Party w Częstochowie 2012 - czas najwyższy aby zrobić

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
CJ Warlock
Posty: 59
Rejestracja: 11 lut 2009, 00:43
Kontakt:

Party w Częstochowie 2012 - czas najwyższy aby zrobić

#1 Post autor: CJ Warlock »

Echem, niniejszym ogłaszam wszem i wobec, co mi się wymyśliło, a co Raf i Volcano z radością do wiadomości przyjęli...

Kontynuacja Silesia party, w Częstochowie, 2012, termin zbliżony do Silesia Party.

Mam dostęp do salki koncertowej, gdzie akurat pomieści się trochę luda, nagłośnienie, rzutnik, ekran, więc skoro SP5 było ostatnie z cyklu to czemu miałbym nie zrobić party? ;) Na tej samej posesji pokoje gdzie można się przekimać, żadnych luksusów, ale podstawy są.

Co fajne dla aspektu towarzyskiego - jest spore podwórko z miejscem na ognisko, (ew. namiot jakby ktoś miał taką fantazję), w miarę niedaleko jest boisko na trawie.

Czas leci, więc postanowiłem już dać pierwsze info o swoim zamiarze zrobienia party. W końcu przez ostatnie 13 lat trochę imprez i koncertów zorganizowałem, to i na C64 party kolej przyjść może. :)

Chwilowo w dyskusji jest nazwa, bo najpierw chłopaki się ucieszyli, że miałoby się nazywać Silesia Party 6, a potem trochę zmienili zdanie (AFAIK jacyś scenerzy z okręgu katowickiego wyrażali opinie, że "Silesia" nie pasuje do party w Częstochowie), ale mi to nie przeszkadza, bo to nie aż tak ważne jakby się party miało nazywać. ;) W lutym mamy się spotkać i obgadać temat dokładnie.

Dajcie znać w tym wątku jak macie jakieś propozycje co do terminu i nazwy.

Również dajcie znać, gdzie proponowalibyście zamieścić info o party, bo ja obecnie mogę nie znać wszystkich stron/for C64 czy ogólnoscenowych. Z góry dzięki.

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#2 Post autor: elban »

zajebiscie.
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 591
Rejestracja: 13 wrz 2008, 16:13
Grupa: Samar

#3 Post autor: Cobra »

będę monotonna:
zajebiście, jestem za!

sanctuary party :lol:
8 bit rulez:)

jericho
Posty: 229
Rejestracja: 12 sie 2010, 18:52
Grupa: Draco Tropyx WST

#4 Post autor: jericho »

pielgrzymka party!:)
bede na 100%, nawet myslalem o tej kontynuacji tradycji Silesii w weekend a tu bam! BĘDZIE!! ZAJEBIŚCIE!
proponuje termin pierwszy weekend wrzesnia lub ostatni wakacji. hmm nie wiem jak to tam wyglada w kalendarzyku...
Bee boozed together in Comaland!!!

k.

#5 Post autor: k. »

krzyż party 2012 :)
Jestem za !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ewentualnie mogę coś pomóc bo blisko.

Awatar użytkownika
CJ Warlock
Posty: 59
Rejestracja: 11 lut 2009, 00:43
Kontakt:

#6 Post autor: CJ Warlock »

O, no to ja bardzo się cieszę z takiej pozytywnej reakcji. :) Dzięki za propozycje nazwy i terminu. Też właśnie o wrześniu myślałem. Niemniej to jeszcze obczaję w oparciu o terminy innych parties.

k.

#7 Post autor: k. »

trzeba to obgadać z Rafem i Bookerem. Raf ma doświadczenie w organizacji a Booker w prowadzeniu.... tfu tfu wodzirej w dupe jebany :P

Awatar użytkownika
CJ Warlock
Posty: 59
Rejestracja: 11 lut 2009, 00:43
Kontakt:

#8 Post autor: CJ Warlock »

To ja powiem otwarcie na czym rozmowy aktualnie stoją. Raf zgodził się pomóc w czymś mało wymagającym na party, z Volcano mam pogadać o stronie www, a AFAIR Raf wspominał o Bookerze, że albo już wie o moim zamiarze party, albo że mógłbym z nim pogadać o poprowadzeniu jakiegoś compo czy ogólnej pomocy "wodzirejskiej" właśnie. :) Teraz już nie pamiętam tego detalu rozmowy, ale chyba chodziło o to drugie. :)

k.

