C64power dlaczego nie?

Masz jakieś uwagi co do działania forum, przedstaw je tutaj.
Wiadomość
Autor
Elsewhere
Posty: 15
Rejestracja: 09 cze 2014, 17:32

C64power dlaczego nie?

#1 Post autor: Elsewhere »

Ciekawi mnie dlaczego nie polaczycie sil i tak wiekszosc osob zarejestrowanych jest na obydwoch forach,posty na temat sceny sa praktycznie takie same.rozumIem ze karzdy chce miec wlasna strone ale to jest troche nielogiczne.moze ktos sie wypowiedziec na ten temat.

okult
Posty: 1
Rejestracja: 09 cze 2014, 15:55

#2 Post autor: okult »

No ja od kilku dni czekam na konto na c64power i jakoś doczekać się nie mogę. Na marginesie witam wszystkich bo to mój pierwszy post :)

Awatar użytkownika
0kti
Posty: 122
Rejestracja: 03 paź 2011, 19:21
Grupa: Caution/Varcaus/3Lux/Street Children/Tubular Jobs

#3 Post autor: 0kti »

Nie widzę sensu by łączyć, ale niech wypowiedzą się inni
ex.Puma/Caution/Varcaus/3Lux/Street Children/Tubular Jobs
Ultimate 64 Elite

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#4 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Elsewhere pisze:Ciekawi mnie dlaczego nie polaczycie sil i tak wiekszosc osob zarejestrowanych jest na obydwoch forach,posty na temat sceny sa praktycznie takie same.
Posty na temat sceny sa praktycznie takie same, bo zostaly bez pozwolenia skopiowane z bazy c64scene.pl do bazy c64power. Kazdy uzytkownik zarejestrowany na c64scene.pl otrzymal po 2-3 loginy na c64power, a nowe hasla zostaly rozeslane na przypadkowe adresy mailowe np ja dostalem haslo innego uzytkownika :)
Elsewhere pisze:rozumIem ze karzdy chce miec wlasna strone ale to jest troche nielogiczne.moze ktos sie wypowiedziec na ten temat.
Trzy asy brylujace na c64power dostaly kiedys bana na c64scene.pl dlatego chcac nie chca musieli znalezc sobie inna strone. Logicznie byloby ukorzyc sie przed scena, przeprosic za swoje zachowanie, postawic skrzynke wodki na najblizszym party i starac sie o amnestie. Niestety duma na to nie pozwala, zreszta te osoby i tak mialy niewiele wspolnego ze scena, a to jest strona scenowa, lezy sobie spokojnie na zagranicznym serwerze poza polska jurysdykcja i przede wszystkim dziala :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Elsewhere
Posty: 15
Rejestracja: 09 cze 2014, 17:32

#5 Post autor: Elsewhere »

Okti sens jest taki zeby nie rozbijac informacji po calym internecie(i tak juz jest tu niezly burdel).
Niewiem jak to bylo z tym kopiowaniem ale poco jak na power itak wiecej osob pisze(tutaj sporadycznie).
ps. Niejestem zwiazany ze scena i nie jestem zarejestrowany na power,poprostu interesuje sie c64.
I jeszcze prosba wlaczcie gzipa,chyba nikt niewie jak powoli sie sciaga ta strona na powolnym internecie(i bez smiacia :) )

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#6 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Elsewhere pisze:Okti sens jest taki zeby nie rozbijac informacji po calym internecie(i tak juz jest tu niezly burdel).
Niewiem jak to bylo z tym kopiowaniem ale poco jak na power itak wiecej osob pisze(tutaj sporadycznie).
Chyba sie nie rozumiemy. Polska scena byla tylko na tym forum, kilku typkow zostalo wyrzuconych z tego forum i zaczeli rozbijac informacje po calym internecie. Mi to nie przeszkadza, niech sobie pisza o scenie. Jesli Tobie to przeszkadza to zwroc sie do tych osob ktore to robia. Tu ich nie ma, bo maja bana. Dla mnie wieksza wartosc ma jeden post takiego Brusha dotyczacy dem z Datastorm 2014 niz cala baza postow originalnie napisanych przez setki aktywnych uzytkownikow c64power, z calym szacunkiem ale oni nigdy nie beda Brushem.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Elsewhere
Posty: 15
Rejestracja: 09 cze 2014, 17:32

#7 Post autor: Elsewhere »

Dzieki Seba za odpowiedz(decydujace ostatnie zdanie).
Apropo "burdel" nie mialem na mysli jakiejs konkretnej strony ale ogolnie np.jak w googla wpiszesz szukana fraze to znajdziesz przynajmniej z 10 stron o tej samej tresci.Chyba za prosto dzis zrobic wlasna strone,nie ma jak kiedys notatnik i html.

