Skrypt forum został zaktualizowany
Wszelakie błędy, pytania oraz prośby o nową funkcjonalność zgłaszajcie w tym wątku

Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
yugorin
Grupa: Samar Productions

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#81 Postautor: yugorin » czw wrz 13, 2018 1:20 pm

Sebaloz/Lepsi.De pisze:
yugorin pisze:Decyzję o tym pozostawiam każdemu, kto tylko zechce. :)

Wiem ze chce tylko jeszcze o tym nie wie :)

hahahahaha... no to jeśli tak... Zapytam Joka czy jest coś, o czy nie wie a chciałby wiedzieć ;P
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

jok
Grupa: dreamweb

#82 Postautor: jok » pn wrz 17, 2018 1:10 pm

Hej czy jest coś o czym nie wiem a chciałbym wiedzieć?
(brzmi trochę jak przepowiednia z Sapkowskiego - oby niespodzianka nie okazała się słowiańską afroamerykanką ;P)

btw - fajny podpis Yugorin ;)

Awatar użytkownika
yugorin

#83 Postautor: yugorin » pn wrz 17, 2018 2:15 pm

jok pisze:Hej czy jest coś o czym nie wiem a chciałbym wiedzieć?
(brzmi trochę jak przepowiednia z Sapkowskiego - oby niespodzianka nie okazała się słowiańską afroamerykanką ;P)

btw - fajny podpis Yugorin ;)

Witaj Jok

No podobno, baardzo chcesz narysować logo dla Moohsnine Dragons party i stowarzyszenia SMOK :) Sebaloz miał wizję, gdzie bardzo się garniesz do tej roboty :P

Bez loga ciężko wydrukować ulotki, opakowania na krówki ciągutki i identyfikatory dla X menów na X'2018

Nie wiem jednak, czy wizje Sebaloza są na tyle realne ;)

Wszystkiego dobrego

PS. No ja też lubię ten podpis :P
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De

#84 Postautor: Sebaloz/Lepsi.De » pn wrz 17, 2018 4:44 pm

Jesli Jok nie podejmie sie zadania (dajemy mu miesiac czasu) to bedziesz musial znalezc kogos innego. Ja nie mam czasu wszystkim sie zajmowac :)

Awatar użytkownika
yugorin

#85 Postautor: yugorin » pn wrz 17, 2018 5:04 pm

Sebaloz/Lepsi.De pisze:Jesli Jok nie podejmie sie zadania (dajemy mu miesiac czasu) to bedziesz musial znalezc kogos innego. Ja nie mam czasu wszystkim sie zajmowac :)

:lol:

Awatar użytkownika
tsl
Grupa: ars

#86 Postautor: tsl » czw wrz 20, 2018 9:31 pm

Nie deklarowałem do tej pory "bycia" na tej imprezie. Ale myślę, że skoro Bimba/ARiSe deklaruje pobyt, to ja też nie omieszkam! Często bywa, że chcę, a nie muszę. Teraz chcę naprawdę !!! :twisted:
Kordiaukisa trza namówić, ewentualne przed jego decyzją odpowiednio nabomblować... :D
>>> ohydny mandryl z wielką różową śmierdzącą dupą <<<

Awatar użytkownika
tsl
Grupa: ars

#87 Postautor: tsl » czw wrz 20, 2018 9:52 pm

tsl pisze:Kordiaukisa trza namówić, ewentualne przed jego decyzją odpowiednio nabomblować... :D

Grabbe też!!! :mrgreen:
>>> ohydny mandryl z wielką różową śmierdzącą dupą <<<

Awatar użytkownika
yugorin

#88 Postautor: yugorin » pt wrz 21, 2018 8:06 am

tsl pisze:
tsl pisze:Kordiaukisa trza namówić, ewentualne przed jego decyzją odpowiednio nabomblować... :D

Grabbe też!!! :mrgreen:

eno... Ja myślę, że i Grabba, Pajda z ciężarną Małżowinką :) i Kordiaukis przyjeżdżają bez względu na sytuację polityczną :P Także ten... jakby Ci to powiedzieć... tsl - Wypływasz jutro mandżur pakuj! Żebyś mi tylko był na maj... :P

Wróć do „Scena”