Silesia Party 4 [official thread]

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 592
Rejestracja: 13 wrz 2008, 16:13
Grupa: Samar

#21 Post autor: Cobra »

Zawsze można zrobić dwie grafiki czy muzyczki:zarówno na Silesia jak i X'a. W końcu czasu jest dużo, nawet dla najbardziej zajętych :lol:
A jak któraś z grup zdąrzy z dwoma super demami to dopiero będzie wyczyn, jakich mało :lol: :lol: :lol:
8 bit rulez:)

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#22 Post autor: Nitro »

Termin jak najbardziej w porządku wg.mnie :)

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#23 Post autor: booker »

Conrad mi napisal, że bedzie szykowal wolne na Silesie.

Ehh, no to nic...trza przyjechac :-)
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#24 Post autor: booker »

Cobra pisze:
A jak któraś z grup zdąrzy z dwoma super demami to dopiero będzie wyczyn, jakich mało :lol: :lol: :lol:
No no :):):)
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2344
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#25 Post autor: carrion »

pomysl taki mam żeby wszem i wobec np na #c-64 czy na csdb zacząć ogłaszać Silesie#4... jak zaczniemy to reklamować może więcej osób się zjedzie...
c64portal.pl, retronavigator.com

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3954
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#26 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

booker pisze:Conrad mi napisal, że bedzie szykowal wolne na Silesie.
Nie mow jeszcze ze zamierza wystawic zaka na kompo? Przeciez zapisal sie tez na X..

Cobra pisze:A jak któraś z grup zdąrzy z dwoma super demami to dopiero będzie wyczyn
Jak ktos robi super demo na jesien to raczej na X, zeby zaprezentowac je publice liczacej 300 komodorowcow i rywalizowac z ponad 40 zapowiadanymi demami. Nawet w najlepszych latach sceny, na zadnym party nie byla jeszcze przekroczona liczba 200 komodorowcow i dem bylo najwyzej kilkanascie. Natomiast na X nie ma 4kb intro, ja na X2001 pojechalem z intrem 4kb i musialem je dac do demo kompo (zajelo 10 miejsce).

Czwarta edycje Silesii najlepiej promowac jako Silesia 4kb Party.

Na kazdej edycji w 4kb bylo po kilka produkcji na czele ze swietnymi interkami Stilgara. Patrzac na ostatnie 4kb kompo na Breakpoint widac ze jest chec brania udzialu w takich konkursach i teraz do udzialu w naszym kompo mozemy zaprosic autorow najlepszych intr 4kb ktore wyszly w ostatnich latach. Latwiej zrobic takie intro niz duze demo.

Mozna wyslac zaproszenia do koderow przez pm na csdb oraz zrobic serie zaproszen zrobionych na podstawie ostatniego intra Stilgara,
gdzies sprajt wycinal dziure w grafice multicolor.

Obrazek

Wszystkie intra beda mialy nazwe Silesia 4kb. Kazde intro bedzie mialo inna grafike, ja sie deklaruje narysowac grafike w multi. Kazde intro bedzie mialo innego zaka, zapraszam muzykow do wspolpracy. Temat grafiki dowolny, moze byc logo Silesia, ale gdzies z boku trzeba podac nazwe party, date, adres strony i informacje o intro compo np:

Silesia 4kb Party feat. 4kb intro compo

Zeby podbic ogladalnosc intra beda wystawiane w demo kompach na najblizszych party. Pierwszy cel Bunker Party w Niemczech na poczatku lipca. Dalej finskie Assembly i wegierski Arok.

Jeszcze trzeba sie zwrocic do Stilgara czy zgodzi sie na uzycie jego kodu i wymiane grafik i muzyk.

ps. z full screen grafika nie bedzie to juz 4kb intro, ale to sie zamaze dirmasterem :)

ps2. albo damy Wackowi do spakowania :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
Stg
Posty: 84
Rejestracja: 13 gru 2008, 22:09
Grupa: Albion Crew

#27 Post autor: Stg »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:
booker pisze:Conrad mi napisal, że bedzie szykowal wolne na Silesie.
Jeszcze trzeba sie zwrocic do Stilgara czy zgodzi sie na uzycie jego kodu i wymiane grafik i muzyk.
Jeśli o mnie chodzi to nie ma problemu mogę udostępnić źródła. Aha i tło to nie jest multi tylko hires no chyba że Sebaloz miał na myśli przerobienie na multi.
Stg/Albion Crew

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 592
Rejestracja: 13 wrz 2008, 16:13
Grupa: Samar

#28 Post autor: Cobra »

carrion pisze:pomysl taki mam żeby wszem i wobec np na #c-64 czy na csdb zacząć ogłaszać Silesie#4... jak zaczniemy to reklamować może więcej osób się zjedzie...
Reklama dżwignią party. Carrion ma prosty i dobry pomysł. Zresztą im więcej osób sie dowie to kto wie, jacy partyzanci nas zaskoczą na imprezie.

