Silesia 8 - 2017

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
heniek29cr
Posty: 101
Rejestracja: 12 maja 2016, 22:40

Re: Silesia 8 - 2017

#201 Post autor: heniek29cr »

Brawo wackee napradę świetnie się tego słucha:-) ale dobry zestaw audio wymagany aby w pełni cieszyć się tą muzą:-)po prostu bajka:-)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
odyn
Posty: 164
Rejestracja: 04 gru 2008, 22:37
Grupa: VTE^TX^DREAM

Re: Silesia 8 - 2017

#202 Post autor: odyn »

Mam dobrą wiadomość. Dołek został już w całości zasypany. Do zobaczenia za rok w czerwcu, w Tychach, w Pubie Underground!!! :)

Awatar użytkownika
tsl
Posty: 652
Rejestracja: 29 kwie 2009, 23:35
Grupa: ars

Re: Silesia 8 - 2017

#203 Post autor: tsl »

odyn pisze:Mam dobrą wiadomość. Dołek został już w całości zasypany. Do zobaczenia za rok w czerwcu, w Tychach, w Pubie Underground!!! :)
Kuźwa, tym razem nie odpuszczę i przyjadę osobiście na następną Silesię z Łodzi do Tych tramwajem !!! :D

ES1RA rules!
KO-MO-DOR ! SIX-TY-FOUR !
YEAAAAAHHH !!! :D

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

Re: Silesia 8 - 2017

#204 Post autor: elban »

odyn, no to spoko. co do koszulek - etc.

może to była by dobra forma wspierania party PRZED imprezą? z kim od Was można takie rzeczy dogadywać?
was twenty, is five, my friend...

comankh
Posty: 1622
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:10
Kontakt:

Re: Silesia 8 - 2017

#205 Post autor: comankh »

polakpotrafi ekhm xd

ed.
a bardziej serio, gdyby nie lenistwo sprawdziłbym t&t na yt przed party i srogo odradzał.
nie wiem jak z dzwiekiem drugiego dnia (w pt byla kapa) ale takiego wacka to bym zlotem wolał obsypać trzykrotnie, właśnie odsłuchałem set.

Awatar użytkownika
odyn
Posty: 164
Rejestracja: 04 gru 2008, 22:37
Grupa: VTE^TX^DREAM

Re: Silesia 8 - 2017

#206 Post autor: odyn »

elban pisze:odyn, no to spoko. co do koszulek - etc.

może to była by dobra forma wspierania party PRZED imprezą? z kim od Was można takie rzeczy dogadywać?
Z Rafem.

Awatar użytkownika
odyn
Posty: 164
Rejestracja: 04 gru 2008, 22:37
Grupa: VTE^TX^DREAM

Re: Silesia 8 - 2017

#207 Post autor: odyn »

comankh pisze:polakpotrafi ekhm xd

ed.
a bardziej serio, gdyby nie lenistwo sprawdziłbym t&t na yt przed party i srogo odradzał.
nie wiem jak z dzwiekiem drugiego dnia (w pt byla kapa) ale takiego wacka to bym zlotem wolał obsypać trzykrotnie, właśnie odsłuchałem set.
Moim zdaniem (i wielu innych osób też) dźwięk w sobotę naprawdę robił robotę, zarówno na compo, jak i podczas wyśmienitego setu Wacka (który odpaliłem dopiero po czasie, wtedy wraz z Rafem zliczaliśmy votki, co by jeszcze nagrody rozdać zaraz po kompotach, a nie jak to zazwyczaj bywa w niedzielę, kiedy już prawie nikogo na pplace nie ma).

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

Re: Silesia 8 - 2017

#208 Post autor: elban »

elban pisze:Może jest jakieś video żeby wrzucić tym co nie widzieli występów JT żeby wiedzieli na Ci naprawdę się piszą. :-)
gadaliśmy o tym gronie ludzi, którzy już to gówno widzieli na X.

że marketingowo to może i spoko ruch, bo się sporo ludzi nabierze. a potem będą rozczarowani. ale przyjadą ;)

do tego to ich gwiazdorzenie (taksówki, żarcie, etc), kłótnie, etc. generalnie żenada. mam nadzieję, że nikt więcej nie będzie nas nimi męczyć.

Generalnie, z setami, to jest pewien problem, bo ciężko jest zainteresować publikę. Były trzy sety, a jakie są reakcje na nie widać na forum i było widać 'na parkiecie'.

Co do dzwięku to sobotę na pewno było dobrze, za to w piątek to nie wiem - nie byłem na setach.
was twenty, is five, my friend...

jammer
Posty: 264
Rejestracja: 06 paź 2008, 12:54
Grupa: MSL
Kontakt:

Re: Silesia 8 - 2017

#209 Post autor: jammer »

W piątek dźwięk to był sam pogłos, muł i błoto. W sobotę za to tak dojebany, że lepszego i czystszego na party nie pamiętam - i na secie, i na kompotach.

Awatar użytkownika
odyn
Posty: 164
Rejestracja: 04 gru 2008, 22:37
Grupa: VTE^TX^DREAM

Re: Silesia 8 - 2017

#210 Post autor: odyn »

jammer pisze:W piątek dźwięk to był sam pogłos, muł i błoto. W sobotę za to tak dojebany, że lepszego i czystszego na party nie pamiętam - i na secie, i na kompotach.
I to jest chyba najbardziej wiarygodny feedback :) Dzięki Jammer!

comankh
Posty: 1622
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:10
Kontakt:

Re: Silesia 8 - 2017

#211 Post autor: comankh »

elban pisze:gwiazdorzenie (taksówki, żarcie, etc)
to nie tak :> jeśli nie było ridera wina leży zazwyczaj po obu stronach.

