Silesia Party 4 [official thread]

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Raf
Posty: 584
Rejestracja: 14 wrz 2008, 23:30
Grupa: Vulture Design

#141 Post autor: Raf »


k.

#142 Post autor: k. »

No z jednym nie mogę się zgodzić, jakbyście dali tak jak rok temu przedpłaty dużo wcześniej widać by było jakie jest REALNE zainteresowanie.
Z mojej strony możecie liczyć na pomoc po wypłacie w październiku.
CU
PS. Zbieram na X jak są chętni ;)

Awatar użytkownika
Raf
Posty: 584
Rejestracja: 14 wrz 2008, 23:30
Grupa: Vulture Design

#143 Post autor: Raf »

z powodu urlopu wlasciciela lokalu umowa zostala podpisana dopiero ~15 sierpnia (zabiegalem o to jeszcze w lipcu)- przed podpisaniem umowy nie bylo sensu pchac sie w zbieranie kasy (przynajmneij z mojego punktu widzenia). anyway... termin party byl znany od lutego zdaje sie ;) tu tez objawia sie forma sponsoringu party - kazdy robi jak uwaza, ale zamiast bulic kase na nagrody to moze lepiej bylo dorzucic do puli organizatorow...

anyway - jesli bedzie na party 50 osob, to problemu nie bedzie (budzet bedzie wynosci wtedy ok 2400zl), ale prog "zero" to ok 30-35 osob. Niestety wiele osob ukrywa swoj przyjazd co utrudnia oszacowanie budzetu (oraz blokuje potencjlany efekt snieznej kuli) i nie wiem czy mam teraz wolac Warlocka do obslugi audio (na takiej zasadzie jak na sp3, co sie swietnei sprawdzilo) co bedzie kosztowalo nas troche, czy za flaszke wziasc audio od znajomego i prosic kogos o wolontariat przy mikserze... to tak obrazowo jakby ktos nie wiedzial o czym mowie ;) jak kasa pozwoli to zamowimy tez np jakies pizze etc tak jak w zeszlym roku (choc ze smutkiem zawiadamiam ze pizzeria z ktorej skorzystalismy juz nie istnieje)

k.

#144 Post autor: k. »

ja się odchudzam:P sorry

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2344
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#145 Post autor: carrion »

nie do konca chyba zrozumiałem w czym problem
w tej chwili jest zarejestrowanych 48 osób większość 99% że przyjedzie.
te 50pln to nie jest majątek.
nie wyobrażam sobie że ktoś przyjeżdża na jedyne nasze part w roku i nie płaci!

z pizzą dajcie se siana - jak nie ma kasy to wszyscy zrozumieją...
jak nie zrozumieją niech żrą zupki chińskie i giną

co do zagospodarowania czasu to podtrzymuje swój występ z Timanthesem w roli głównej ale wg mnie to najważniejsze aby było gfx compo ;)
serio nie przejmójcie się jak się będzie mało działo na ekranie

no i na koniec ... Raf, Volcano nie panikujcie będzie git i koszer ;)
c64portal.pl, retronavigator.com

Awatar użytkownika
Raf
Posty: 584
Rejestracja: 14 wrz 2008, 23:30
Grupa: Vulture Design

#146 Post autor: Raf »

ano co do zawieruchy na ekranie to chcialem zuwazyac ze do kompotow zostalo 10 dni a stuffu jest:

3 muzyki
1 grafika
1 2sid (ale zjebany)

jest zapowiedziana jeszcze jedna muzyka...

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2344
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#147 Post autor: carrion »

1 grafika tzn moja?
mam nadzieję że słyszałeś jak na riverwash opowiadałem o swojej nufli grafice na compo :D

lojalnie jednak powiem że faktycznie joe i veto (mermaid chyba też) nie planują nic wystawiać.
c64portal.pl, retronavigator.com

Awatar użytkownika
Raf
Posty: 584
Rejestracja: 14 wrz 2008, 23:30
Grupa: Vulture Design

#148 Post autor: Raf »

tak, slyszalem ;P a oprocz Twojej jeszcze jakas bedzie ;)

wyglada na to ze nagrody w compo beda oddane walkowerem.. az po glowie chodzi mysl zeby zrobic 4k albo demo i zawalczyc o actiona ;)

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 592
Rejestracja: 13 wrz 2008, 16:13
Grupa: Samar

#149 Post autor: Cobra »

carrion pisze: nie wyobrażam sobie że ktoś przyjeżdża na jedyne nasze part w roku i nie płaci!
A jednak są takie osoby.. :D :lol:
8 bit rulez:)

elban
Posty: 1604
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#150 Post autor: elban »

carrion pisze: nie wyobrażam sobie że ktoś przyjeżdża na jedyne nasze part w roku i nie płaci!
chyba nigdy nie organizowales party. ;)
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3954
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#151 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Ja juz 2 tygodnie temu zamowilem koszulke XXL i zaproponowalem wykorzystanie na tej koszulce loga SILESIA PARTY 4, ktore narysowalem do kodowanej invitki. Zamierzam w tej koszulce promowac marke Silesia na zagranicznych party: X, Forever, Breakpoint, LCP. Na kazdym party na ktorym bylem namawialem do przyjazdu, w ostatni weekend w Warszawie kilka osob udalo sie przekonac, czy przyjada to sie okaze.

