Blackbox v.3 nie działa program head fit od ustawienia głow.

Forum, na którym możemy pogadać o wszelakim oprogramowaniu na C64, grach, programach.
Wiadomość
Autor
mistrzluk
Posty: 1
Rejestracja: 26 lut 2016, 14:24

Blackbox v.3 nie działa program head fit od ustawienia głow.

#1 Post autor: mistrzluk »

Witam, po wielu latach postanowiłem znów nabyć C64 z magnetofonem i cardrigem - Commodorek dotarł od mnie, odpalił się ładnie, przywitał:
"C-64 BASIC IMPROVED BLACK BOX V.3" i niby wszystko ok, bo mogę wpisać LOAD i ładować grę ale na koniec i tak mam ERROR więc chciałem ustawić głowicę w magnetofonku i wpisuję <-HF i obraz na chwilę robi się niebieski i wraca do BASICA, program od ustawiania głowicy się nie uruchamia, ale np gdy wpiszę <-YT to program do grania na klawiaturce działa. Co może być przyczyną że program od głowicy nie startuje?

Kiedyś (24 lat temu) miałem fajny cardridge na którym było chyba 7 gierek, jakieś formułki, cave, frog... i właśnei program do ustawiania głowic ale tam wybierało się go z menu, a tu goły basic i nie bardzo ogarniam o co chodzi.

Z góry wielkie dzięki za podpowiedzi.

Awatar użytkownika
wegi
Posty: 839
Rejestracja: 14 lip 2009, 01:17

#2 Post autor: wegi »

Jak nie działa to go wyjep przez okno. Pewnie po 24 latach się rozprogramił eprom.

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

#3 Post autor: wackee »

Uszkodzony kart, musisz zakupić inny.
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

KB777
Posty: 250
Rejestracja: 03 wrz 2009, 11:21

#4 Post autor: KB777 »

Wacku, zabierasz nam leszczom z C64Power pracę, to my jesteśmy od odpowiadania na pytania "gdzie się wkłada Blek Boksa" i "jakie dyskietki pasują do C2N" ;)
- konto nieaktywne -

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

#5 Post autor: wackee »

Ajmsory :( ;)
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

ODPOWIEDZ