Czy chcesz zmian czy śmierci?

Masz jakieś uwagi co do działania forum, przedstaw je tutaj.

Czy chesz powrotu do starej formy forum?

1. Tak
7
37%
2. NIE !!!!!!
8
42%
3. MTV (mnie to wali)
4
21%
 
Liczba głosów: 19

Wiadomość
Autor
k.

Czy chcesz zmian czy śmierci?

#1 Post autor: k. »

Proponuje ankietę dla ludzi związanych ze sceną którzy kiedyś chcieli coś robić działać a dzisiaj czekają na kolejną wypowiedź olo lub kisiela kłócących się czy powinien mu on sprzedać karta czy na odwrót.
Pytanie jest czy jesteś za powrotem do pierwotnego kształtu forum gdzie nie było 230 userów tylko 60 zainteresowanych tematem.
Prosty pomysł leminga:
"forum sie nazywa c64scene znaczy sie chodzi o scene prawda? proponuje olac regulamin, robic czystke w trakcie rejestracji - rejestrowac sie moga tylko scenowcy i tyle. jak beda sami scenowcy to nie bedzie potrzeby miec jakichs dzieciecych regulaminow. Po co to komu. Czy ktos byl/jest na scenie latwo sprawdzic. reszta wypierrrr lalallalac bo to forum dla sceny jest. REGULAMINOM mowie NIE. Regulaminy to ja w szkole mialem."

Proszę o zrozumienie i nie głosowanie w tej ankiecie osób nie związanych ze sceną, oczywiście, jeżeli osoba taka chce zagłosować może założyć swoją ankietę w innym wątku.
Osoby głosujące a nie związane ze sceną będą napiętnowane za oszukiwanie.
Pytanie jest postawione wprost i jednoznacznie:
Tak, oznacza filtr prewencyjny, skasowanie podwójnych kont, oraz śmieciowych userów którzy nigdy nie napisali posta lub zapisali się po to aby zapytać o grę.
Nie, Jesteś za tym aby forum było podobne do każdego innego forum,
MTV, nie mam zdania, będzie co ma być.
Dla coderów:
TAK - cenie jakość,
NIE- cenie ilość,
MTV - telefon do przyjaciela:)
Dla muzyków:
TAK - Twój najlepszy kawałek raz na miesiąc,
NIe - piardnięcie bzyka co minutę,
MTV- popierducha
Dla grafików:
TAK - NUFLI,
NIE - .. sebaloz coś wymyśli.
MTV - malunek bzyka;)
Ankieta jest na 60 dni, wszyscy zainteresowani zdążą wrócić z wakacji.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

Re: Czy chcesz zmian czy śmierci?

#2 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

kisiel pisze:Osoby głosujące a nie związane ze sceną będą napiętnowane za oszukiwanie.
Skad wezmiesz liste glosujacych skoro ankieta jest anonimowa? :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#3 Post autor: Nitro »

Kolejna ankieta? Proszę bardzo, jak zawsze zaakceptuje głos większości.
Mogę zadbać o sprawiedliwe głosowanie, no problem. Jeszcze zacytuje siebie, coby nie było argumentu, że ludzie się boją głosować:
Jakby ktoś miał wątpliwości co do prywatności - nie mam możliwości podejrzeć kto i jak głosował - skrypt forum zwyczajnie tego nie umożliwia, tylko odnotowuje, że ktoś głosował w ankiecie

k.

#4 Post autor: k. »

no to proszę o głosowanie otwarte, kto jest na tak wypisuje Tak,
Co za problem policzyć głosy :)
Reszta jest milczeniem.
Mój głos TAK
PS. Plusem jest że możesz zmienić zdanie do 60 dni od chwili głosowania. No i nie ma fejkowych kont w ankiecie :)
Minus że musisz mieć jaja.
PS. Nitro a umiesz powiedzieć z jakiego adresu IP pochodzi ten post?:
53049e6b

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#5 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

NIE.
Ostatnio zmieniony 12 lip 2010, 20:28 przez Sebaloz/Lepsi.De, łącznie zmieniany 2 razy.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

k.

#6 Post autor: k. »

proszę o usuniecie postu sebaloza jako nie związanego z tematem, sebaloz jak nie chcesz głosować to się zamknij.
1.tak
0. NIe
0. MTV,
100% dla zmian.
PS, nie chcesz nie głosuj.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#7 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

kisiel pisze:proszę o usuniecie postu sebaloza jako nie związanego z tematem, sebaloz jak nie chcesz głosować to się zamknij.
Dlaczego? Juz zmienilem zdanie :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

k.

#8 Post autor: k. »

1. TAk,
1. NIE,
O MTV
50/50/0

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#9 Post autor: Nitro »

Głosowania otwartego akurat już nie poprę, w ważnych sprawach głosowania są anonimowe na przykładzie całego świata - wybory itd.
Na party votki też są anonimowe, nie jest publikowane kto za kim głosował tak więc proponuje się trzymać scenowych standardów.
Nie ma możliwości dokonania fałszerstw w ankiecie, jak mi nie wierzycie, to leming wejdzie i zda relację, tak więc głosowanie otwarte uważam za nie potrzebne.

k.

#10 Post autor: k. »

ok bo nie był pewny. a wy tak chętnie podpuszczacie.
Problem jest tylko jedno, że nie można zmienić już zdania. A w między czasie może się wiele zdarzyć.

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#11 Post autor: Nitro »

Ktoś chce zmienić zdanie, wykasuje jego votkę, niech tylko napisze PM.

bimber
Posty: 813
Rejestracja: 16 wrz 2008, 10:16
Grupa: arise

Re: Czy chcesz zmian czy śmierci?