Co do ilosci prac to rok temu bylo 38 prac na wszystkich 5 kompach, w tym roku 18 prac zostalo zadeklarowanych juz podczas rejestracji, natomiast mailem dostarczonych zostalo juz 5 prac. Mozna porownac w bazie danych jak mialy sie deklaracje z zeszlego roku do rzeczywistej ilosc prac.

Co do placenia za wejsciowki, na csdb jest zarejestrowanych 52 uczestnikow zeszlorocznego party, byly jeszcze osoby nie zwiazane ze scena c64. Nie wiem ile dokladnie osob zaplacilo, ale mozna porownac kto placil a kto nie. Wiadomo ze mozna byc w kiepskiej sytuacji finansowej, jesli ktos nie ma kasy to moze w zamian zaproponowac pomoc w organizacji party albo poprosic kolegow o zrzutke na wejsciowke, tak jak sie kiedys zbieralo na party na wodke. Ale jesli ktos mowi ze nie ma kasy a potem idzie do partyjnego baru to sorry..

Co do sponsoringu to rozumiem obawy, bedac organizatorem podejmuje sie pewne ryzyko finansowe, w przypadku ostatniego party Riverwash 2010 byla to kwota zobowiazan powyzej 10 tysiecy, jesli partyzanci nie wydadza takiej kasy to straty pokrywa sie z wlasnej kieszeni. Dlatego zobowiazuje sie do wplacenia na konto party takiej samej kwoty jaka zostanie wplacona przez pozostalych sponsorow do dnia rozpoczecia party.

W tej chwili jest to kwota 185 zl.

Zapraszam do podbijania :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2344
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#152 Post autor: carrion »

elban
powiedzmy że współorganizowałem (esm/antia w tarnowie 93 94) ;)
i sobie wyobrażam.

ale chodzi mi tutaj o to że ktoś próbuje na krzywy ryj wejść...
jest nas scenowców zaledwie garstka i nie czas na robienie w chuja (np przez niepłacenie).
c64portal.pl, retronavigator.com

Psychik
Posty: 62
Rejestracja: 14 sie 2010, 19:38

#153 Post autor: Psychik »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:Ja juz 2 tygodnie temu zamowilem koszulke XXL
dajcie linka do tych koszulek, bo nie moge nic znalezc na allegro. ani w biezacych, ani w starych...

Volcano
Posty: 72
Rejestracja: 09 gru 2008, 08:39
Grupa: EXON
Kontakt:

#154 Post autor: Volcano »

Psychik pisze:dajcie linka do tych koszulek, bo nie moge nic znalezc na allegro. ani w biezacych, ani w starych...
Sebaloz miał na myśli, że zamówił sobie koszulkę we własnym zakresie, z własnego projektu.
Oficjalny projekt koszulki miał być dostępny wczoraj. Już wcześniej Odyn podesłał nam wstępny projekt, ale miał on być jeszcze poprawiany. Na razie jednak nic więcej nie otrzymaliśmy.

Awatar użytkownika
Raf
Posty: 584
Rejestracja: 14 wrz 2008, 23:30
Grupa: Vulture Design

#155 Post autor: Raf »

dzis projekt nadruku na koszulke bedzie dostepny publicznie (pozno? niby tak, ale z jednej strony nie bylo pytan o koszulki a z drugiej strony byc moze nikt nie pytal bo nie bylo projektu. Moze takie zamkniete kolo? Tak czy siak koszulki projektuje Odyn w wolnym czasie bez zadnej presji i chwala mu za to)

Conrad pokaze swoj edytor muzyczny
Carrion powie conieco o NUFLI
Odyn poprowadzi rave party
Swinkels (raczej) zaprezentuje SWINSIDa
Sundance zrobil votke
Booker pomoze jako wodzirej
Audio ... jest jeszcze w sferze dyskusji, na pewno pomagac bedzie Noise.

