REAL SID PLAY 4 i starsze

Forum, na którym możemy pogadać o wszelakim oprogramowaniu na C64, grach, programach.
Wiadomość
Autor
k.

REAL SID PLAY 4 i starsze

#1 Post autor: k. »

Wpadł mi w ręce ten programik do odtwarzania plików SID na comciu. Po aktywacji i załadowaniu pliku zgodnie z instrukcją nic się nie dzieje (podczas ładowania myrga border). Zna ktoś może przyczynę?

Awatar użytkownika
leming
Posty: 538
Rejestracja: 15 wrz 2008, 10:15
Grupa: Onslaught, Fatum

#2 Post autor: leming »

ta. wpisz poke110,11 potem zrób peek 1120 jak wyjdzie 12 to zrob poke 111,21 i jak dalej nie da rady to moze wylacz rozszerzenia. Jak to nie dziala to ja niewiem :)
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

k.

#3 Post autor: k. »

dzieki nadal nie dziala.
Możę zapodasz jakiś przykładowy sid co chodzi napewno u Ciebie. Mam całe HVSC.

Awatar użytkownika
leming
Posty: 538
Rejestracja: 15 wrz 2008, 10:15
Grupa: Onslaught, Fatum

#4 Post autor: leming »

no niewiem o co chodzi na moim emulatorze tez nie dziala xD
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Awatar użytkownika
Izaak Berenbaum
Posty: 185
Rejestracja: 15 wrz 2008, 23:10
Grupa: Tel Aviv

#5 Post autor: Izaak Berenbaum »

real sid play 4 ? o tym piszesz: http://noname.c64.org/csdb/release/?id=25715 ? panie to jest z 97 roku.

uzyj sidplay64 jezeli chcesz posluchac sidow na c64.

k.

#6 Post autor: k. »

dziękować :)
teraz pozostało mi dorobić 50HZ bo cuśik nie zlicza czasu:(

no i jeden mały błędzik w playerze naprawiony i zaczał grać muzyczki z karty CF.. odziwo ;)

edit:
na stronce projektu do obejrzenia filmiki jak to teraz działa z sidplay64.
Program oryginalny bez poprawek.

ODPOWIEDZ