Vandalism News #67

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2329
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

Vandalism News #67

#1 Post autor: carrion »

Hej
właśnie zgrałem obraz d81 i czytam sobie nowy VN. Sporo fajnej muzyki no i oczywiście świetne czytanie - jak zwykle.
Polecam tekst o Hitmanie w newsach - niezła zadyma w której troche nieświadomie uczestniczyłem.
Ale zwalił mnie z nóg news o Luku, który wstąpił do ESM - WOW!!! - aż poszedłem zobaczyć na CSDB bo nie wierzyłem...

no, no, no - dzieje się!
chyba muszę zacząć zmieniać zdanie o scenie c64 i że się nic nie dzieje. Zakładam że zacznie się coś dziać, ale nie aż tak.

z innej beczki
czy te SIDy w VN to są nowe produkcje? niektóre z nich są niesamowite (Hein, LMan, Stinsen - wow)
c64portal.pl, retronavigator.com

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

Re: Vandalism News #67

#2 Post autor: wackee »

Luke w tym roku razem z Arise wypuścił dwa dema, które wygrały 2 imprezy - Carrion: "Scena w 2017 roku jest nudna i nic się nie dzieje".
Luke (ten sam :D) wstępuje do Elysium - Carrion: "No no no! Będzie się działo! Nie wiedziałem że AŻ TAK".

No kurwa ubaw po pachy :) Demo + demo < join ex-membera :)
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2329
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

Re: Vandalism News #67

#3 Post autor: carrion »

Uderz w stół a nożyce się odezwą, co ?

1. jeśli dobrze pamiętam bardzo pozytywnie wypowiedziałem się (dwukrotnie) o tym demie Arise - nadal twierdze że jest zajebiste.
2. luke (jeden z lepszych koderów w kraju) wstępuje do ESM które nie zrobiło dema (to z RKLE to nie jest coś na co czekaliśmy - prawda? ;) ) więc zakładm że ESM w końcu zrobi demo. więc logicznie - będzie się działo. Ba śmiem twierdzić że Arise też będzie chciało się pokazać...

W koniunkcji obu zdań Nie widzę nic nie logicznego, ale jeśli chcesz to wytłumaczę jeszce raz co miałem na myśli piszą w innym wątku że scena (IMHO) dla mnie nie jest ciekawa w 2017. Słowo klucz - dla mnie.
Starałem się to Ci wytłumaczyć offline nie rozpisując za bardzo i nie zagłębiając w szczegóły. ale napiszę - to w końcu żadna tajemnica więc niech będzie:

W 2016 się mega napracowałem - namówił mnie HCL i miało być pięknie a skończyło się na wewnętrznej wojnie jakiej nigdy nie widziałem (to o tej wojnie w Hitmanie). Sam fakt pracy nad grafiką w trybie "prawie na etat" oraz kłótnie, mocno mnie zmęczyły. Na szczęście zrobiłem kawał dobrej roboty z grafiką więc uznałem że mogę spokojnie dać sobie spokój ze scenowaniem na C64 (przynajmniej na jakiś czas).
Stąd aktywność na amidze, c+4 czy ostatnio atari (wystawiam grfikę albo 2 na SV17). Na dodatek SHAPE nie planował robić nic w 2017 (po udanym demie Shores....) conajmniej do X18. Dodaj do tego na prawde niesmaczne klimaty na forach C64 z groźbami, wycieczkami osobistymi, itp, itd i nie dziw się że mam dość c64. Nawet na PPA klima ostatnio jest lepszy niż na c64.

Wacek ja naprawdę nie mam ochoty na wojenki, przepychanki itp. Ilość komentaży jakie dostałem na priv po naszej ostatniej kłótni utwierdza mnie tylko, że mam dobre podejście do sprawy - i tak będę na razie trzymał. 2018 niebawem i jak to zwykle bywa czasami mała rzecz potrafi mnie znowu zmotywować do pracy.

Peace.

