scenowy ekumenizm

Szukasz drobnej pomocy przy kodowaniu, albo chcesz przedstawić światu swoją gotową lub w trakcie realizacji produkcję? To właściwy dział.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
kenji
Posty: 914
Rejestracja: 06 wrz 2009, 20:58
Grupa: Dream

#21 Post autor: kenji »

A może już wrócił, a Ty tego nie podsłuchałeś?
. : dream : .
Boom!

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#22 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

kenji pisze:A może już wrócił, a Ty tego nie podsłuchałeś?
Nie wiem na co czekasz z tym newsem. Byly czlonek Oxyronu w polskiej grupie to byloby wydarzenie roku!
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
kmeg
Posty: 468
Rejestracja: 08 wrz 2009, 15:33
Grupa: Albion Crew

#23 Post autor: kmeg »

Sebaloz/Lepsi.De pisze: Teraz nie ma konkurencji w Polsce. Z tym co umiesz masz gwarantowane miejsce w TOP 3 polskich koderow. Poza tym sa wysokie nagrody w gotowce, zrob dobre demo na Revision to dostaniesz 1000 euro :)
Robienie dem dla kasy? Mnie to nie interesuje.
Wśród ślepców jednooki jest królem? ;)
wegi pisze: No to Cie MAM :!:
Do 96 to już pewnie prawie wszystkie efekty były wymyślone. Przecież zoomery z Andropolis bazują na technice Grahama z 1994. Owszem są może upiększone, ładnie zwizualizowane, trochę rozwinięte ale zasada i technika jest ta sama. Zoomrotator z EOD tych kulek - coś bardzo podobnego zrobił Brush w 1994 (początek LE) - zastanawiam się czy to pierwszy był taki liniowy zoomrotator - ktoś wie? Twoja 96 wiedza jest całkowicie wystarczająca. Pewnie nie przekonam Ciebie i tak. W każdym razie dzięki za ten tunel.
Powiedźmy, że jeszcze kumam, iż Masque + jedna część z Parts to matka i ojciec większości obecnych efektów - twierdzenie jednak, że wystarczą mody tych dwóch efektów i mamy super demo jest zbyt dużym uproszczeniem. Świat poszedł do przodu i ktoś coś tam pewnie wymyślił nowego w sprzętówce. Niestety ja może kumałem 96 rok ale w 96 roku - teraz nawet mnemoników nie pamiętam, mapy pamięci czy nawet o co chodzi z cyklowaniem :) Rozumiem co Wegi chcesz powiedzieć. Lenistwo to główny problem większości... mimo, że teraz jest łatwiej (baza źródeł, machnięcie rozszerzenia do vice, które zrobi totalny reverseenginiering, etc).
joodas pisze:No wlasnie rusz. Moze zostanie w koncu wykorzystany potencjal graficzny grafikow Albionu;)
Graficy niech nie narzękają bo niedługo coś dostaną ;)
wackee pisze: Koduj to nawet zrobię muzę po starej znajomości.
A na piśmie to dostanę? ;)

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#24 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

kmeg pisze:Robienie dem dla kasy? Mnie to nie interesuje.
Wśród ślepców jednooki jest królem? ;)
Tymczasem Dream, Tropyx, Elyta, odbieraja nagrody za dema i nabijaja portfele :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
kenji
Posty: 914
Rejestracja: 06 wrz 2009, 20:58
Grupa: Dream

#25 Post autor: kenji »

Pisz sam za siebie ok?
. : dream : .
Boom!

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#26 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

kenji pisze:Pisz sam za siebie ok?
Nie odebrales w tym roku zadnej nagrody za demo? Nagrody sa i ktos je musi odebrac. Nie, wcale nie musi. Badz pierwszym, ktory na ogloszeniu wynikow powie: dziekuje, ale nie przyjme nagrody, bo nie robie dem dla kasy :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
wegi
Posty: 839
Rejestracja: 14 lip 2009, 01:17

#27 Post autor: wegi »

Tak bo zamiast na pierniku można było wystawiać demo gdzie indziej byle parę złociszy się posypało :P

Awatar użytkownika
kenji
Posty: 914
Rejestracja: 06 wrz 2009, 20:58
Grupa: Dream

#28 Post autor: kenji »

Na Foreverze dyplom i koszulkę odebrałeś dla mnie Ty, za co dziękuję. Na Silesii dyplom odebrałem sam. Na Aroku nic nie odebrałem (z oczywistych względów). Na Pierniku odebraną flaszkę od razu rozpiliśmy w większym gronie.
Gdzie tu kasę widzisz? :?
. : dream : .
Boom!

