Dlaczego Carrion odszedł z Elysium ???

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
tsl
Posty: 652
Rejestracja: 29 kwie 2009, 23:35
Grupa: ars

Dlaczego Carrion odszedł z Elysium ???

#1 Post autor: tsl »

Właśnie! Ktoś wie, zna powody? Dla mnie jest to zaskoczenie. A nikt tego nie komentuje. Przynajmniej ja nic o tym nie wiem.
Plotki czas zacząć...
KO-MO-DOR ! SIX-TY-FOUR !
YEAAAAAHHH !!! :D

Awatar użytkownika
tsl
Posty: 652
Rejestracja: 29 kwie 2009, 23:35
Grupa: ars

#2 Post autor: tsl »

Po pierwsze, co mi przyszło do głowy (teoria względności)... Niedługo po tym, jak Brush przyjął do ESM Mr Wegi'ego - Carrion - nie dał rady... :O
KO-MO-DOR ! SIX-TY-FOUR !
YEAAAAAHHH !!! :D

Volcano
Posty: 72
Rejestracja: 09 gru 2008, 08:39
Grupa: EXON
Kontakt:

#3 Post autor: Volcano »

Może dlatego, że w tej grupie nic się nie dzieje i woli realizować się w indywidualnych, "solowych" projektach?

Awatar użytkownika
isildur
Posty: 276
Rejestracja: 26 paź 2011, 15:04
Grupa: Samar

#4 Post autor: isildur »

tsl pisze:Po pierwsze, co mi przyszło do głowy (teoria względności)... Niedługo po tym, jak Brush przyjął do ESM Mr Wegi'ego - Carrion - nie dał rady... :O
Wegi to chłop z jajcami, jakby przeszedł do ESM to dałby znać komuś w Samarze, a nic takiego się nie stało.

Czy Carrion odszedł z ESM? Nic oficjalnie nie wiadomo na ten temat.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#5 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

poszedł na solo?
dajcie mu spokój..
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
nes
Posty: 509
Rejestracja: 21 maja 2010, 22:03
Grupa: Impact

#6 Post autor: nes »

Być może jak zobaczył nowe demo ESM, gotowe ale bez grafiki, to stwierdził że jest tego zbyt duży ogrom do zrobienia i nie podoła.
Ale to tylko domysły!
"A ile zrobisz pompek ?" (c) 2o11 eLban
http://apt.hopto.org/nes/impact/

kotrobot
Posty: 2362
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#7 Post autor: kotrobot »

A może to pokłosie afery zmurszałych nóżek?
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

Awatar użytkownika
tsl
Posty: 652
Rejestracja: 29 kwie 2009, 23:35
Grupa: ars

#8 Post autor: tsl »

isildur pisze:Wegi to chłop z jajcami, jakby przeszedł do ESM to dałby znać komuś w Samarze, a nic takiego się nie stało.

Czy Carrion odszedł z ESM? Nic oficjalnie nie wiadomo na ten temat.
Isildur, nie twierdzę, że Wegi to chUop bez jajec. Nie widziałem / nie sprawdzałem! ;]
W każdym bądź razie memberstatus na CSDB chyba coś znaczy i daje do myślenia... http://csdb.dk/group/?id=197
I wierz mi, że to nie było zmienione w ciągu ostatnich paru dni... Kto za tymi aktualizacjami w memberstatusie na csdb stoi? Strzelam - Brush? ...a może Cresh? !!! ;)
Jak dla mnie wszystko to jest OFICJALNIE. Isildurze - life is brutal!
KO-MO-DOR ! SIX-TY-FOUR !
YEAAAAAHHH !!! :D

Awatar użytkownika
pajda
Posty: 331
Rejestracja: 20 wrz 2008, 03:42
Grupa: faith des16n
Kontakt:

#9 Post autor: pajda »

Bo mógł ;)
Była ciemna, burzliwa noc.

splatterpunk
Posty: 1457
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:04

#10 Post autor: splatterpunk »

kotrobot pisze:A może to pokłosie afery zmurszałych nóżek?
Jakby się miała ta "afera" do odejścia z Elysium? [pytanie retoryczne]

Może Carrion chce trochę podziałać sam? (tylko domysł). Ma ku temu
predyspozycje dobre, sporo z rzeczy które w ostatnich latach zrobił
to samodzielne inicjatywy.
Zresztą, co będziemy snuć teorie, może Carrion sam się kiedyś wypowie.

a Ty kocierobocie ( qrcze, mogę się do Ciebie zwracać per "Cresh"?
czy jesteś tu na zawsze totalnie incognito? ;) ), jesteś w Elysium, więc chyba wiesz?
W ogóle istnieje jeszcze ta grupa? czy tylko "na papierze"?
Nie pytam uszczypliwie, jestem ciekaw czy wyjdzie od dawna zapowiadane demo.

kotrobot
Posty: 2362
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#11 Post autor: kotrobot »

Locked Record
This information is locked and can only be changed by:
brush (Brush / Elysium) (brush@elysium.no-spam-please.pl)

^CSDb


Sprawdziłem, Wegi wstąpił do ESM jakoś 5-6 lutego zeszłego roku.
Z tego co wiem, ma teraz inne rzeczy na głowie, a nie kodowanie na c64.

