OilPumpernikiel

Forum, na którym możemy pogadać o wszelakim oprogramowaniu na C64, grach, programach.
Wiadomość
Autor
Gags
Posty: 3
Rejestracja: 13 gru 2012, 08:20

OilPumpernikiel

#1 Post autor: Gags »

Witam. od czasu pierwszego pc-ta poszukuje gry w ktora gralem za dzieciaka moge poszukac kasety z ta gra ale powatpiewam ze nadal by dzialala:P znalazlem u wujka google jeszcze dwie osoby ktore poszukuja tej samej gry i nikt nie moze jej znalezc;/ jedynie oil pump, oil barons itp nazwa gry brzmiala oil pumpernikiel mozliwe ze pisalo sie inaczej mialem wtedy z 7 lat wiec pisowni moglem nie zapamietac byla to tekstowa strategia ekonomiczna dla wielu graczy (gralem w nia z bracmi) menu gry bylo w kolorach ciemnych (fioletowy czy cos) kupowales dzialki, wierciles, bankrutowales... jesli ktos jest w stanie cos wiecej o niej napisac lub ma namiar na ta gre to bede bardzo wdzieczny




:trudne pytanie podczas rejestracji... o stacje dyskow do c64 jesli ktos mial tylko kaseciaka:P

jericho
Posty: 229
Rejestracja: 12 sie 2010, 18:52
Grupa: Draco Tropyx WST

#2 Post autor: jericho »

http://www.elysium.filety.pl/GamesArchi ... _pl.prg.gz

sprawdz czy to ta gra bo ja nigdy w nia nie gralem niestety:(
Bee boozed together in Comaland!!!

Gags
Posty: 3
Rejestracja: 13 gru 2012, 08:20

#3 Post autor: Gags »

blad wczytywania strony ;/ poprosze o wrzucenie na inny link lub sprawdze jak bede mial dostep do normalnego internetu bo moze w telefonie mam za slaby

Gags
Posty: 3
Rejestracja: 13 gru 2012, 08:20

#4 Post autor: Gags »

hmm <confused> w 90% to ta gra. w sensie mozliwosci ( o ile pamiec mnie nie myli) takie same tylko jak by graficznie troszke zmieniona na c64 pamietam byl obrazek wiezy wierniczej i jakos plynniej chodzila... chyba ze mam jakis lipny emulator czy co

ODPOWIEDZ