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#29 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Nagrody rzeczowe tez sa fajne, jesli sa nieprzydatne to mozna je spieniezyc w ostatecznosci. Ktos inny zeby dostac koszulke z party albo flaszke w sklepie, musialby wydac okreslona sume pieniedzy. Nie wiem w ogole dlaczego sie tlumaczysz, nie ma niczego zlego w przyjmowaniu nagrod pienieznych czy rzeczowych na party. Mozna jedynie pozazdroscic :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
wegi
Posty: 839
Rejestracja: 14 lip 2009, 01:17

#30 Post autor: wegi »

Syndrom Wojciecha Fibaka ?

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#31 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Wojtka Kacprzaka :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
kenji
Posty: 914
Rejestracja: 06 wrz 2009, 20:58
Grupa: Dream

#32 Post autor: kenji »

Moim zdaniem dyplomy są fajną sprawą. Świetna pamiątka po latach. Inne okolicznościowe gadżety także.
. : dream : .
Boom!

Awatar użytkownika
wegi
Posty: 839
Rejestracja: 14 lip 2009, 01:17

#33 Post autor: wegi »

Jak np pendrive z Piernik 7 - DZIĘKI !

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

#34 Post autor: wackee »

Nie ma takiej kasy, za którą oddałbym którąkolwiek z nagród pieczołowicie ręcznie wyprodukowanych przez Marka Binkula!!! (a mam ich kilka)

Obrazek
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

Awatar użytkownika
kordiaukis
Posty: 400
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:19
Grupa: aRise

#35 Post autor: kordiaukis »

ta.. tez mam podobne trofeum.. bezcenne i chuj :D

kotrobot
Posty: 2362
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#36 Post autor: kotrobot »

O fuck.
Genialne. ;)
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

Awatar użytkownika
kenji
Posty: 914
Rejestracja: 06 wrz 2009, 20:58
Grupa: Dream

#37 Post autor: kenji »

No właśnie. O to mi chodzi. Kasa ok, ale takie gadżety - szczególnie po latach - są bezcenne. Tak samo np. mam z koszulkami okazjonalnymi. Kiedyś na to nie zwracałem uwagi, ale teraz wszystkie noszę co najwyżej 1-2 razy i potem lądują w specjalnej skrzyni.
Tak samo jest z tą z SV, przyjadę w niej na Piernika :) :twisted:
. : dream : .
Boom!

mazi
Posty: 31
Rejestracja: 14 lis 2008, 23:16
Grupa: SSG

#38 Post autor: mazi »

kenji pisze:Tak samo jest z tą z SV, przyjadę w niej na Piernika :) :twisted:
Nie dziwie sie bo jest zajebista :)

splatterpunk
Posty: 1457
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:04

#39 Post autor: splatterpunk »

wackee pisze:Nie ma takiej kasy, za którą oddałbym którąkolwiek z nagród pieczołowicie ręcznie wyprodukowanych przez Marka Binkula!!! (a mam ich kilka)
Nie chce być niemiły, ale czy naprawdę myślisz, że na Allegro ktoś dałby za to złamanego szeląga? :)

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

#40 Post autor: wackee »

splatterpunk pisze:Nie chce być niemiły, ale czy naprawdę myślisz, że na Allegro ktoś dałby za to złamanego szeląga? :)
Rozmowa była o nagrodach pieniężnych na party vs 'trofea', a nie o sprzedawaniu fantów na allegro - nie chcę być niemiły, ale czytaj ze zrozumieniem, błagam ;)
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

ODPOWIEDZ