#12 Post autor: bimber »

kisiel pisze:Proponuje ankietę dla ludzi związanych ze sceną którzy kiedyś chcieli coś robić działać a dzisiaj czekają na kolejną wypowiedź olo lub kisiela kłócących się czy powinien mu on sprzedać karta czy na odwrót.
kiedy będzie ankieta dla tych którzy nie czekają na posty olo ani kisiela?

k.

#13 Post autor: k. »

myśle, że bimber możesz wybrać opcje tak, olo ma swój biznes do załatwienia.

Awatar użytkownika
leming
Posty: 538
Rejestracja: 15 wrz 2008, 10:15
Grupa: Onslaught, Fatum

#14 Post autor: leming »

kisiel wyluzuj troche, zrob demo albo cos xD

Zmieniam zdanie. Chce sprawiedliwosci.

Glosuj na TAK!
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

bimber
Posty: 813
Rejestracja: 16 wrz 2008, 10:16
Grupa: arise

#15 Post autor: bimber »

wolę otwartą formułę forum. zamykając się tracimy (niewielką ale zawsze) szansę na powiększenie naszego wąskiego grona o kolejnych wyznawców.

a na wszelkich biznesmenów czy innych intruzow lepiej stosować metodę 'śmierć przez zamilczenie' - genialna bo skuteczna i nic nie trzeba robić :)

więcej w tym temacie nie chce mi się pisać. szkoda pary i czasu.

Awatar użytkownika
Stg
Posty: 84
Rejestracja: 13 gru 2008, 22:09
Grupa: Albion Crew

Re: Czy chcesz zmian czy śmierci?

#16 Post autor: Stg »

kisiel pisze: Pytanie jest postawione wprost i jednoznacznie:
Tak, oznacza filtr prewencyjny, skasowanie podwójnych kont, oraz śmieciowych userów którzy nigdy nie napisali posta lub zapisali się po to aby zapytać o grę.
Nie, Jesteś za tym aby forum było podobne do każdego innego forum,
MTV, nie mam zdania, będzie co ma być.
no na tak zdefiniowane odpowiedzi muszę odpowiedzieć "NIE"
bo:
- jestem przeciwko cenzurze, a prewencji w szczególności.

oraz:
kisiel pisze:Proponuje ankietę dla ludzi związanych ze sceną którzy kiedyś chcieli coś robić działać a dzisiaj czekają na kolejną wypowiedź olo lub kisiela kłócących się czy powinien mu on sprzedać karta czy na odwrót.
tak postawiony problem dla mnie nie istnieje, nie czekam na wypowiedzi ola, czy kisiela, w wiadomych tematach bo po prostu je olewam i ich nie czytam, jak zresztą wszystkie inne które mnie nie interesują, nie przymusu czytania wszystkiego.



to już nie związane z moją odpowiedzią ale sorry nie mogłem się powstrzymać:
kisiel pisze: Prosty pomysł leminga:
"forum sie nazywa c64scene znaczy sie chodzi o scene prawda? proponuje olac regulamin, robic czystke w trakcie rejestracji - rejestrowac sie moga tylko scenowcy i tyle. jak beda sami scenowcy to nie bedzie potrzeby miec jakichs dzieciecych regulaminow. Po co to komu. Czy ktos byl/jest na scenie latwo sprawdzic. reszta wypierrrr lalallalac bo to forum dla sceny jest. REGULAMINOM mowie NIE. Regulaminy to ja w szkole mialem."

Proszę o zrozumienie i nie głosowanie w tej ankiecie osób nie związanych ze sceną, oczywiście, jeżeli osoba taka chce zagłosować może założyć swoją ankietę w innym wątku.
Osoby głosujące a nie związane ze sceną będą napiętnowane za oszukiwanie.
wszystko ok, tylko kaman, jaka jest definicja: "związany ze sceną" ?
może ankieta z propozycjami definicji ? ;-)


Tak wogóle to ankiety i głosowania to moim zdaniem najgorszy możliwy sposób rozwiązania tego rozbuchanego problemu.
Są administratorzy forum ? Są, więc niech administują zgodnie ze swoją wizją forum i tyle.


i jeszcze na koniec w moim odczuciu istotą sceny jest tworzenie, więc wracam do kodowania i nie zamierzam więcej pisać o pierdołach,
amen.
Stg/Albion Crew

k.

#17 Post autor: k. »

admin jest tylko jeden, i żyje najwidoczniej tym forum ;)
Bimber kiedyś jak chciałeś zostać przyjęty do grupy musiałeś pokazać, że coś potrafisz, tak przynajmniej było w moim wypadku. Teraz aby być na scene.pl wystarczy się zalogować, dla mnie to jest brak szacunku dla nazwy scen... jak to było scena? przynajmniej takie mam zdanie. Jest wiele forów gdzie można spotkac pasjonatów, taki Sebaloz bardzo szybko obejmie ich opieką.

Awatar użytkownika
Reiter
Posty: 64
Rejestracja: 18 lis 2008, 20:36

#18 Post autor: Reiter »

Na pojawiające się nowe posty nowych userów, można zrobić:
1. Admin przerzuca wszystkie posty tego typu do wspólnego podforum pod nazwą "Śmiecie" lub podobną, albo
2. Nadać defaultowo nowozarejestrowanym osobom pełne prawa tylko w wydzielonym podforum, w pozostałych podforach jedynie zostawić im odczyt postów.
Ostatnio zmieniony 13 lip 2010, 00:17 przez Reiter, łącznie zmieniany 1 raz.

k.

#19 Post autor: k. »

taka hybryda c64power z scene.pl... ciekawa propozycja, ta druga.

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#20 Post autor: booker »

Ja bym tam widział forum jako typowo scenowe. Na pierdółki są inne fora, c'nie.
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

Zablokowany