Czy jest miejsce na nową formułę nowego party?

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
comankh
Posty: 1622
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:10
Kontakt:

Re: Czy jest miejsce na nową formułę nowego party?

#41 Post autor: comankh »

yugorin pisze:bo imprezki na 100 osób, to jak to ujął, organizuje po pijaku i w ciemnościach
a na ilu parties był? :>
bo to jednak jest clou, to nie jest event firmowy/koncert 4h i do domu/osiemnastka :D. nieco inny rytm.

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

Re: Czy jest miejsce na nową formułę nowego party?

#42 Post autor: elban »

mi wisi przyjazd TV czy tam mediów. Zapewne w czasie ich wizyty po prostu wyjdę bo nie zamierzam być celebrytą. Wolałbym też unikać nagrywania.

O North Party w Warszawie pisała jedwabna (mała wzmianka w papierze i artykuł w inecie), nic to w życiu party nie zmieniło.

jeżeli będę miał wybór śmigam na paty c64 only.

Kmeg - X to taki większy Piernik z grillem Kordiego. Nawet koszty podobne ;) Spróbuj.

Komancz ma racje - party to nie jest typowy event w knajpie. Najprościej jest zrobić party w ośrodku wypoczynkowym po sezonie, zamknie się spokojnie w budżecie 130-200 pln na uczestnika (z wyżywieniem, grillem, spaniem, etc)
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Czy jest miejsce na nową formułę nowego party?

#43 Post autor: yugorin »

comankh pisze:
yugorin pisze:bo imprezki na 100 osób, to jak to ujął, organizuje po pijaku i w ciemnościach
a na ilu parties był? :>
bo to jednak jest clou, to nie jest event firmowy/koncert 4h i do domu/osiemnastka :D. nieco inny rytm.
Cenna uwaga. Pewnie na żadnym nie był, ani nawet w Krużewnikach nie był :P. Moje spotkanie z nim, uważam za konieczne. Może uda mi się go namówić na przyjazd, choćby na jeden dzień na Riverwash.

Co do TV czy innych mediów. Tak mi wpadło do głowy, zapytałem. Dziękuję za tak zdecydowane głosy. Wiadomo zatem, że można powoli odkładać pomysł "umedialnienia" do szuflady z napisem - absurd :))))

Wszystkiego dobrego
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Atarowska Koneksja
Posty: 124
Rejestracja: 02 mar 2010, 20:44

Re: Czy jest miejsce na nową formułę nowego party?

#44 Post autor: Atarowska Koneksja »

Tak jak Sebaloz pisze, nie da się patrzeć w przyszłość zapominając o przeszłości. Z tejże przeszłości należy wyciągnąć wnioski więc nie można o niej nie pisać.

Dla przypomnienia: 11-14 lipca 2019 odbędzie się Lost Party, i jest pomysł aby to była impreza dla wszystkich platform ośmiobitowych a nie dla tylko Atari. Rok wydaje się być dobry (nie będzie X) ale jeśli będziecie mieli plany na własne party (jakkolwiek by się miało nie nazywać) to organizatorzy Losta nie będą wchodzić w paradę z oczywistych powodów.

Ja wiem, że to nie jest takie hop siup i trochę czasu trzeba, aczkolwiek im szybciej będzie wiadomo co i jak, tym lepiej bo - co za niespodzianka - niektórzy Atarowcy wolą party tylko dla siebie i nie przepadają za multi. Widzę tu pewną symetrię :-)
jestem najzabawniejszym kolesiem w tym wątku

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Czy jest miejsce na nową formułę nowego party?

#45 Post autor: yugorin »

Atarowska Koneksja pisze:Tak jak Sebaloz pisze, nie da się patrzeć w przyszłość zapominając o przeszłości. Z tejże przeszłości należy wyciągnąć wnioski więc nie można o niej nie pisać.
Super, że jest kolejny ktoś, kto ma podobne zdanie. Piszmy CO było złe, a nie KTO był tym złym :)

Myślę, że na ten moment - za szybko na jakiekolwiek deklaracje. Mamy również sugestię Nitro, żebyśmy poczekali co się wykluje z innych, wcześniejszych pomysłów. To nie piekarnia. Tak ja to rozumiem i zgadzam się z tym. Od braku party nikt nie umrze.

Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by wymieniać kolejne uwagi i rzucać pomysłami. Już jest tego sporo i naprawdę ciekawe wnioski cisną się na usta.

Wszystkiego dobrego
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

Re: Czy jest miejsce na nową formułę nowego party?

#46 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

yugorin pisze:Piszmy CO było złe, a nie KTO był tym złym :)
Wszyscy wiedza KTO :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Czy jest miejsce na nową formułę nowego party?

#47 Post autor: yugorin »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:
yugorin pisze:Piszmy CO było złe, a nie KTO był tym złym :)
Wszyscy wiedza KTO :)
Hahahaha

Sebaloz!!!! Pliz!!

Bo nie będzie ani pączka ani flaszki! :lol: :lol: :lol:
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

ODPOWIEDZ