A co do X'a to chętnie obejrzę te 40 demek-chociaż moim zdaniem jak pojawi się ich 5-10 to będzie super - nie licząc 4kb, gdyż jeśli wiadomo, że na X nie ma kategorii: intro 4kb to po co je wrzucać na demo compo na tym party? Może warto przekonać organizatorów i tym razem pojawi się 4kb compo i wtedy miałoby to sens.
Osobiście uważam, że zrobienie świetnej 4k jest niezłą sztuką koderską.
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2010, 21:17 przez Cobra, łącznie zmieniany 1 raz.
8 bit rulez:)

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3954
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#29 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Stg pisze:Jeśli o mnie chodzi to nie ma problemu mogę udostępnić źródła. Aha i tło to nie jest multi tylko hires no chyba że Sebaloz miał na myśli przerobienie na multi.
Super. Fajnie jakbys przerobil na multi, bo w hiresie musialby byc tylko jeden kolor w bloku zeby zrobic w bitmapie BLACK HOLE :)

Wiekszosc jednak rysuje w multi, wiec beda do dyspozycji 3 kolory i czarne tlo.

Ja moge sie zajac koordynacja projektu Silesia 4kb.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#30 Post autor: booker »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:
booker pisze:Conrad mi napisal, że bedzie szykowal wolne na Silesie.
Nie mow jeszcze ze zamierza wystawic zaka na kompo? Przeciez zapisal sie tez na X..
Nie wiem, ale wydaje mi się, iż przyjedzie na oba partiesy i na obu wyskoczy z prodsami.
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#31 Post autor: booker »

carrion pisze:pomysl taki mam żeby wszem i wobec np na #c-64 czy na csdb zacząć ogłaszać Silesie#4... jak zaczniemy to reklamować może więcej osób się zjedzie...
No właśnie. Raf, moze bys założył watek na forum CSDb?
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3954
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#32 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Cobra pisze:jeśli wiadomo, że na X nie ma kategorii: intro 4kb to po co je wrzucać na demo compo na tym party?
Przed wyjazdem na X2001 dowiedzialem sie ze bedzie intro kompo, wiec Blender zakodowal 4kb intro. Tyle ze jak dojechalem na party to okazalo sie ze jest intro kompo, ale nie jest to 4kb tylko tzw intro re make competition, czyli wlasna interpretacja jakiegos starego intra krakerskiego. Wiec moglem albo wystawic na demo kompo albo czekac pol roku np do Forever 2002.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 592
Rejestracja: 13 wrz 2008, 16:13
Grupa: Samar

#33 Post autor: Cobra »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:Tyle ze jak dojechalem na party to okazalo sie ze jest intro kompo, ale nie jest to 4kb tylko tzw intro re make competition, czyli wlasna interpretacja jakiegos starego intra krakerskiego. Wiec moglem albo wystawic na demo kompo albo czekac pol roku np do Forever 2002.
Czyli cię "wyrolowali" :cry:

A poważnie to szkoda, bo jak już pisałeś sporo osób ostatnio na party tworzy mniejsze produkcje takie jak 4kb, więc taka kategoria jest wskazana na party, które jest jedną z najwiekszych imprez C64 w Europie
8 bit rulez:)

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 592
Rejestracja: 13 wrz 2008, 16:13
Grupa: Samar

Do organizatorów

#34 Post autor: Cobra »

jesli wrzucacie info o Silesia 4 na CSDb to po co dajecie link do strony na której ostatnie aktualności pochodzą z Silesia 3?
Nie lepiej poczekać i najpierw odświeżyć stronkę silesiaparty.pl, a potem dodać link w bazie.
8 bit rulez:)

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3954
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#35 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Cobra pisze:Czyli cię "wyrolowali" :cry:
Na X roluje sie ostro. Pamietam ze po wejsciu na party place usiadlem przy oknie, zapalilem i nagle przyszla sprzataczka z miotla w reku mowiac ze party is over, nie wiedzialem czy Pani zartuje czy odlatuje :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
Hornet
Posty: 211
Rejestracja: 06 paź 2009, 10:31
Grupa: Agony Design

#36 Post autor: Hornet »

Reminiscencje w tyłek se wsadźcie...mówimy o party! na 99 procent będę z córcią (Emilia) i z moją piękną - czyli mam szlaban na piwo...niech to tylko będzie tak jak ostatnio - czyli blisko Siemanowic
Oczko się urwało! Temu misiu!

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#37 Post autor: booker »

Hornet - miejscówa ta sama :)
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3954
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#38 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Hornet pisze:na 99 procent będę z córcią (Emilia) i z moją piękną - czyli mam szlaban na piwo
Wzorowy ojciec :)

Jak masz ochote narysowac logo Silesia Party w starym stylu to zapraszam do wspolpracy przy invitce.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
Raf
Posty: 584
Rejestracja: 14 wrz 2008, 23:30
Grupa: Vulture Design

#39 Post autor: Raf »

http://noname.c64.org/csdb/forums/?room ... icid=75692

;)

Volcano niebawem powinien 'zresetowac' strone.
Jest ktos jest chetny jakis layoucik z SILESI4 namalowac? :P

Awatar użytkownika
Hornet
Posty: 211
Rejestracja: 06 paź 2009, 10:31
Grupa: Agony Design

#40 Post autor: Hornet »

Bajera...cieszę się niezmiernie,że to będzie w Czeladzi..Zawlokę ze sobą moje dwie kobity - jak pamiętam bezproblemowo przewinę małą bo miejsca dosyć...tak, TAK panowie - potrafię zmienić pieluchę! Temat browarów nieco boli ale myślę,że ze 2 się napiję....a Wy się bójcie - Emi to straszna podrywaczka, macie przesrane!

Logo nawet chciałbym namalować (to do Seby) - ale kurde nie wiem kiedy.....
Oczko się urwało! Temu misiu!

ODPOWIEDZ