Geos

Forum, na którym możemy pogadać o wszelakim oprogramowaniu na C64, grach, programach.
Wiadomość
Autor
LukWol
Posty: 6
Rejestracja: 30 wrz 2008, 14:57

Geos

#1 Post autor: LukWol »

Geos

Czy ktoś ma może Geos - a na 5.25 i myche do sprzedania ???

Pozdrawiam
LukWol

Awatar użytkownika
Ramos
Posty: 152
Rejestracja: 13 wrz 2008, 15:34
Grupa: Samar/HVSC Crew

#2 Post autor: Ramos »

Zobacz na Allegro tam jest na pewno jakaś mysz do C64 wystawiona. a GEOS możesz ściągnąć z neta, wystarczy poszukać po stronkach.
- Ramos/Samar/HVSC Crew -

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 591
Rejestracja: 13 wrz 2008, 16:13
Grupa: Samar

#3 Post autor: Cobra »

Ale Geos ściągnięty z sieci nie zawsze działa na dyskietkach 5'25".
Jakby co to ja mam działający Geos na dyskietkach 5'25" - gdybyś był zainteresowany proszę o wiadomość na maila. Oczywiście bezpłatnie,tyle,że musiałbyś mi podesłac kilka dyskietek, gdyż czystych nie mam.
Pozdrawiam.
8 bit rulez:)

Awatar użytkownika
Hornet
Posty: 209
Rejestracja: 06 paź 2009, 10:31
Grupa: Agony Design

#4 Post autor: Hornet »

Ja mam sporo stuffu "geosowego", oprócz boota mam także sporo rzeczy, które lata temu dostałem z Australii, swego czasu ostro tam działali pod Geosem np. mam sporo scanów Melbourne pod GeoPainta (kumpla miałem w Melbourne właśnie) GeoFax etc. Stuff jest w formacie D64, sam zrzucałem kabelkiem i wiem,że na 100 procent działa. Jakby co to PW....
Oczko się urwało! Temu misiu!

Awatar użytkownika
V-12
Posty: 351
Rejestracja: 18 lut 2009, 13:51
Grupa: Tropyx
Kontakt:

#5 Post autor: V-12 »

Ja też mam geosa, nawet gdzieś spolszczoną wersję :D Kiedyś przy swapie to była podstawowy stuff do wymiany :D
http://www.riversedge.pl/ - Zapraszam na nową odsłonę mojej strony z artykułami i galerią! Scena C64, wywiady, relacje z koncertów etc.

ODPOWIEDZ