Co mi dacie za odejście

Masz jakieś uwagi co do działania forum, przedstaw je tutaj.
Wiadomość
Autor
11111olo
Posty: 1
Rejestracja: 07 lut 2010, 19:38

Co mi dacie za odejście

#1 Post autor: 11111olo »

Witajcie.

Jestem świadom że paru ludziom zalazłem za skurę. No coż, stało się ale...
Chcę odejść z forum ale nie "za darmo".

Co proponujecie za moje odejście?

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#2 Post autor: Nitro »

Rozumiem oferty kisiela, ale żeby samemu składać takie oferty? Szczyt bezczelności, bycie tutaj to przywilej a nie prawo którym można handlować.
Powiem szczerze, że zawiodłem się na tobie, jednak kisiel miał rację, może nie w pełni ale na pewno częściowo.
Za taką akcję leci kolejny ban na tydzień, po jego zakończeniu masz ostatnią szansę aby zaistnieć czymś dobrym tutaj, co to będzie pozostawiam twojej inwencji. W innym przypadku żegnam.

Master123
Posty: 4
Rejestracja: 15 lip 2010, 17:53

#3 Post autor: Master123 »

Nitro nie rozumiem Twojej decyzji ale to Ty jesteś moderatorem.

bimber
Posty: 813
Rejestracja: 16 wrz 2008, 10:16
Grupa: arise

Re: Co mi dacie za odejście

#4 Post autor: bimber »

11111olo pisze: Chcę odejść z forum ale nie "za darmo".

Co proponujecie za moje odejście?
kopa w dupe i gremialne 'wypie*dalaj' na droge

Master123
Posty: 4
Rejestracja: 15 lip 2010, 17:53

#5 Post autor: Master123 »

Jak tak czytam posty 11111olo to zauważam że kolo ma jakąś wiedzę o elektronice i commodore 64, chce coś zrobić jednak zawsze jest stopowany.
Nie chcę żeby to zabrzmiało jak obrona, ale jesli na forum "pseudo scenowym" (tak to prawda Nitro, każdy może tu się zarejestrować - jak choćby ja zupełnie niescenowy user - więc się nie mylę) powinna być większa wyrozumiałość oraz MOŻLIWOŚĆ wybicia się tym poza sceną userom.

PS. Czy ta wypowiedź kwalifikuje się pod ban?

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#6 Post autor: Nitro »

Master: przez kilka tygodni jak możesz zobaczyć walczyłem i będę walczył o to, aby to forum było przyjazne dla osób i spoza sceny, które tylko zechcą przestrzegać paru scenowych zasad i jak widać osoby takie jak np. Jacek31 bez żadnych przeszkód tutaj piszą.
11111olo był osobą kontrowersyjną, ponieważ były negatywne opinie na jego temat, jednak postanowiłem mu dać kredyt zaufania w ramach wolności, jakiej chcę tutaj na forum. Ostatnio chyba definitywnie rozwiązałem sprawę wojny jaka się tu rozpętała, jak chciałby, to mógłby pisać ile chce. Zamiast tego dostaje ten piękny temacik, wybacz ale są jakieś granice...

PS. Czy ta wypowiedź kwalifikuje się pod ban?
Skąd takie myślenie, poczytaj chwilę forum a zobaczysz, że i wyzywanie mnie od najgorszych jest tolerowane - ot. wolność.

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#7 Post autor: Nitro »

Oki, moduł wychwytujący podwójne konta działa idealnie i Master okazał się kolejnym wcieleniem 11111olo'a, za takie zachowanie permanentny ban dla obu panów, kończymy zabawę.

Awatar użytkownika
skull
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2008, 08:18
Grupa: samar

#8 Post autor: skull »

to było widać nawet bez modułu.
Bo pecet to zwykły banan...

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#9 Post autor: Nitro »

Mimo wszystko lepiej mieć pewność, aby niektórzy userzy nie mieli żadnych wątpliwości.

comankh
Posty: 1622
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:10
Kontakt:

#10 Post autor: comankh »

pewnie loda.

k.

#11 Post autor: k. »

skull nie było widać bo kolo zmienia trochę styl pisania... np. robi więcej głupich błędów, chociaż wcześniej pisał całkiem poprawnie. To tak jakby miał kilka alter ego. Zmasowany atak klonów nas czeka. Jak komuś brakuje olo to zawsze może sobie poczytać jego zmieniające się style na forum elektroda, albo poczekać na uaktywnienie śpiocha.

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 591
Rejestracja: 13 wrz 2008, 16:13
Grupa: Samar

Re: Co mi dacie za odejście

#12 Post autor: Cobra »

11111olo pisze:Chcę odejść z forum ale nie "za darmo".
Co proponujecie za moje odejście?
Zawsze mi się wydawało, że uczestniczenie w forum jest dobrowolne, wynikające z chęci mojej obecności tutaj i bezpłatne.
Więc powyższej wypowiedzi kolegi Ola nie rozumiem!
Jak chcę - to tu jestem, a jak będę miała kaprys to się wypiszę i tyle.

Paranoja z całą sprawą z Olo, bo widzę, że sporo ludzi się niepotrzebnie nakręciło. Proponuję: olać, przemilczeć i nie odpisywać na forum w postach.
A sprawę kradzieży i inne można załatwić na privie.
Olo ma swoje forum, to może tam? :lol: , bo tutaj wg mnie szkoda miejsca.
8 bit rulez:)

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#13 Post autor: Nitro »

Sprawa obecności 11111olo'a na tym forum jest chyba definitywnie zakończona, poprosił o wywalenie wszystkich swoich postów, prośbę spełniłem prócz tego tematu, który zostaje ku przestrodze.
Wywalone zostały też dwa tematy z Areny, kisiel pisał w nich, aby je wywalić więc prośba spełniona.

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 591
Rejestracja: 13 wrz 2008, 16:13
Grupa: Samar

#14 Post autor: Cobra »

Nitro pisze:Sprawa obecności 11111olo'a na tym forum jest chyba definitywnie zakończona, poprosił o wywalenie wszystkich swoich postów, prośbę spełniłem prócz tego tematu...
Amen :twisted:
8 bit rulez:)

spc
Posty: 71
Rejestracja: 13 maja 2010, 16:55

#15 Post autor: spc »

No niezle jaja.
...bo byle menda dziś świruje producenta, dziś się to robi na sprzętach - kiedyś na patentach...

k.

#16 Post autor: k. »

no i bidula zamknął forum i stronkę, nie na wiele mu się to zda.

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

Re: Co mi dacie za odejście

#17 Post autor: booker »

11111olo pisze:Co proponujecie za moje odejście?
Dajesz :lol:
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

ODPOWIEDZ