Dyskusje, uwagi, pomysly

Miejsce na dyskusje dotyczące organizacji kolejnego polskiego party sceny C64, które wypełni lukę po Silesia Party.

Moderator: elban

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
kmeg
Posty: 468
Rejestracja: 08 wrz 2009, 15:33
Grupa: Albion Crew

#61 Post autor: kmeg »

elban pisze:zorganizowanie shuttle-busow) od glownych dworcow kolejowych.

Jaki potencjal maja imprezy scenowe w Warszawie (apropo hasel zeby robic party w Wawie) to pokazaly North Party w Wawie oraz Noce z demoscena. Ogolnie mowiac - chujowy (mowa tutaj o frekwencji oczywiscie a nie o robocie Voyagera).
Porównywanie NzD z normalnym party to chyba nie teges (mogę się mylić bo nie byłem ale raczej większość nie będzie jechała na parę godzin w nocy ileś tam km). Co do samych dawnych party w Wawie to według mnie wtedy akurat były lata ostrego dołka, gdy większość miała c64 i party w głębokim poważaniu. Teraz można powiedzieć, że jest górka. Warszawa ma te zalety, że najłatwiej/najszybciej do niej dojechać i wszyscy mają prawie tak samo daleko. Dla mnie osobiście lokalizacja czy termin jest bez znaczenia bo każdy jest tak samo dobry i zły (no może poza przebijaniem się do takiego Zakopanego). Będzie trzeba zrobić przedpłatę (ile by ona nie była) to zrobię i tyle - nie będę mógł przyjechać to moja strata.

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#62 Post autor: elban »

V0y - mysle, ze polaczenie sie z inna platforma nie przejdzie. Atarowianie pewnie nadal trzymaja do nas uraze za Scenery, a z multimediami nie wychodzilo nawet wtedy gdy party organizowal bardzo nam przychylny Silent.

Kmeg - porownianie NzD daje rade - w takim kontekscie: W Warszawie mieszka ze 30 scenerow - w Kotlach pojawia sie najwyzej polowa plus kilku niezniszczalnych podroznikow.
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
kenji
Posty: 914
Rejestracja: 06 wrz 2009, 20:58
Grupa: Dream

#63 Post autor: kenji »

Może faktycznie rozszerzenie formuły Piernika nie było by taką złą opcją? Nadal robić to jako luźna zabawa, ale dodać do tego poważne kompoty. No i termin taki, żeby można było ze spokojem w namiocie przekimać. Może połowa czerwca? Jeszcze przed sezonem urlopowym.
. : dream : .
Boom!

blight
Posty: 67
Rejestracja: 06 maja 2009, 11:24

#64 Post autor: blight »

tutaj byl post Blighta. Przez pomylke go wyedytowalem i zaginela jego orginalna tresc.

SORRY!

eLBAN
Widziałem Pro Memoria 3, A TY?

k.

#65 Post autor: k. »

South Party, to ta nazwa się przewijała ale wygrało silesia;)

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2329
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#66 Post autor: carrion »

blajt!
now you talking bratha!

ze zbieraniem kasy to jest IMO najważniejsza rzacz.
jak nie będzie kasy - nie będzie party.
ja zrobił bym action plan (zboczenie zawodowe) a potem rozdzielił zadania na ludzi. zbieranie kasy jako zadanie równoległe i ciągłe
ja z ramienia ESM jestem gotów podjąć się części zadani. co prawda nie mam znajomych z knajpą ale znam śląsk ;)

tm
c64portal.pl, retronavigator.com

Awatar użytkownika
kenji
Posty: 914
Rejestracja: 06 wrz 2009, 20:58
Grupa: Dream

#67 Post autor: kenji »

Wejściówka niech będzie symboliczna - 20zł, ale niech będzie. Ze ściepami to różnie może być.
. : dream : .
Boom!

blight
Posty: 67
Rejestracja: 06 maja 2009, 11:24

#68 Post autor: blight »

kenji pisze:Wejściówka niech będzie symboliczna - 20zł, ale niech będzie. Ze ściepami to różnie może być.
OK. Sponsorzy i ludzie zaangażowani i tak nie płacą :) Gdy się okaże, że pieniędzy jest za mało, będzie zbiórka, a to co zostanie kolegialnie przepijemy ;)))

Chodzi mi o to, by szerokie grono ludzi miało świadomość, że współtworzą tę imprezę. Jak taka większą domówkę ;)
Widziałem Pro Memoria 3, A TY?

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#69 Post autor: elban »

kurwa - wiecej nie wchodze na forum po pijaku.

zamiast odpowiedziec na posta Blighta go wyedytowalem ;)

Nitro, jest jakas szansa to odkrecic?

blight pisze:Blight - ogolnie to o cos takiego mi chodzi.

Jedna uwaga - nie jest zadnym problemem dogadac sie z osrodkiem zeby zapewnil alkohol i wyzerke. Dla nich to jest dodatkowy zarobek. Nie pamietam czy pisalem to na tym forum - ale zloty motocyklowe (ktore mnie zainspirowaly) na 100+ osob odbywaja sie w ten sposob, ze ktos negocjuje z osrodkiem kwote za noclegi i impreze. za dwa dni wychodzi 180 - 250. I to dziala.

Skoro w ankiecie prawie polowa ludzi deklaruje przyjazd na party fura to w czym problem? najwyzej piwerko / grilla przywiezie w bagazniku.