Awatar użytkownika
kordiaukis
Posty: 400
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:19
Grupa: aRise

#8 Post autor: kordiaukis »

prosze mi to tutaj wszystko zlikwidowac...

comankh
Posty: 1622
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:10
Kontakt:

Re: C64power dlaczego nie?

#9 Post autor: comankh »

Elsewhere pisze:Ciekawi mnie
dostaniesz tam konto, zadasz jakieś pytanie godne laika i po uzyskanej odpowiedzi już będziesz wiedział...

kotrobot
Posty: 2362
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#10 Post autor: kotrobot »

Serio z tymi kontami na power? Ciekawe, bo nie dostałem wtedy żadnego info.
Czuję się wykluczony. :(
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

Bedzio
Posty: 61
Rejestracja: 09 lis 2008, 06:58

#11 Post autor: Bedzio »

Wierzyć się nie chce, że ze strony kiedyś wartościowej z tak długim stażem, zrobić można takie szambo w mgnieniu oka... :roll:

Awatar użytkownika
0kti
Posty: 122
Rejestracja: 03 paź 2011, 19:21
Grupa: Caution/Varcaus/3Lux/Street Children/Tubular Jobs

#12 Post autor: 0kti »

A jednak można...
ex.Puma/Caution/Varcaus/3Lux/Street Children/Tubular Jobs
Ultimate 64 Elite

bimber
Posty: 813
Rejestracja: 16 wrz 2008, 10:16
Grupa: arise

#13 Post autor: bimber »

kotrobot pisze:Serio z tymi kontami na power? Ciekawe, bo nie dostałem wtedy żadnego info.
ktokolwiek dostał?

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#14 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Ja dostalem a sie nie rejestrowalem.

Data: Sobota, 13 Października 2012 00:29
Temat: Witamy na c64power.com Forum!

Cześć,

dziękujemy za rejestrację na naszym forum!

Twoja nazwa użytkownika:
Twoje hasło:

Proszę przechowywać te dane w bezpiecznym miejscu.

Z pozdrowieniami,
Administrator Forum
http://www.c64power.com/forum/index.php
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

comankh
Posty: 1622
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:10
Kontakt:

#15 Post autor: comankh »

0kti pisze:A jednak można...
kisielc64.com.pl ... jest na szczescie kilku rzeczowych userow.

Seba - takeover postow, dusz i kebabów.

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#16 Post autor: elban »

ja tez nie dostalem loginu / hasla, tak samo jak odpowiedzi na pytanie zwiazane z erekcja Rafa, plyta z DVD tez nie wrocila.

Taka to moralnosc - narobic gnoju, obrazic sie, opluc wszystko a potem wpadac na Piernika / inne party zeby sie 'swietnie' bawic.
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#17 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

elban pisze:Taka to moralnosc - narobic gnoju, obrazic sie, opluc wszystko a potem wpadac na Piernika / inne party zeby sie 'swietnie' bawic.
Do mnie znowu pijesz?
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#18 Post autor: elban »

nie, akurat o Rafie/Kisielu.

o Tobie mam rowne nedzne zdanie, ale z innych powodow.
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#19 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Powod zawsze sie znajdzie :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1387
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

#20 Post autor: SUDi »

elban pisze:Taka to moralnosc - narobic gnoju, obrazic sie, opluc wszystko a potem wpadac na Piernika / inne party zeby sie 'swietnie' bawic.
szczerze mówiąc już dawniej tak pomyślałem, czyli coś jest na rzeczy. Nie chciałem tego głośno mówić ale Raf jednak na drugim forum dziś pokazał swoją 'moralność'...

ODPOWIEDZ