Wracam dalej do czytania.
BTW: Jammer + Psycho - fajny kawałem - słychać was tam obu.
c64portal.pl, retronavigator.com

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

Re: Vandalism News #67

#4 Post autor: wackee »

Drogi Carrionie,

1. Wydaje mi się że zaciera Ci się różnica między forum a blogiem. Blog służy do jednokierunkowej wypowiedzi, forum do dwukierunkowej. W związku z tym żeby nam wszystkim było łatwiej, umówmy się tak: jeżeli będziesz chciał wypowiedzieć swoje zdanie bez miejsca na krytykę tegoż ze strony innych, pisz na retrocośtam. Jeżeli natomiast piszesz tu, zaakceptuj fakt iż z Twoim zdaniem ktoś może się nie zgodzić i wejść w polemikę. I to jest normalne, i przestań z babskim płaczem o "wojenkach" i "przepychankach" tylko dlatego że ktoś ma inne zdanie niż Twoje i ośmielił się to napisać. Bądźmy kurwa dorośli.

2. Tak, zgadza się, na temat naszego dentra wypowiedziałeś się bardzo pozytywnie, wielokrotnie i w kilku miejscach. Z równą konsekwencją nie wypowiedziałeś się w żaden sposób na temat naszego poprzedniego dema, ani razu i w żadnym z miejsc ;) mam swoje przemyślenia dlaczego tak jest ale jeżeli pozwolisz to zachowam je dla siebie.

3. Wypowiedzi w tonie "wiele osób na priv napisało mi że mam rację" nie skomentuję, wybacz, ale tak infantylnego poziomu staram się jednak unikać :) mi na przykład koledzy pisali na fb że juzek jes gupi, ale się z nimi nie zgadzam.

Scena odkąd pamiętam kręci się wokół imprez i releasów. Niech więc mówią one, a ja - wybacz mi ponownie - pozwolę sobie śmiać się z niezgrabnych prób robienia publicity, sztucznie wywoływanych hajpów, dram i innego gówna. Nie podoba Ci się to - trudno. Such is life.
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2329
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

Re: Vandalism News #67

#5 Post autor: carrion »

ktoś się włączy do dyskusji czy mam wziąć wszystko na klatę? znowu...
c64portal.pl, retronavigator.com

lhr
Posty: 52
Rejestracja: 06 paź 2009, 23:23
Grupa: esm

Re: Vandalism News #67

#6 Post autor: lhr »

Mam status nieaktywny, więc powiem Wam ponowie tak: że też facetom po 40ce chce się udowadniać, kto ma rację do upadu i walczyć w gównoburzy :)

@carrion: Zaciekawiłeś mnie. Poczytam VN. I posłucham SIDów oczywiście!
Nadal wiążę sztangi w supeł

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

Re: Vandalism News #67

#7 Post autor: elban »

Carrion, mam pewien dysonans - z jednej strony masz dosyć wojen, a z drugiej polecasz artykuł o wojence w Hitman...
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

Re: Vandalism News #67

#8 Post autor: wackee »

lhr pisze:że też facetom po 40ce chce się udowadniać
Protestuję, nie jestem facetem po 40ce i wcale mi się nie chce ;)
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

Awatar użytkownika
tsl
Posty: 652
Rejestracja: 29 kwie 2009, 23:35
Grupa: ars

Re: Vandalism News #67

#9 Post autor: tsl »

KO-MO-DOR ! SIX-TY-FOUR !
YEAAAAAHHH !!! :D

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

Re: Vandalism News #67

#10 Post autor: wackee »

tsl pisze:Wacku ;D
:D
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

Awatar użytkownika
kmeg
Posty: 468
Rejestracja: 08 wrz 2009, 15:33
Grupa: Albion Crew

Re: Vandalism News #67

#11 Post autor: kmeg »

lhr pisze:Mam status nieaktywny, więc powiem Wam ponowie tak: że też facetom po 40ce chce się udowadniać, kto ma rację do upadu i walczyć w gównoburzy :)
Mają dostęp do jakiś dobrych środków odmładzających! - I co gorsza nie chcą się nimi podzielić! :mrgreen:

