Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
tsl
Posty: 652
Rejestracja: 29 kwie 2009, 23:35
Grupa: ars

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#301 Post autor: tsl »

Postaram się tego dokonać bez przystanków po drodze z Łodzi do Opola. :lol:
KO-MO-DOR ! SIX-TY-FOUR !
YEAAAAAHHH !!! :D

Antares
Posty: 3
Rejestracja: 09 maja 2019, 07:25

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#302 Post autor: Antares »

Króciutkie pytanko,ponieważ być może jakimś cudem (wielce mało prawdopodobne,ale w razie gdyby...)uda mi się "uciec z domu": czy ktoś z Bydgoszczy lub okolic się wybiera autem i miałby miejsce na jedną "lamę" w postaci mojej osoby?

@TSL
Po twoim wpisie zgaduję, że tytuł "małego bobra" (7 piw bez lania) już masz zaliczony i teraz trwają przygotowania na "dużego" (14)... Musisz mi zdradzić technikę, bo nawet w najlepszym okresie,tj.na studiach, najpóźniej przy piątym "rura mi wymiękała" ;)

Awatar użytkownika
tsl
Posty: 652
Rejestracja: 29 kwie 2009, 23:35
Grupa: ars

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#303 Post autor: tsl »

Antares pisze: @TSL
Po twoim wpisie zgaduję, że tytuł "małego bobra" (7 piw bez lania) już masz zaliczony i teraz trwają przygotowania na "dużego" (14)... Musisz mi zdradzić technikę, bo nawet w najlepszym okresie,tj.na studiach, najpóźniej przy piątym "rura mi wymiękała" ;)
Nie no, to był bardziej żart. Będę się oszczędzał po drodze, żeby Wacka nie drażnić. :D
Ale wypić szklane piwa w czasie poniżej 6 sek. dam radę. Możemy na party zrobić zawody. :mrgreen:
KO-MO-DOR ! SIX-TY-FOUR !
YEAAAAAHHH !!! :D

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2329
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#304 Post autor: carrion »

kurde
2 dni do party....
siedze i pixluje od ... kilku godzin ;)
jeszcze prezentacja na sobotę do zrobienia, a tutaj się okazuje że VMWare + Photoshop jednocześnie na moim laptopie to jednak za dużo. niewiem jak to pokażę na party - trzymajcie kciuki.

BTW:
Dzięki wszystkim którzy chcieli mi pomóc z padniętym dyskiem SSD w moim PCcie, ale na szczęscie miałem kopie na Mac'u i na Dropboxie. dysk i tak jest do wywalenia.
Rozmawiałem dzisiaj z Yugorin'em... ekscytacja sięga granic możliwości.
Aha a na party jadę na pewno w piątek wcześnie rano. jak ktoś w wawy chce się zabrać około 5 rano to dawać znać. Bagażnik zajęty komputerami, ale siedzenie się znajdzie.
c64portal.pl, retronavigator.com

heniek29cr
Posty: 101
Rejestracja: 12 maja 2016, 22:40

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#305 Post autor: heniek29cr »

Robota mi się na weekend zwaliła ale i tak postaram się wpaść choć na chwilkę aby was poznać:-) mam jakieś 15KM do Opola także do zobaczenia w sobota:-)
Pozdrawiam i gratuluję przedsięwzięcia:-)

marx
Posty: 6
Rejestracja: 09 cze 2015, 21:28
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#306 Post autor: marx »

Witajcie,

czy ktoś wybiera się może z lubelszczyzny na Moonshine Dragons ? Połączenie PKP jest debilne (10 minut przesiadki w Wawie), więc szukam alternatywy :)

Pozdrawiam
MarX

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1387
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#307 Post autor: SUDi »

marx pisze:Witajcie,

czy ktoś wybiera się może z lubelszczyzny na Moonshine Dragons ? Połączenie PKP jest debilne (10 minut przesiadki w Wawie), więc szukam alternatywy :)

Pozdrawiam
MarX
https://www.blablacar.pl/
jeżdzę w ten sposób po Europie już 2 lata. Tanio, szybko, wygodnie, no i można poznać ciekawych ludzi, czasami baaardzo ciekawych :)
Obecnie już jest wiele ofert i ciągle przybywa bo portal staje się coraz popularniejszy.
Niestety jeszcze nie pokazuje multi-ofert tzn. z przesiadkami (mają wprowadzić niedługo).
Jeśli nie ma bezpośredniego 'połączenia' Lublin-Opole to poszukaj ręcznie z przesiadkami np. Lublin-Kraków czy Katowice i stamtąd do Opola. Zrobiłem szybki research i widzę że są takowe na jutro.

