;)

podpowiadam jaka jest pogoda za onet.pl :

19 9 °C
1019 hPa Śnieg: 0.0 mm
Deszcz: 0.8 mm
Wiatr: 11 km/h

Wstępny timetable:

FRI

19:00 Swinsid
2o:oo Rave z Odynem
23:00 SID-RAVE

SAT

12:00 Soccer compo (?) (jak nie bedzie chetnych to proponuje emlyn hughes int soccer)
15:00 Timanthes - Carrion
16:00 game compos
18:00 8bit demoshow (Nitro)
20:00 Compo'tetitions

SUN

12:00 koniec

Conrad odmowil pokazywania swojego edytora publicznie, ale mam nadzieje ze go przekonamy ;)



Poniewaz do tej pory wszyscy poproszeni bardzo chetnie pomagali liczyc votki - w tym roku votki robia za brudnopis, a partycypanci beda potem glosowac przy pecetach (postaram sie postawic wifi na miejscu tak aby kazdy kto ma lapka/pda z wifi mogl zaglosowac). Glosowanie zostanie zamkniete w niedziele ok 10:00 (lub pozniej jesli taka bedzie potrzeba). w zwiazku z tym ceremonialy odbeda sie w niedziele rano.

System 5stars udostepnil Ubik/The Elude (jak ktos byl na Riverwashu to wie o co chodzi).


Istotna roznica jest jednak rozdawanie votek, wiec bedziecie glosowac swiadomie - czyli inaczej niz na RW2010 (previewy w systemie 5stars nie byly uzupelnione co dalo dosc mocno randomowe wyniki kompotow)

sandlbn
Posty: 5
Rejestracja: 13 wrz 2010, 09:58

Samochód z Lublina

#199 Post autor: sandlbn »

Jedziemy w 2 osoby z Lublina, jeżeli jest ktoś chętny mamy 2 miejsca. Z tym, że jedziemy najprawdopodobniej w sobotę rano.

Randy
Posty: 70
Rejestracja: 07 paź 2008, 14:08

#200 Post autor: Randy »

Raf, nie udałoby się przerzucić chociaż jednego z muzycznych event'ów z piątku na sobotę? Chętnie bym poszalał przy SID'owych dźwiękach, niestety dojadę dopiero w sobotę, jak zapewne spora cześć partyzantów.

ODPOWIEDZ