Caly klopot z osrodkiem wymaga tylko jednej rzeczy. Przedplaty. Dajesz im z gory hajs za gosci, ich zarcie i impreze. Miejsc wokol samej Wawy jest masa w ktorych mozna to zrobic, niemniej uwazam, ze lepiej bylo by zrobic to gdzies na Slunsku.

Jezeli naprawde potrzebujemy goscia do nalewania piwa wystarczy pamietac o tym, ze to tylko kwestia kasy zeby ktos taki sie znalazl, lub zrobic jak na Pierniku. Poprostu kupic sobie kilka beczek i polewac samodzielnie. ;)
was twenty, is five, my friend...

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#70 Post autor: elban »

Blight - ogolnie to o cos takiego mi chodzi.

Jedna uwaga - nie jest zadnym problemem dogadac sie z osrodkiem zeby zapewnil alkohol i wyzerke. Dla nich to jest dodatkowy zarobek. Nie pamietam czy pisalem to na tym forum - ale zloty motocyklowe (ktore mnie zainspirowaly) na 100+ osob odbywaja sie w ten sposob, ze ktos negocjuje z osrodkiem kwote za noclegi i impreze. za dwa dni wychodzi 180 - 250. I to dziala.

Skoro w ankiecie prawie polowa ludzi deklaruje przyjazd na party fura to w czym problem? najwyzej piwerko / grilla przywiezie w bagazniku.

Caly klopot z osrodkiem wymaga tylko jednej rzeczy. Przedplaty. Dajesz im z gory hajs za gosci, ich zarcie i impreze. Miejsc wokol samej Wawy jest masa w ktorych mozna to zrobic, niemniej uwazam, ze lepiej bylo by zrobic to gdzies na Slunsku.

Jezeli naprawde potrzebujemy goscia do nalewania piwa wystarczy pamietac o tym, ze to tylko kwestia kasy zeby ktos taki sie znalazl, lub zrobic jak na Pierniku. Poprostu kupic sobie kilka beczek i polewac samodzielnie. ;)
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#71 Post autor: Nitro »

Jak go wyedytowałeś i skasowałeś jakieś treści(poniżej nie widzę żadnego cytatu), to niestety nie.

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#72 Post autor: elban »

Blight - sorry - musisz sie jeszcz raz wyprodukowac.
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2329
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#73 Post autor: carrion »

co do lokalizacji - wiem że śląsk najlepszy i nie mam z tym problemu, ale warto może jeszcze rozważyć poznań i okolice, albo nawet łódź i okolice.
wszędzie dojazd jest OK (w sensie że autostrada).
co wy na to?

pytanie bardziej jest o target gości na jakich liczymy...
jeśli to mają być tylko rodacy to miejsce IMO nie ma znaczenia.
ale jak liczymy np na czechów,słwaków, węgrów to śląsk
jak na skandynawów/niemców to poznań/lódż jest OK
c64portal.pl, retronavigator.com

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#74 Post autor: elban »

cos na linii (+/- 50 km) autobahna z Berlina to dobry pomysl.

Idealnie bylo by tez zeby to bylo max 30 km od stacji kolejowej.
was twenty, is five, my friend...

blight
Posty: 67
Rejestracja: 06 maja 2009, 11:24

#75 Post autor: blight »

Ok. Z dogodnym dojazdem pociągiem ze Śląska, okolice Łodzi. To dobry pomysł. Nie znam się, więc Wacek może, co wie wszytko? ;D
Widziałem Pro Memoria 3, A TY?

k.

#76 Post autor: k. »

B.L. nakreślił m.in. nazwę party jako South Party oraz nakłanianie właścicieli pubu jaka to zyskowna impreza.

Z mojego punktu siedzenia miasto na śląsku da frekwencję, bo jednak SP to już renomę ma, airport może spowoduje jednak najazd blondasów.

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 591
Rejestracja: 13 wrz 2008, 16:13
Grupa: Samar

#77 Post autor: Cobra »

Z tymi zagraniczniakami to bywa krucho na naszych party.
Osobiście bym na nich nie stawiała. Jak kto ma ochotę to przyjedzie.
SP było w miarę blisko i dla Czechów i Słowaków. A kto z nich był to każdy wie, prawda Sudi :lol:

Pomimo, iż miejsce i lokalizacja nie mają dla mnie większego znaczenia to South Party na Śląsku prezentuje się ciekawie :wink:
8 bit rulez:)

blight
Posty: 67
Rejestracja: 06 maja 2009, 11:24

#78 Post autor: blight »

Ja też chylę się ku Śląskowi. Może rozpisać dobrze połączenia samolotowe (Katowice i jak dostać się z Krakowa?)

Ja już puściłem wici. Doprecyzuje oczekiwania (rozszerzę je również o ośrodki wypoczynkowe) i zobaczymy. Termin dość odległy i niesprecyzowany, co nie ułatwia ;)
Widziałem Pro Memoria 3, A TY?

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#79 Post autor: elban »

Marek - jesli mozesz, wstrzymaj sie jeszcze. Chyba, ze chodzi o sondujace cene zapytania.

Najpierw rozkminka, badania rynku, odbior spoleczenstwa - potem ustalenia co i jak w 'komitecie sterujacym' i dopiero potem robota.

Jeszcze jest wiele rzeczy do przedyskutowania i kilka entuzjaztycznych glosow to za malo.
was twenty, is five, my friend...

k.

#80 Post autor: k. »

Jestem za połączonym party 2012 i 2013!!!!!!!!!!
Marek, może okolice gliwice bytom tam taniej.

Zablokowany