Skrypt forum został zaktualizowany
Wszelakie błędy, pytania oraz prośby o nową funkcjonalność zgłaszajcie w tym wątku

szukam gry

Forum, na którym możemy pogadać o wszelakim oprogramowaniu na C64, grach, programach.
Wiadomość
Autor
Tytek

szukam gry

#1 Postautor: Tytek » wt sty 30, 2018 9:08 am

Jako, że jest to mój pierwszy post, na wstępie witam wszystkich bardzo serdecznie :D
Po wielu latach przerwy ponownie jestem posiadaczem C64, na alledrogo kupiłem zestaw z magnetofonem, dokupiłem
black box v8, zrobiłem pulpit do grania z przycisków i dwóch joysticków po automacie arcade,
pobrałem paczkę gier z rozszeżeniem .d64 i .t64. Gry .t64 wgrywam kasetą adapterem z kablem jack, do .d64 zrobiłem kabel ze strony http://www.kotinet.com/~1541//type0.htm, w najbliższym czasie przetestuję z jakimś starym PC

Przeglądam różne gry ale nie pamiętam niektórych tytułów
dlatego potrzebuję pomocy:

Szukam gry na c64, symularor startu rakiety, miałem to na kasecie, najpierw należało przygotować rakietę do startu potem w odpowiednim momencie wciskać odpowiednie przyciski na klawiaturze, żeby uruchamiać kolejne sekwencje startowe, jeśli za szybko lub za wcześnie wcisnęło się przycisk gra kończyła się niepowodzeniem i słychać było syntezator mowy, komentator mówił "start start false", po wystartowaniu odłączało się kolejne moduły napędu i gdy rakieta miała juz opuścić stratosferę pojawiał się komunikat inster disc i na tym było koniec gry.

comankh
Kontaktowanie:

Re: szukam gry

#2 Postautor: comankh » wt sty 30, 2018 11:26 am

kotrobot
Grupa: URDAD

#3 Postautor: kotrobot » wt sty 30, 2018 4:35 pm

Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

Tytek

#4 Postautor: Tytek » śr sty 31, 2018 7:48 am

Dzięki kotrobot, to APOLLO 18
to jest dokładnie to, normalnie lepiej niż wikipedia
pozdrawiam

Wróć do „Software”