#9 Post autor: k. »

No z Booker ma naturalne zdolności do nawijania więc jako prowadzący compo czy cokolwiek jest TYM człowiekiem. Raf jadący swoim polonezem przez knieje ślaskich dróżek jest tym kimś co potrafi coś obgadać i załatwić. Ja z mojej strony mogę się pojawić i gadać coby Raf nie wyglądał jak ta pizda w krzakach na rozmowach na szczycie ;)



PS. Mam nadzieje że NITRO stanie na wysokości zadania i wspomoże inicjatywę conajmniej adekwatnie jak propozycja Elbana na 2013 rok !!!!

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#10 Post autor: booker »

Spoko nie ma problemu. Jezeli bede mógł przyjechać to z chęcią pomlaskam. :)
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1387
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

#11 Post autor: SUDi »

rewelka! lokalizacja wg mnie świetna, pasuje gites, zamelduje się na pewno.
Tylko raz byłem w Częstochowie (nie na pielgrzymce, na MP na żużlu :) ale wspomnienia jak najbardziej pozytywne. Piszę się rękami i nogami.

kotrobot
Posty: 2362
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#12 Post autor: kotrobot »

Fajnie.
Sugeruję początek września.
Nazwa - może być i Silesia.
W końcu i Czeladź i Będzin to chyba nie Śląsk, tylko Zagłębie? ;)

A hasło party - MEDALIKI DO KONTROLI!
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

Awatar użytkownika
kenji
Posty: 914
Rejestracja: 06 wrz 2009, 20:58
Grupa: Dream

#13 Post autor: kenji »

Krzyż Party, czemu by nie. Lata temu było już jakieś party w Częstochowie i wspomnienia mam z niego miłe.
. : dream : .
Boom!

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#14 Post autor: elban »

Fotanna party ;)

Skoro ekipa jest podobna tylko wzmocniona Warlockiem i klimat mialby sie zgadzac to dlaczego nie mialo by sie nazywac Silesia?

Warlock - planujesz to party zrobic raz, robic je co roku, czy raz na dwa lata?
was twenty, is five, my friend...

zyga
Posty: 177
Rejestracja: 05 gru 2008, 08:58
Grupa: Alliance

#15 Post autor: zyga »

Myślę, że można się obejść bez kpin z atrybutów wiary (takiej czy innej) ?
Jeżeli chcesz, żeby uszanowali twoje poglądy - uszanuj innych.

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#16 Post autor: elban »

Ja z mojej strony mogę się pojawić i gadać coby Raf nie wyglądał jak ta pizda w krzakach na rozmowach na szczycie Wink
Elban, najpierw party musi się odbyć, potem można myśleć co dalej.
Kisiel, przy Tobie to nawet ja jestem cichym, spokojnym czlowiekiem, ktory malo mowi, odzywa sie tylko kiedy ma cos madrego do powiedzenia albo go zapytaja.

Zostales juz rzecznikiem prasowym Warlocka? Napisze Ci wprost:

- nie musisz sie wpierdalac w kazda rozmowe na tym forum.

tyle offtopicu.
---
Przeniosłem durne posty kisiela i twoje odpowiedzi na Arenę, proponuje zedytować powyższe i będzie porządek :) NTR



Warlock - odpowiedz prosze. Pytam, bo jezeli masz chociazby zamiary organizowac party cyklicznie to zrewiduje swoje plany robienia party w 2013. Od poczatku mowilem, ze jezeli bedzie ktos chetny do robienia imprezy o ja ustepuje miejsca i zglaszam sie ewentualnie do jakies pomocy (jezeli jest potrzebna). Wydaje mi sie, ze jest miejsce na tylko jedno party w roku.
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 591
Rejestracja: 13 wrz 2008, 16:13
Grupa: Samar

#17 Post autor: Cobra »

kisiel pisze:Elban, najpierw party musi się odbyć, potem można myśleć co dalej.
Kisiel trzeba mysleć przyszłościowo :D
8 bit rulez:)

joodas
Posty: 321
Rejestracja: 05 wrz 2009, 11:42
Grupa: Albion Crew

#18 Post autor: joodas »

Moze byc kontunuacja czyli Silesia 6, jezeli orgowie poprzednich edycji Silesii nie maja nic przeciwko:)

Dobrze by bylo gdyby termin byl gdzies we wrzesniu, jak jest jeszcze w miare cieplo.

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 591
Rejestracja: 13 wrz 2008, 16:13
Grupa: Samar

#19 Post autor: Cobra »

Ja też jestem za Silesia.
w sumie to chyba niecałe 80km od poprzedniej edycji :wink:
8 bit rulez:)

Awatar użytkownika
kenji
Posty: 914
Rejestracja: 06 wrz 2009, 20:58
Grupa: Dream

#20 Post autor: kenji »

Z mojej strony można liczyć na jakieś fanty na nagrody (vide Sile5ia). Zakładając, że nie zmienię pracodawcy :)
. : dream : .
Boom!

ODPOWIEDZ