Carrion odszedł z grupy bo chciał. Nie wiem, czy był jakiś jeden konkretny powód. Może znudziło mu się takie typowe
scenowanie pod grupowym labelem i zaczął ogarniać temat szerzej - Amiga, 16/116/+4, iOS.
Kibicujemy koledze. Będzie miał ochotę, to sam napisze.

Co do grupy, to coś tam się powoli robi, są pootwierane różne tamaty na githubie, nie ma ciśnienia, zasoby też ograniczone. :)
Za dużo nie mogę powiedzieć, bo sam się nie udzielam.
Pewnie w większym gronie zobaczymy się na Xie.

PS. Z nóżkami to żart oczywiście. ;)
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

Awatar użytkownika
kmeg
Posty: 468
Rejestracja: 08 wrz 2009, 15:33
Grupa: Albion Crew

#12 Post autor: kmeg »

splatterpunk pisze: a Ty kocierobocie ( qrcze, mogę się do Ciebie zwracać per "Cresh"?
czy jesteś tu na zawsze totalnie incognito? ;) ), jesteś w Elysium, więc chyba wiesz?
W ogóle istnieje jeszcze ta grupa? czy tylko "na papierze"?
Nie pytam uszczypliwie, jestem ciekaw czy wyjdzie od dawna zapowiadane demo.
Postawić Starkę na stół (tylko szczecinską a nie krakowską podróbę) i może kotyroboty przemówią w Toruniu ;)

brush
Posty: 254
Rejestracja: 20 kwie 2009, 10:32
Grupa: Elysium

#13 Post autor: brush »

Myślę, że odpowiedź naszego kotorzecznikaprasowego jest najlepszym podsumowaniem tematu.
Elysium vs Arise. Czym byłoby dobro bez zła?

brush
Posty: 254
Rejestracja: 20 kwie 2009, 10:32
Grupa: Elysium

#14 Post autor: brush »

nes pisze:Być może jak zobaczył nowe demo ESM, gotowe ale bez grafiki, to stwierdził że jest tego zbyt duży ogrom do zrobienia i nie podoła.
Myślę, że nie ma takiego dema do którego Tomek by nie podołał ze zrobieniem grafiki :)
Elysium vs Arise. Czym byłoby dobro bez zła?

Awatar użytkownika
isildur
Posty: 276
Rejestracja: 26 paź 2011, 15:04
Grupa: Samar

#15 Post autor: isildur »

tsl pisze:
isildur pisze:Wegi to chłop z jajcami, jakby przeszedł do ESM to dałby znać komuś w Samarze, a nic takiego się nie stało.

Czy Carrion odszedł z ESM? Nic oficjalnie nie wiadomo na ten temat.
Isildur, nie twierdzę, że Wegi to chUop bez jajec. Nie widziałem / nie sprawdzałem! ;]
W każdym bądź razie memberstatus na CSDB chyba coś znaczy i daje do myślenia... http://csdb.dk/group/?id=197
I wierz mi, że to nie było zmienione w ciągu ostatnich paru dni... Kto za tymi aktualizacjami w memberstatusie na csdb stoi? Strzelam - Brush? ...a może Cresh? !!! ;)
Jak dla mnie wszystko to jest OFICJALNIE. Isildurze - life is brutal!
Heh, mój wpis to była taka mała prowokacja ;) Tak po prawdzie jedyną osobą, która potwierdziła w realu cokolwiek na temat Wegiego był Brush.

Na csdb konto Wegiego jest zamknięte od niesławnej afery z buraczanym Groepazem. Wegi chciał, żeby było usunięte, ale ktoś tam się nie zgodził.

TSL co do Twojego "life is brutal", to wierz mi, że znam trochę Wegiego i wiem, że nie wypiął by się na kumpli ot tak, a puenty jak na razie nie ma, dopóki Wegi się nie wypowie na swój temat.

Heh, no chyba, że masz rację i life is naprawdę fucking brutal and full of shit :)

Awatar użytkownika
tsl
Posty: 652
Rejestracja: 29 kwie 2009, 23:35
Grupa: ars

#16 Post autor: tsl »

isildur pisze: Heh, mój wpis to była taka mała prowokacja ;) Tak po prawdzie jedyną osobą, która potwierdziła w realu cokolwiek na temat Wegiego był Brush.

