Buddha - samobójstwo czy upozorował swoją śmierć?

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
bimber
Posty: 813
Rejestracja: 16 wrz 2008, 10:16
Grupa: arise

#41 Post autor: bimber »

jebać, karać, nie wyróżniać!

buddha

#42 Post autor: buddha »

No jasne, że to tylko ART i po to tutaj jesteśmy przecież, a jest mase innych miejsc do "prywatnych" kłótni ... Szkoda, że nie będę mógł się niedługo z wami podzielić profesjonalną płytą, którą planuje nagrać ze światowej sławy muzykiem ze sceny PC . Boję się, że znowu naskoczą na moją osobę, a przecież jak napisałem u góry to tylko ART. Myślę, że będzie to dla mnie wyjątkowa płyta, więc mocno się staram tzn. moja pierwsza płyta komercyjna ! Wróciłem po tylu latach na scene C64, myśląc, że nadal jest tam klimat podobnie jak w latach 90-tych, że nikt tam się nie przejmował osobami, a jedynie twórczością lecz to nie jest już ten sam klimat i sam nie już tego nie rozumiem... Z drugiej strony to nigdy nie zapomnę bo scena zawsze była moją szkołą tzn. uczyłem się tam z ludźmi, stawiałem pierwsze kroki, a wy ? Gdzieś tam ostatnio na forach CSDB zacząłem pomagać początkującemu muzykowi, opisując mu jak tworzyć dźwięki tzn. instrumenty na C64, a tu nagle się okazuje, że on z tego zrobił pretekst do kolejnych nalotów na moją osobę. Kurde sobie myślę, że co to za miejsce i gdzie ta scena, która kiedyś była ? Zacząłem sobie coś tworzyć jako grafik to również się uczę i znowu czytam, że ktoś z mojej nauki, w sensie początkującego grafika robi znowu przedstawienie... Pozdrawiam ! :)

comankh
Posty: 1622
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:10
Kontakt:

#43 Post autor: comankh »

buddha pisze:Szkoda, że nie będę mógł się niedługo z wami podzielić profesjonalną płytą
spoko, dostaną amatorską ode mnie.

buddha

#44 Post autor: buddha »

A tak poza tym do tsl by wymyślasz ludziom xywy dwuczęściowe, a sam chodzisz w jakimś ubranku jednoczęściowym, z tego co widzę na twoim zdjęciu, więc sprawdź czy ci się gumka nie obluzowała i zakryj tym czymś głowę bo słońce ci mocno przegrzewa już chyba styki w czaszce ... Ciekawe kto na tym zyskał i po co Hedning tak się mści ? Nikt się jeszcze nie zaczął nawet domyślać dlaczego wystąpiłem na Hedninga party Gubbdata jako BotX ? Hmmmm ... Ja mam dobre serce i szczerze to chciałem mu wybaczyć ale on nie chce jak sami widzicie bo może widocznie taki jego los. Z drugiej strony to zdjęcia mam nie wyraźne i pewnie nie pozna mnie Hedning na jakimś party, na którym będzie osobiście, a gdzie ja się pojawię w towarzystwie kilku osób, z którymi od kilku lat prowadzę interesy to mam olbrzymi szacunek. Powiem tylko, że sam chciałem aby odkryto, że BotX to Buddha bo widocznie był w tym jakiś sens i aby Hedning o tym wiedział :) . Natomiast obiecuję wam wszystkim już teraz, że Hedning'a/GP nagram na telefon jak bije go z otwartej ręki jak kobietę oraz będę mu kazał piszczeć jak kobieta bo i tak będzie go bolało, gdyż mam już prawie 45 centów w łapie bo poza komputerami to interesuje się jeszcze siłownią. Chcę tylko aby Hedning poczuł się 100 razy gorzej, jak wtedy co ja czułem, więc nie zrobię nic złego, prawda ? Hedning się teraz cieszy, że jest niezłym kozakiem i pół bogiem na scenie komputerowej bo niby może robić co ze chce i z kim zechce oraz nikt mu nie podskoczy, co zresztą pisał mi na priv, że abym uwazał z kim zaczynam bo Hedning to groźny człowiek i całe CSDB za nim stoi, w sensie pleców... a ja za to się cieszę, że po raz kolejny stałem się tropicielem, a Hedning tym razem będzie zwierzyną ! Rozwydrzył się nam pan Hedning/GP lecz ja go ukrócę bo gdybym go znał osobiście, miał z nim jakiś konflikt itp. ...ale nic do niego nie mam, więc to mnie jeszcze bardziej nakręca, że jakiś worek flaków, który zwie się Hedning poniża tak ludzi, których nie zna, a jak wiadomo "żródłem ignorancji jest niewiedza", więc powoli nadchodzi czas aby poznał mnie i moich ludzi oraz napewno nie są to ludzie z CSDB, co może wielce zaskoczyć Hedning'a . Domyślam się, że Hedning będzie liczył na pomoc policji, jak wtedy na Facebook, kiedy się wygłupiałem, a on zaczął mi grozić policją. Nie chciałem mówić nawet moim przyjaciołom, że Hedning chce mnie sprzedać na policji bo to by mogło mieć bardzo duży wpłym w sprawach naszych interesów i szybko musieli by go usunąć to postanowiłem zostawić go tylko dla siebie, jak i świetnej zabawy :) Pozdrawiam