marx
Posty: 6
Rejestracja: 09 cze 2015, 21:28
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#308 Post autor: marx »

Dzięki SUDI za pomysł z BlaBlaCar, pomyślę o tym. Miałem tylko nadzieję, może ktoś z dzikiego wschodu wybiera się na party w sobotę :).

marx
Posty: 6
Rejestracja: 09 cze 2015, 21:28
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#309 Post autor: marx »

Szybkie pytanko - czy koszulki z logo imprezy będą dostępne na party do kupienia "luzem", czy koniecznie trzeba wcześniej się na nie deklarować ? :)

Awatar użytkownika
Golara
Posty: 28
Rejestracja: 20 lis 2018, 16:17
Grupa: Desire

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#310 Post autor: Golara »

marx pisze:Szybkie pytanko - czy koszulki z logo imprezy będą dostępne na party do kupienia "luzem", czy koniecznie trzeba wcześniej się na nie deklarować ? :)
Z tego co rozumiem to można je kupić na party, Yugorin dał preorder na stronie zeby wiedział ile ich zamowic mniej wiecej.

marx
Posty: 6
Rejestracja: 09 cze 2015, 21:28
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#311 Post autor: marx »

Ok dzięki za info :)

Awatar użytkownika
zep
Posty: 26
Rejestracja: 08 mar 2009, 19:48
Grupa: Elysium / inflexion
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#312 Post autor: zep »

Jak ktoś ze Śląska chciałby się zabrać samochodem - to jutro jadę ok 13:00 z Gliwic.
Widzimy się :)
zep/esm

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2329
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#313 Post autor: carrion »

normalnie serducho rośnie... takiego ruszenia nie widziałem przed żadnym polskim party od ... w zasadzie nigdy.
do zobaczenia na party place!
c64portal.pl, retronavigator.com

Awatar użytkownika
tsl
Posty: 652
Rejestracja: 29 kwie 2009, 23:35
Grupa: ars

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#314 Post autor: tsl »

Nie wchodzę w dupę nikomu (nie mam do tego talentu, tzn. nie chce mieć), ale już teraz (wierzcie mi - nie trolluję) żyję wyjazdem na MD. Myślę, że bardziej podekscytowany, niż 3 lata temu pierwszy raz na X'16. Nie mam pojęcia czemu. Mimo, że w planach mamy wyjazd późnym popołudniem/wieczorem, to i tak zawczasu wziąłem sobie wolne w pt.
Do zobaczyska na miejscu!!! 8)

ps. znów obawiam się opcji 'niewiele pamiętania z party'. częstokroć byłem poszkodowany z tego powodu. {troll} :twisted:
KO-MO-DOR ! SIX-TY-FOUR !
YEAAAAAHHH !!! :D

Awatar użytkownika
kenji
Posty: 914
Rejestracja: 06 wrz 2009, 20:58
Grupa: Dream

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#315 Post autor: kenji »

Startujemy z Poznania około 13-14. Gdyby ktoś był zainteresowany się dosiąść to proszę dać znać. Jedziemy przez Leszno i Wrocław.
Dwa miejsca wolne :) Do zobaczenia na party!
. : dream : .
Boom!

Awatar użytkownika
tsl
Posty: 652
Rejestracja: 29 kwie 2009, 23:35
Grupa: ars

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#316 Post autor: tsl »

kenji pisze:Startujemy z Poznania około 13-14. Gdyby ktoś był zainteresowany się dosiąść to proszę dać znać. Jedziemy przez Leszno i Wrocław.
Dwa miejsca wolne :) Do zobaczenia na party!
Kenji nie chwal się. Kto pierwszy przed nami, ten lepszy i stawia piwo na miejscu. Przykro, i miło mi! :mrgreen:
KO-MO-DOR ! SIX-TY-FOUR !
YEAAAAAHHH !!! :D

comankh
Posty: 1622
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:10
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#317 Post autor: comankh »

jeszcze tylko ta cholerna szychta xd

bimber
Posty: 813
Rejestracja: 16 wrz 2008, 10:16
Grupa: arise

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#318 Post autor: bimber »

Oto jest dzień\2x C

Który dał na pan\2x G

weselmy się\2x G

i radujmy się nim\2x C

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#319 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Owcze nasz :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#320 Post autor: elban »

dwa pytania praktyczne:

1. daleko do monopolowego?
2. czy miasto Opole zapewnia całodobowy dostęp do sklepów alkoholowych czy jest prohibicja od 22?
was twenty, is five, my friend...

ODPOWIEDZ