17-19 Lipca LCP w Szwecji

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#121 Post autor: elban »

Kocie Robocie - napisz swoj - wszyscy czekamy z niecierpliwoscia na opis Twojej zabawy z Sebastianem ;)
was twenty, is five, my friend...

kotrobot
Posty: 2362
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#122 Post autor: kotrobot »

Nawet zacząłem. Ale mi się odechciało.
Każdy kto przebywa z Sebastianem wie, jak rzeczywistość się ma do jego opisów.
W tym przypadku nie jest inaczej. ;)

Aaa... Sebaloz się w końcu wygadał jak to było z księdzem.
:twisted:

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#123 Post autor: elban »

nie badz baba - nie daj sie prosic. ;)
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#124 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

kotrobot pisze:Poprawny raport.
Cresh, zaczales pisac swoj raport, ale jak tylko przeczytales opis party napisany przez mnie to wiedziales ze nie jestes w stanie napisac niczego nowego, ciekawszego. Kiedys pisales fajne texty, a moze tylko tak sie wydawalo podczas czytania, bo byles w ciekawych miejscach z fajnymi ludzmi. Dzis, jak sobie podobni, utonales w swiecie "smiesznych" obrazkow i "smiesznych" filmikow z yt. Przekonany, ze moglbys cos zrobic lepiej od innych, ale po prostu ci sie nie chce. Dawny Cresh wstydzilby sie takiego krapu, stad podpisujesz sie jako kotrobot.

A jak czytasz moj raport to wydaje ci sie ze byles ze mna na party, ale tak naprawde to jest tylko SEBALOZ REALITY :)

Raporcik wrzucilem tez na www.amiscena.org i www.scene.pl

+10 do lansu :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

kotrobot
Posty: 2362
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#125 Post autor: kotrobot »

Sebaloz reality to był magazyn 'Magia', potem była lista Esm, potem 'lista aktywnych Sebaloza', potem emu64, potem obraziłeś się już na wszystkich i sobie poszedłeś.
Teraz Sebaloz reality to jest to forum.
Nakręcaj się dalej!
Chętnie przeczytam kolejny raport z Woodstocka, SLC, czy Arok. Mówię poważnie.
A teraz idę poszukać śmiesznego obrazka.

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#126 Post autor: elban »

kotrobot - zapomniales o blogiej ciszy i anielskim usmiechu jak juz spotkasz Sebastiana na zywo. No chyba, ze dasz mu spalic lolka - wtedy chlopak zacznie gadac cytatami z ulubionych wykonawcow hiphopowych.
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#127 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

najbardziej przerazajace jest to ze wiekszosc z tego co o mnie mowia to prawda :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2329
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#128 Post autor: carrion »

przepraszam że tak późno, ale lepiej późno niż wcale przeczytać party report sebaloza.
To co napisał ten sympatyczny młodzieniec jest szczegółowym opisem faktów jakie miały miejsce w tym smutnym jak pizda mieście zwanym malmoe!
Smutnym bo System zamknięty był już po 15. a jedyne piwo miało 3.5 alk. (i po 6 browarch robiło sie niedobrze choć człowiek wcale nie był pijanych - tych szczochów po prostu nie dało się pić)

Nie dodam nic nowego tylko tyle że jak dla mnie po 12-16 latch niescenowania party wyglądało jak melina na warszawskiej pradze i wzdrygiwałem się przez pierwsze dwie godziny, ale potem poszło jak po maśle. Było kompo - jakoś mnie te godziny (o 5:30 się skończło) nie przerażały, bo kompo jak dla mnie było OK.

Moje osobiste nieprzeciętne doznanie to to że doświadczyłęm obejrzenia Edge of Disgrace na big screenie w towarzystkie Dane'a,HCLa i JackAssera którzy przeżywali swoje dzieło jak by conajmniej zrobił to Michael Jackson, ale wrażenie było na tyle fajne że razem rytmicznie podrygiwaliśmy do rytmu :)

W tym właśnie momęcie moja opowieść łączy sie z opowieścią Sebaloza. Tzn skończyło mi się piwo (to słabe) więc poszedłem szukać kogoś kto ma mocniejsze trunki i znalazłem kotarobota z żołądkową gożką. To był dobry wybór Wiciu! Po tem to już jak w pisackim amoku przez 2 dni: Joe, Sebaloz, Jeff, Cresh, Vic, Archmage, Veto, Gier Tjelta, Booker, Leming, Ta brzydka pani z niemiec, koledzy ze sceny amigowskiej, znou Joe SMS od DK'a, zgon, compo, Sebaloz, Cresh, Sebaloz, WizzAir, Warszawa :)

Fajne party!

ps. cały czas pracuję nad Jeffem i Veto - Wy też pracujcie aby przyjechali na Silesia! będzie nieźle bo jeff to lubi po nocy z dwiema butelkami Smirnoffa chodzić i szukać chętnych do napitki ....

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#129 Post autor: booker »

Dzięki za wspólną (mam nadzieję iż nie ostatnią) partyzantkę: Seba Loz, Leming, Cresh i Carrion.
carrion pisze: Nie dodam nic nowego tylko tyle że jak dla mnie po 12-16 latch niescenowania party wyglądało jak melina na warszawskiej pradze i wzdrygiwałem się przez pierwsze dwie godziny, ale potem poszło jak po maśle.
Spoko, jak na ostatim Foreverze w Słowacji musieli w ostatnim momencie zmienic partyplace na jakaś szkołę techniki-cośtam, to z automatu przypominały mi się retro-klimaty jakies polskich party w latach 90 - total oldchool z ławkami szkolnymi. :)

Po tym jak w Słowacji obaliliśmy wódę z atarowcami też już poszło jak po maśle :)
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#130 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

booker pisze:total oldchool z ławkami szkolnymi. :)
Bóg R, przeciez na LCP byly takie same lawki szkolne z krzeslami, na kazdym party jest taki sam sprzet przy ktorym siedza coraz starsi old hoolsi :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

ODPOWIEDZ