Skrypt forum został zaktualizowany
Wszelakie błędy, pytania oraz prośby o nową funkcjonalność zgłaszajcie w tym wątku

Blackbox v.3 nie działa program head fit od ustawienia głow.

Forum, na którym możemy pogadać o wszelakim oprogramowaniu na C64, grach, programach.
Wiadomość
Autor
mistrzluk

Blackbox v.3 nie działa program head fit od ustawienia głow.

#1 Postautor: mistrzluk » pt lut 26, 2016 2:33 pm

Witam, po wielu latach postanowiłem znów nabyć C64 z magnetofonem i cardrigem - Commodorek dotarł od mnie, odpalił się ładnie, przywitał:
"C-64 BASIC IMPROVED BLACK BOX V.3" i niby wszystko ok, bo mogę wpisać LOAD i ładować grę ale na koniec i tak mam ERROR więc chciałem ustawić głowicę w magnetofonku i wpisuję <-HF i obraz na chwilę robi się niebieski i wraca do BASICA, program od ustawiania głowicy się nie uruchamia, ale np gdy wpiszę <-YT to program do grania na klawiaturce działa. Co może być przyczyną że program od głowicy nie startuje?

Kiedyś (24 lat temu) miałem fajny cardridge na którym było chyba 7 gierek, jakieś formułki, cave, frog... i właśnei program do ustawiania głowic ale tam wybierało się go z menu, a tu goły basic i nie bardzo ogarniam o co chodzi.

Z góry wielkie dzięki za podpowiedzi.

Awatar użytkownika
wegi
Grupa: ESM
Kontaktowanie:

#2 Postautor: wegi » pn maja 02, 2016 12:19 pm

Jak nie działa to go wyjep przez okno. Pewnie po 24 latach się rozprogramił eprom.

Awatar użytkownika
wackee
Grupa: Arise
Kontaktowanie:

#3 Postautor: wackee » ndz cze 05, 2016 10:23 am

Uszkodzony kart, musisz zakupić inny.
* jeżeli masz problemy ze zrozumieniem mojego posta albo wydaje ci się jakiś nieprzyjemny czy inne pierdypałki, to po prostu zapytaj. wyjaśnię.

KB777

#4 Postautor: KB777 » wt cze 07, 2016 10:52 am

Wacku, zabierasz nam leszczom z C64Power pracę, to my jesteśmy od odpowiadania na pytania "gdzie się wkłada Blek Boksa" i "jakie dyskietki pasują do C2N" ;)
always @(posedge Clk)

Awatar użytkownika
wackee
Grupa: Arise
Kontaktowanie:

#5 Postautor: wackee » wt cze 07, 2016 12:43 pm

Ajmsory :( ;)
* jeżeli masz problemy ze zrozumieniem mojego posta albo wydaje ci się jakiś nieprzyjemny czy inne pierdypałki, to po prostu zapytaj. wyjaśnię.

Wróć do „Software”