Identy

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
kotrobot
Posty: 2380
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: ŁYSI

Identy

#1 Post autor: kotrobot »

http://riversedge.pl/identy

Klasyk: ;)
Obrazek


Jak odnajdę, to wkleję tu kilka staroci...

Awatar użytkownika
Raf
Posty: 584
Rejestracja: 14 wrz 2008, 23:30
Grupa: Vulture Design

#2 Post autor: Raf »

dobrze pameitam ze na N10 byly dwie wersje identek?

Leo
Posty: 45
Rejestracja: 04 sty 2010, 15:24
Grupa: teraz to już żadna :)
Kontakt:

#3 Post autor: Leo »

fajny temat, zapodam swoje ;)

Awatar użytkownika
kenji
Posty: 914
Rejestracja: 06 wrz 2009, 20:58
Grupa: Dream

#4 Post autor: kenji »

Zapewne wielu z Was mnie zagnie ilością, ale co mi tam:


Moje drugie podejście do wyjazdów na party. Zarazem pierwsza multiplatformowa impreza. To tutaj oduczyłem się pić Żubrówki. Poza tym Marek Pampuch Show
Obrazek


O ile dobrze pamiętam party to odbywało się krótko po powodzi stulecia. Ślady jej można było dostrzec po drodze (worki z piaskiem, ślady po wodzie etc). Poza tym było to dla mnie jedyne party, na którym przespałem demo compo na PC.... cóż młody byłem jeszcze.
Obrazek



Jedno z moich lepszych parties. Heh, to tutaj poznałem grupę Arise Drinkers :)
Obrazek



Kolejne udane party. Przekonałem się, że w Częstochowie nie z każdego okna widać wieżę klasztoru. Poza tym fajna impreza. Jeśli dobrze pamiętam, do głosowania w kategorii C-64 była osobna votka.
Obrazek



Wielkie oczekiwania i wielkie rozczarowanie. Głównie ze względu na oszustwa głównego organizatora. Cóż.... mama zawsze mówiła, żeby nie ufać Atarowcom.
Obrazek



To były czasy! Dwie imprezy w jednym miesiącu (w sumie po drodze był jeszcze Intel, ale "koledzy" amigowcy wypuścili na PC taką invitkę, że trudno było nie olać tego zlotu). W każdym razie z pamiętam że na tym party bito rekordy w ilości ludzi śpiących w jednym domku typu Brda. Poza tym chyba to było pierwsze party z gatunku "invite only". Zupełnie poroniony pomysł.
Obrazek



Ostatni ident jaki znalazłem. Pamiętam marsz na PKP, po torach tramwajowych. Ktoś pamiętał, że jechaliśmy tramwajem numer "X", no to nad ranem wracaliśmy z buta tą samą trasą.
Obrazek

Awatar użytkownika
Hornet
Posty: 221
Rejestracja: 06 paź 2009, 10:31
Grupa: Agony Design

#5 Post autor: Hornet »

a ja se kurde mieszkanie wywalę do góry nogami ale znajdę to cudo z ESM/Antia w Tarnowie 93....jako Viper/Chaos - god, co to za czasy były....
Oczko się urwało! Temu misiu!

Leo
Posty: 45
Rejestracja: 04 sty 2010, 15:24
Grupa: teraz to już żadna :)
Kontakt:

#6 Post autor: Leo »

O to moje, dokopałem się w końcu do nich :) Chyba gdzieś jeszcze kilka innych zapodziałem, teraz się ich nigdy nie dokopię już...

niechronologicznie , a co tam.

http://pokazywarka.pl/gb6vrw/

Druid
Posty: 11
Rejestracja: 04 gru 2008, 09:25
Grupa: Agony Design

#7 Post autor: Druid »

Hornet pisze:a ja se kurde mieszkanie wywalę do góry nogami ale znajdę to cudo z ESM/Antia w Tarnowie 93....jako Viper/Chaos - god, co to za czasy były....
Haha, no - poszperałem w moich starociach i znalazłem:
Obrazek

:D No to były czasy :)

Ale największą kolekcję identów jaką widziałem miał Comanche - kiedyś nawet na party przyjechał z wszystkim przypiętymi w dwóch rzędach :)
Tea Drinkers

kotrobot
Posty: 2380
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: ŁYSI

#8 Post autor: kotrobot »

Myślałem, że nigdy nie znajdę...

Pierwszy Głogów?

Obrazek
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

ODPOWIEDZ