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

Re: Silesia 8 - 2017

#212 Post autor: elban »

kurwa, na pewno nie mogli sami unieść taksówki w Tychach - sam sobie strzeliłem dwa kursy Uberem - 13 PLN kosztował ten droższy....

strasznym trzeba być dropsem żeby wyciągać łapę po równowartość bułki paryskiej (w ich miejscu zamieszkania) na scenowym party dając półgodzinny "występ".
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

Re: Silesia 8 - 2017

#213 Post autor: Nitro »

Również dołączam się do propsów dla organizatorów, nie ma sensu powtarzać pochwał z postów powyżej, z mojej strony pochwalę miejscówkę - wręcz idealne miejsce do organizacji parties. Spodziewałem się knajpki ala Silesia 5 a zastałem ogromną koncertownię.

-ogromna główna sala z świetnym soundsystemem, dwoma projektorami oraz niską temperaturą.
-sala 'przejściowa' z piłkarzykami, bilardem i kanapami, idealna do socjalizacji
-barek również z sporą ilością miejsca, zaopatrzony również raczej przyzwoicie
-finalnie duży ogródek na 'real party is outside'.
-prawie niewidzialna ochrona szt 1 wieczorem i 0 nad ranem
-bardzo fajni właściciele - Krzychu i Kamil z którymi można było ciekawie pogadać
-supermarket dosłownie dwa kroki od partyplace

Jedynym minusem wartym wypunktowania był content lecący na bigscreenie/głośnikach
bigscreeny: przez większość czasu nic/klasyczne dema które każdy obejrzał 100x razy,
głośniki[na głównej sali]: jeszcze gorzej bo przez dużą część party leciały z nich komercyjne klubowe szlagiery, co prawda cicho, ale psuło to imo klimat.
głośniki w barku/na zewnątrz - 100% komerchy.
Co do video, to z chęcią oferuję pomoc w postaci dostarczenia wysokiej jakości zrzutów video ze świeżych dem oraz ewentualnego zajęcia się ich playbackiem.
Audio: tutaj sprawa jest prosta, dobrych miksów SID'owych jest mnóstwo do tego dla urozmaicenia dołożyć Demovibes:
https://demovibes.org/

Awatar użytkownika
tsl
Posty: 652
Rejestracja: 29 kwie 2009, 23:35
Grupa: ars

Re: Silesia 8 - 2017

#214 Post autor: tsl »

Jammer RULES!!! Po raz kolejny wymiękam, po x'16....
Może zabrzmi wdupołazowo, ale Jammer rządzi aktualnie na scenie...
:twisted:
KO-MO-DOR ! SIX-TY-FOUR !
YEAAAAAHHH !!! :D

Awatar użytkownika
tsl
Posty: 652
Rejestracja: 29 kwie 2009, 23:35
Grupa: ars

Re: Silesia 8 - 2017

#215 Post autor: tsl »

tsl pisze:Jammer RULES!!! Po raz kolejny wymiękam, po x'16....
Może zabrzmi wdupołazowo, ale Jammer rządzi aktualnie na scenie...
:twisted:
ps. codzi o muzykę... ale wiadomo, ze zaczyna rozpierdalać 6502... :twisted:
KO-MO-DOR ! SIX-TY-FOUR !
YEAAAAAHHH !!! :D

splatterpunk
Posty: 1457
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:04

Re: Silesia 8 - 2017

#216 Post autor: splatterpunk »

tsl pisze: ps. codzi o muzykę... ale wiadomo, ze zaczyna rozpierdalać 6502... :twisted:
6510.

jammer
Posty: 264
Rejestracja: 06 paź 2008, 12:54
Grupa: MSL
Kontakt:

Re: Silesia 8 - 2017

#217 Post autor: jammer »

6502 z Atari mogę rozpierdolić co najwyżej młotkiem :P Chcę tylko nadmienić, że post TSL nie jest postem sponsorowanym, ani w żadnym wypadku autoryzowanym :shock:

comankh
Posty: 1622
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:10
Kontakt:

Re: Silesia 8 - 2017

#218 Post autor: comankh »

elban pisze: bułki paryskiej
opieka to tzw. dobry zwyczaj jeśli artysta (dowolnego formatu) nie przyjeżdża własnym transportem, nie zna lokalnych atrakcji kulinarnych itede. oczywiście można pójść twoim tropem, dać swoje stare talony do maka, pokazać kiosk z biletami na trolejbus i nie tłumaczyć rozkładu jazdy (bo przygoda) do browaru (jedyna atrakcja w tychy demo jaką kojarzę).
profit!

ps. obejrzałem produkcje - samar & arise - szacun!

SuperNoise
Posty: 343
Rejestracja: 20 wrz 2010, 09:27
Grupa: Aberration Creations

Re: Silesia 8 - 2017

#219 Post autor: SuperNoise »

Przede wszystkim dziekuje, ze przyjechaliscie na Silesie i moglismy razem spedzic ze soba kilka fajnych dni!

Odnośnie JT&T to nie zapomnijmy, ze nie wzięli grosza za swoj koncert.

Co do dzwięku, to był ustawiony tak samo w piątek i sobotę.

Koncert Wacka był super, jako jeden z nielicznych skakałem przed sceną ;) razem z Datą i Grabbą.

Nie trzeba jednak użalać się nad straconą szansą, ponieważ kolejna szansa to wrzesień i koncert Dane/BD na Riverwash. Zapraszam serdecznie! Będzie to kolejna esencja muzyki z Komodorka, podrasowana delikatnie przez DSP.

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

Re: Silesia 8 - 2017

#220 Post autor: elban »

Komancz - i do kompletu jeszcze dać im terapie dla par. W sumie, Jericho udzielił JT wsparcia nad ranem, więc "opieka" była. ;)
was twenty, is five, my friend...

ODPOWIEDZ