Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#61 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

yugorin pisze:@Sebaloz - proszę, nie komentujmy przeszłości. Skupmy się na tym co mamy zrobić, bo to przyniesie zamierzone efekty. Nawet na koncercie Suzanne Vega zabrakło prądu. Zdarza się. :)
Komentuje zachowania ludzi, ktorzy zachowuja sie jakby pierwszy raz jechali na party i pierwszy raz cos wystawiali/puszczali. Przypomnij sobie o mnie za kazdym razem jak na MD podejdzie do Ciebie ktos ze spiworem w rece i zapyta: NIECH KTOŚ mi powie gdzie jest sleeping room :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
isildur
Posty: 276
Rejestracja: 26 paź 2011, 15:04
Grupa: Samar

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#62 Post autor: isildur »

@All, to party będzie inne. Uwierzcie mi, stroną techniczną nie musicie się przejmować :D

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#63 Post autor: yugorin »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:Przypomnij sobie o mnie za kazdym razem jak na MD podejdzie do Ciebie ktos ze spiworem w rece i zapyta: NIECH KTOŚ mi powie gdzie jest sleeping room :)
Sebaloz

Rozumiem Twoje intencje. Ja jednak patrzę na to trochę inaczej. Nie da się każdego włożyć do tej samej szuflady. Nie każdy jest Tobą czy mną. Przez roztargnienie nie czytamy, nie czytamy ze zrozumieniem, rozumiemy inaczej niż informacja mogłaby na to wskazywać. Szukamy wody stojąc pod kolana w strumieniu. Tak to już jest. Oczywiście według mojego postrzegania świata.

Pewnie tak będzie, przypomnę sobie o Twoich słowach, gdy ktoś zapyta o sleepingroom. Tyle, że ja odpowiem - nie ma, śpimy w "xxxxx" i tu pewnie padnie miejsce które może uda się załatwić. Dlaczego tak odpowiem? Bo sam wielokrotnie łapię się na tym, że czasami "nie ogarniam kuwety" nawet jeśli jest napisane DUŻYMI LITERAMI. Bo ja tak mam. Bo odpowiedź nawet na podstawowe pytanie mnie nic nie kosztuje, a pytający po prostu powie - aaaa... no fakt. Pisałeś o tym. :)

Proszę tylko o jedno. Nie irytuj się tym, że inni nie są Tobą. Że pytają, że rozkładają na czynniki pierwsze, że mają wątpliwości co robić, nawet jeśli byli już na party tysiąc razy.

Mnie cieszy jedno. To, że będziesz :) i to, że Ty na pewno nie zapytasz o sleepingroom :))))

Wszystkiego dobrego
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#64 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Spoko, zgromadzona ekipa organizatorow robi pozytywne wrazenie. Widze event dodany na csdb i demoparty.net
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#65 Post autor: yugorin »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:Spoko, zgromadzona ekipa organizatorow robi pozytywne wrazenie. Widze event dodany na csdb i demoparty.net
Dzięki za dobre słowo. Staramy się nagłośnić party wszędzie gdzie się da. Chcę i Ciebie poprosić o małą pomoc. Jeśli oczywiście zechcesz.

Ty jako chodząca encyklopedia scen wszelakich :) masz jakiś pomysł, na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę? Gdzie jeszcze wstawić info o party? Jakie infogadżety mogą zainteresować ludzi? Wiesz, jakbyś Ty jechał pierwszy raz na nikomu nieznaną imprezę, to co byłoby kropką nad i w Twojej decyzji o przyjeździe?

Wszystkiego dobrego
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
odyn
Posty: 164
Rejestracja: 04 gru 2008, 22:37
Grupa: VTE^TX^DREAM

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#66 Post autor: odyn »

Bardzo się cieszę. Może znów znajdę motywację do pixlowania na C64 i coś wystawię.
Opole rulez!

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#67 Post autor: yugorin »

odyn pisze:Bardzo się cieszę. Może znów znajdę motywację do pixlowania na C64 i coś wystawię.
Opole rulez!
Tego potrzebujemy wszyscy. Motywacji i nowych produkcji!!! Dzięki Odyn!
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#68 Post autor: yugorin »

Tak dla uskrzydlenia dodatkowego. Toczy się dyskusja wśród naszych braci Amigowych. Zobaczcie jak nas postrzegają. :))) Jedna z opinii głosi, że u nas, w C64, nic się na forach nie dzieje. A tu od razu kontrargument.