kotrobot
Posty: 2362
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#45 Post autor: kotrobot »

Chyba już wszystko zostało napisane.

Nitro, czy możesz zamknąć dyskusję w tym wątku, proszę.
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

Awatar użytkownika
peys_0n/[DrC_ChD]/T%(Vgt)
Posty: 31
Rejestracja: 14 gru 2011, 11:42
Grupa: VAUDEVILLE CREW/CLOCHARD/TROPYX

#46 Post autor: peys_0n/[DrC_ChD]/T%(Vgt) »

Ja jeszcze chciałbym coś dodać. Raz już przeżywałem śmierć pewnego ziomala z mojej grupy, a gdy się dowiedziałem, że Ty BUDDHA ponoć nie żyjesz, bardzo smutno mi się zrobiło. Nie wiesz, co to jest stracić przyjaciela, a Ty po prostu zagrałeś taka rolę, nie licząc się z moimi uczuciami! Napisz do mnie, to sobie pogadamy, jak chcesz, namiary znasz, tylko napisz, że to Ty!
polski naród robotniczy, jest zawsze na kacu!!!

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#47 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

I pomyslec ze jeszcze kilka miesiecy temu na miejscu Henninga mogl byc nielubiany Groepaz :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
peys_0n/[DrC_ChD]/T%(Vgt)
Posty: 31
Rejestracja: 14 gru 2011, 11:42
Grupa: VAUDEVILLE CREW/CLOCHARD/TROPYX

#48 Post autor: peys_0n/[DrC_ChD]/T%(Vgt) »

odezwał się ten, co w latach 90-tyh miał najlepszy skaner w Polsce
polski naród robotniczy, jest zawsze na kacu!!!

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#49 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Valsary i Katon byli Lepsi :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
peys_0n/[DrC_ChD]/T%(Vgt)
Posty: 31
Rejestracja: 14 gru 2011, 11:42
Grupa: VAUDEVILLE CREW/CLOCHARD/TROPYX

#50 Post autor: peys_0n/[DrC_ChD]/T%(Vgt) »

Była też grupa GORSI, ale nie mieli skanera
polski naród robotniczy, jest zawsze na kacu!!!

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#51 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Skaner grał disco polo. Mieli go na Polsacie..
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
peys_0n/[DrC_ChD]/T%(Vgt)
Posty: 31
Rejestracja: 14 gru 2011, 11:42
Grupa: VAUDEVILLE CREW/CLOCHARD/TROPYX

#52 Post autor: peys_0n/[DrC_ChD]/T%(Vgt) »

ale Ty kurwa głupi jesteś... To ja po alkoholu takich jazd nie mam jak Ty
polski naród robotniczy, jest zawsze na kacu!!!

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#53 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

To sprobuj bez alkoholu :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#54 Post autor: Nitro »

Dobra dość, kończymy panowie.

Zablokowany