Na csdb konto Wegiego jest zamknięte od niesławnej afery z buraczanym Groepazem. Wegi chciał, żeby było usunięte, ale ktoś tam się nie zgodził.

TSL co do Twojego "life is brutal", to wierz mi, że znam trochę Wegiego i wiem, że nie wypiął by się na kumpli ot tak, a puenty jak na razie nie ma, dopóki Wegi się nie wypowie na swój temat.

Heh, no chyba, że masz rację i life is naprawdę fucking brutal and full of shit :)
Isildur, dzięki za "małą prowokację" - to mnie nieco pobudziło! ;) Btw nie wiedziałem nic o aferze Wegi z Groepaze'm. Nawet nie wiem (jesli już) kiedy to bylo. Pewnie dlatego, że nie czytam forum na csdb, bikoz maj enklisz is poor - naprawdę!
Wielce zadowolił mnie komentarz Cresha i Brusha... ale niedosyt pozostaje...
KO-MO-DOR ! SIX-TY-FOUR !
YEAAAAAHHH !!! :D

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#17 Post autor: elban »

- What does it mean "zdrówko" ?
- little zdrowie

(C) TSL.
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
isildur
Posty: 276
Rejestracja: 26 paź 2011, 15:04
Grupa: Samar

#18 Post autor: isildur »

tsl pisze:
isildur pisze: Heh, mój wpis to była taka mała prowokacja ;) Tak po prawdzie jedyną osobą, która potwierdziła w realu cokolwiek na temat Wegiego był Brush.

Na csdb konto Wegiego jest zamknięte od niesławnej afery z buraczanym Groepazem. Wegi chciał, żeby było usunięte, ale ktoś tam się nie zgodził.

TSL co do Twojego "life is brutal", to wierz mi, że znam trochę Wegiego i wiem, że nie wypiął by się na kumpli ot tak, a puenty jak na razie nie ma, dopóki Wegi się nie wypowie na swój temat.

Heh, no chyba, że masz rację i life is naprawdę fucking brutal and full of shit :)
Isildur, dzięki za "małą prowokację" - to mnie nieco pobudziło! ;) Btw nie wiedziałem nic o aferze Wegi z Groepaze'm. Nawet nie wiem (jesli już) kiedy to bylo. Pewnie dlatego, że nie czytam forum na csdb, bikoz maj enklisz is poor - naprawdę!
Wielce zadowolił mnie komentarz Cresha i Brusha... ale niedosyt pozostaje...
Było to na wiosnę 2013 r. Poszło poniekąd właśnie o ęłnglisz i słowo "deterministic" odnośnie Bongo Cruncher'a.
Zaczęło się tutaj w komentach i chyba gdzieś na forum, ale nie pamiętam gdzie:
http://csdb.dk/release/?id=117165

Generalnie Groepaz przypierdzielał się do wszystkiego, a chyba najbardziej personalnie do Wegiego. Wyglądało to tak, jakby każdy słowianin był ciężkim przygłupem dla Groepaza.
W pewnym momencie pojawił się też Kisiel, słowo "faszysta", publiczność i jatka gotowa.
Wegi się wkurwił, trzasnął drzwiami i wyszedł :)

Awatar użytkownika
tsl
Posty: 652
Rejestracja: 29 kwie 2009, 23:35
Grupa: ars

#19 Post autor: tsl »

isildur pisze:Było to na wiosnę 2013 r. Poszło poniekąd właśnie o ęłnglisz i słowo "deterministic" odnośnie Bongo Cruncher'a.
Zaczęło się tutaj w komentach i chyba gdzieś na forum, ale nie pamiętam gdzie:
http://csdb.dk/release/?id=117165

Generalnie Groepaz przypierdzielał się do wszystkiego, a chyba najbardziej personalnie do Wegiego. Wyglądało to tak, jakby każdy słowianin był ciężkim przygłupem dla Groepaza.
W pewnym momencie pojawił się też Kisiel, słowo "faszysta", publiczność i jatka gotowa.
Wegi się wkurwił, trzasnął drzwiami i wyszedł :)
Kurka. Może i dobrze, że nie znam tego tematu "od podszewki"... bo pewnie niepotrzebnie bym się gotował. Póki co na ten temat nie mam nic do powiedzenia. Może i dobrze... :O
KO-MO-DOR ! SIX-TY-FOUR !
YEAAAAAHHH !!! :D

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#20 Post autor: elban »

Groepaz już w czasach mojej bytności na #c-64 (98-99 rok) był mega skurwielem traktującym Polaczków z góry. Pamietam, że on i (chyba) SkidRow to mieli tak nagrabione, ze mogło by się to słabo dla nich skończyć gdy spotkali się z nami na żywo w tamtych czasach.
was twenty, is five, my friend...

ODPOWIEDZ