Myślę, że to da dodatkowego kopa energetycznego. No ja nie mam więcej pytań :P :P :P

:)
Załączniki
opinia.png
opinia.png (38.44 KiB) Przejrzano 6087 razy
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#69 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

yugorin pisze:masz jakiś pomysł, na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę?
Jako glowny organizator sam powinienes wszystko sprawdzic i dopilnowac. Ludzie beda obiecywac gruszki na wierzbie i zapewniac ze wszystko bedzie dzialac podczas party.
yugorin pisze:Gdzie jeszcze wstawić info o party?

http://www.pouet.net. Na demozoo KTOŚ juz dzisiaj dodal party.
yugorin pisze:Jakie infogadżety mogą zainteresować ludzi?
Zadne. Nic to nie da. Na X2016 byl duzy baner pewnego polskiego party, a ile osob przyjechalo z zagranicy? Nikt. Szkoda kasy, chyba ze masz bogatych sponsorow i mozesz pozwolic sobie na wyrzucanie kasy w bloto.
yugorin pisze:Wiesz, jakbyś Ty jechał pierwszy raz na nikomu nieznaną imprezę, to co byłoby kropką nad i w Twojej decyzji o przyjeździe?
Przyjechalbym z kolegami a nie sam. Skad sie biora tlumy zagranicznych gosci na Riverwash i SillyVenture? Organizatorzy i stali bywalcy rozmawiaja z zagraniczniakami, ktorzy chetniej przyjada na party gdzie spotkaja kogos znajomego.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#70 Post autor: yugorin »

Masz rację, na pewno wszystko sprawdzimy zanim się zacznie. To nie ulega wątpliwości. Bez tego się nie da :)

Co do sponsorów.. :) no póki co mam własny portfel i 800 zł z donacji, plus pomoc niepieniężną w postaci druku, banerów, ulotek itd. Party będzie i koniec :)

Reklama szeptana - no tak, to jest argument. Pewnie prócz Carriona, który nie był jeszcze tylko na porodówce z informacją o demoparty, są inni, którzy szeptają o Moonshine Dragons :)

Zupełnie zapomniałem o pouet. Zaraz niedopatrzenie poprawię.

Dziękuję Sebaloz!
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 591
Rejestracja: 13 wrz 2008, 16:13
Grupa: Samar

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#71 Post autor: Cobra »

Już zanotowałam datę do terminarza. Dla mnie termin idealny. PH mam praktycznie pod nosem, ale z oczywistych powodów wybieram C64 party!
8 bit rulez:)

Awatar użytkownika
isildur
Posty: 276
Rejestracja: 26 paź 2011, 15:04
Grupa: Samar

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#72 Post autor: isildur »

Cobra, fantastycznie :D

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#73 Post autor: yugorin »

Cobra pisze:Już zanotowałam datę do terminarza. Dla mnie termin idealny. PH mam praktycznie pod nosem, ale z oczywistych powodów wybieram C64 party!

umc umc umc.. aaaaa.. No mega informacja :)

Czekamy!
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
zep
Posty: 26
Rejestracja: 08 mar 2009, 19:48
Grupa: Elysium / inflexion
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#74 Post autor: zep »

No i wygląda na to, że pierwszy raz nie pojadę na PH.
Dobry vibe ma to party.
zep/esm

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#75 Post autor: yugorin »

zep pisze:No i wygląda na to, że pierwszy raz nie pojadę na PH.
Dobry vibe ma to party.
:)))))))))))) Z takim avatarem to będziesz mógł przylecieć nawet... no i oczywiście czuć się jak w rodzinie (moonshine będzie na powitanie, więc luz)

Czekamy!
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
zep
Posty: 26
Rejestracja: 08 mar 2009, 19:48
Grupa: Elysium / inflexion
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#76 Post autor: zep »

yugorin pisze::)))))))))))) Z takim avatarem to będziesz mógł przylecieć nawet... no i oczywiście czuć się jak w rodzinie (moonshine będzie na powitanie, więc luz)
Czekamy!
Bimber i smoki by Cruel Soldiers&Samar, no trza być.
Avatar jest już pełnoletni, to pić może: https://csdb.dk/release/?id=73476
zep/esm

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#77 Post autor: yugorin »

No nie ma wyjścia. :) To jak pobór do wojska.. soldaty.. :P Trza być.

Smok niesamowity... A my się wciąż borykamy z brakiem logo party. Mam nadzieję, że kolega który robi layout strony i oprawę graficzną złapie klimat retro-moonshinowo-dragonisty :D

No chyba... że ktoś... coś... z Was... grafnie... jestem otwarty ;)

Wszystkiego dobrego
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#78 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

yugorin pisze:No chyba... że ktoś... coś... z Was... grafnie... jestem otwarty ;)
Niech Jok cos zrobi, z Decrunchem ładnie wyszło.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#79 Post autor: yugorin »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:
yugorin pisze:No chyba... że ktoś... coś... z Was... grafnie... jestem otwarty ;)
Niech Jok cos zrobi, z Decrunchem ładnie wyszło.
Decyzję o tym pozostawiam każdemu, kto tylko zechce. :)
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#80 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

yugorin pisze:Decyzję o tym pozostawiam każdemu, kto tylko zechce. :)
Wiem ze chce tylko jeszcze o tym nie wie :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

ODPOWIEDZ