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

Re: Vandalism News #67

#12 Post autor: wackee »

kmeg pisze:Mają dostęp do jakiś dobrych środków odmładzających! - I co gorsza nie chcą się nimi podzielić! :mrgreen:
Bierz przykład ze swojego kolegi z grupy i biegaj maratony - jeszcze razem ze szkiełkami w torbie to się dorobisz kondycji że h..ej ;)
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

Awatar użytkownika
kmeg
Posty: 468
Rejestracja: 08 wrz 2009, 15:33
Grupa: Albion Crew

Re: Vandalism News #67

#13 Post autor: kmeg »

wackee pisze:
kmeg pisze:Mają dostęp do jakiś dobrych środków odmładzających! - I co gorsza nie chcą się nimi podzielić! :mrgreen:
Bierz przykład ze swojego kolegi z grupy i biegaj maratony - jeszcze razem ze szkiełkami w torbie to się dorobisz kondycji że h..ej ;)
Złośliwiec ;) Missfici nie podążają za globalnymi trendami :lol:

lhr
Posty: 52
Rejestracja: 06 paź 2009, 23:23
Grupa: esm

Re: RE: Re: Vandalism News #67

#14 Post autor: lhr »

kmeg pisze:
lhr pisze:Mam status nieaktywny, więc powiem Wam ponowie tak: że też facetom po 40ce chce się udowadniać, kto ma rację do upadu i walczyć w gównoburzy :)
Mają dostęp do jakiś dobrych środków odmładzających! - I co gorsza nie chcą się nimi podzielić! :mrgreen:
Wszystko się już wyjaśniło. Wacek jeszcze nie dojrzał. I nie chce dojrzeć. Tak napisał.
Nadal wiążę sztangi w supeł

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

Re: RE: Re: Vandalism News #67

#15 Post autor: wackee »

lhr pisze:Wszystko się już wyjaśniło. Wacek jeszcze nie dojrzał. I nie chce dojrzeć. Tak napisał.
Jeżeli w Twoim rozumieniu "dojrzeć" znaczy "kompletnie spróchnieć i w ogóle nie jeździć na imprezy" to tak, chyba wolałbym tego uniknąć ;)
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

Awatar użytkownika
kmeg
Posty: 468
Rejestracja: 08 wrz 2009, 15:33
Grupa: Albion Crew

Re: Vandalism News #67

#16 Post autor: kmeg »

carrion pisze: W 2016 się mega napracowałem - namówił mnie HCL i miało być pięknie a skończyło się na wewnętrznej wojnie jakiej nigdy nie widziałem (to o tej wojnie w Hitmanie).
Czuje się jak członek podsceny bo nic nie wiem o żadnej wojnie - gdzie można o tym poczytać ?

comankh
Posty: 1622
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:10
Kontakt:

Re: Vandalism News #67

#17 Post autor: comankh »

carrion pisze:wszystko na klatę
nie, bo replika jest absurdalna.
serio wacku, popracuj nad stylem, tak żeby było przynajmniej zabawnie - wtedy wbijałbym.

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2329
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

Re: Vandalism News #67

#18 Post autor: carrion »

kmeg pisze: Czuje się jak członek podsceny bo nic nie wiem o żadnej wojnie - gdzie można o tym poczytać ?
Kmeg
A jak nazywa się ten wątek?
c64portal.pl, retronavigator.com

Awatar użytkownika
kmeg
Posty: 468
Rejestracja: 08 wrz 2009, 15:33
Grupa: Albion Crew

Re: RE: Re: Vandalism News #67

#19 Post autor: kmeg »

carrion pisze:
kmeg pisze: Czuje się jak członek podsceny bo nic nie wiem o żadnej wojnie - gdzie można o tym poczytać ?
Kmeg
A jak nazywa się ten wątek?
Tak to jest jak się czyta posty od końca ;)

Awatar użytkownika
tsl
Posty: 652
Rejestracja: 29 kwie 2009, 23:35
Grupa: ars

Re: RE: Re: Vandalism News #67

#20 Post autor: tsl »

kmeg pisze:Tak to jest jak się czyta posty od końca ;)
Kmeg: bierzesz jakies leki? :mrgreen:
KO-MO-DOR ! SIX-TY-FOUR !
YEAAAAAHHH !!! :D

ODPOWIEDZ