Co Ty zrobisz dla realizacji party?

poszukiwani chetni do: puszczania video dla zapchania czasu (nie ma internetu na miejscu, wiec jakies teledyski, wildy, krejzole itd etc czeba przygotowac zawczasu), moze znajdzie sie tez ktos chetny do przeprowadzenia game compo - game xompos moze byc wiecej (nie wiem czy bombmania na 4 juz sie troche znduzila ale to z drugiej strony tradycja? ) sugerowalbym gre http://gb64.com/game.php?id=1395&d=45&h=0 , moga 3 osoby grac jednoczesnie, fajna by byla wtedy liga na 6/9/12 graczy (moze znow ktos ufunduje znicz jako nagrode? :P ).

Wypowiedzcie sie tez w sprawie soccer compo - przydalby sie ktos aby toto poprowadzic ale przede wszystkim przydali by sie pilkarze, przoduja w tym Arise a jakos ich w ogole nei widac na liscie gosci ;)

PS. W tym roku glosowanie bedzie przebiegac most likely w inny sposob, szczegolny zdradzimy niebawem ;)

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3954
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#156 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Volcano pisze:Sebaloz miał na myśli, że zamówił sobie koszulkę we własnym zakresie, z własnego projektu.
Mialem co innego na mysli. Dowiedzialem sie od Rafa, ze projekt koszulki nie jest jeszcze skonczony przez Odyna, nikt tez nie pyta o koszulke i nie zamawia. Mialem juz narysowane logo SILESIA PARTY 4 do invitki, wiec zaproponowalem uzycie mojego logo na oficjalnej koszulce jesli bedzie pasowalo do projektu. Nie mam kontaktu z Odynem, wiec przeslalem Rafowi logo i moje zamowienie. Wlasnej koszulki nie robie. Chce miec taka sama koszulke jak wszyscy, fajnie bedzie wygladalo jak wybierzemy sie wszyscy w takich samych koszulkach na jakies party. Niepokoi mnie haslo, ze koszulki moga byc po party. Dwa tygodnie po Silesii jest X na ktore chcialbym miec juz koszulke. Proponuje zrezygnowac z publikacji projektu koszulki i pytanie czy sie komus taka koszulka podoba czy nie, bo to strata czasu. Jesli ktos chce koszulke pamiatke z party to kupi ja bez wzgledu na to co na niej bedzie. Zrobcie przedplaty na koszulki, mozna wplacac juz dzis, wtedy nie bedziecie musieli wykladac na te koszulki wlasnych pieniedzy.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
skull
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2008, 08:18
Grupa: samar

#157 Post autor: skull »

dobry pomysł
Bo pecet to zwykły banan...

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 592
Rejestracja: 13 wrz 2008, 16:13
Grupa: Samar

Sponsoring SP4

#158 Post autor: Cobra »

Koledzy, koleżanki. Odnośnie sponsoringu uważam, że wcale nie jest za późno, aby zasilić konto SP4. Wiem, że nie każdy ma kasę - sama jestem w sytuacji, gdzie do września 2012r nie mam pensji, bo jestem na urlopie wychowawczym. A swój przyjazd uzależniam od dodatkowych wpływów.
Wpłaty są dobrowolne, ale chyba nic nie stoi na przeszkodzie, aby każdy z nas wpłacił te kilka złociszy. Ja tak zrobiłam. Ponadto: w zeszłym roku mnie też nie było na party, ale w ramach możliwości wpłatę dokonałam.
Pozdrawiam i do zobaczenia.
8 bit rulez:)

Awatar użytkownika
Raf
Posty: 584
Rejestracja: 14 wrz 2008, 23:30
Grupa: Vulture Design

#159 Post autor: Raf »

Obrazek

Obrazek
Witam, podsyłam projekt koszulki.

Jedna koszulka w dowolnym rozmiarze, i raczej w jakims jasnym kolorze nadruk bedzie czarny, sitodrukiem).
Koszt: 30 zeta (koszt szmaty - dobra jakosc z promostarsa + farba, i handmade)

pozdr

Odyn

Robert Łotocki
22 1140 2004 0000 3802 3553 1289
w tytule: nick, kolor koszulki, rozmiar.

Awatar użytkownika
Hornet
Posty: 211
Rejestracja: 06 paź 2009, 10:31
Grupa: Agony Design

#160 Post autor: Hornet »

Czarne chmury...nie dam chyba rady zapić ryja z Karionem...Moja piękna matka mojego pięknego dziecka wylądowała w szpitalu w Chorzowie z podejrzeniem zapalenia opon mózgowych...Nic słodkiego...Dodatkowo moja córa ma zapalenie gardła i marudzi jak Kisiel....więc jeśli cokolwiek urwię z wolnego czasu jaki będzie mi ewentualnie dany, to wpadnę na kilka godzin z córką..będę zdecydowanie uzależniony od autobusów, żaden boozing nie wchodzi w grę...jednak życie to kawał cipy...
Oczko się urwało! Temu misiu!

ODPOWIEDZ