Stuknął tysiączek

Masz jakieś uwagi co do działania forum, przedstaw je tutaj.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

Stuknął tysiączek

#1 Post autor: Nitro »

Heh, wczoraj ilość postów na forum przekroczyła 1000, cóż powiedzieć - ciesze się, że się do czegoś przydałem tworząc to forum, i że komuś się chce na nim pisać :wink: Fani kodu dwójkowego muszą jeszcze chwilę zaczekać, do 1024 postów :D

Awatar użytkownika
leming
Posty: 538
Rejestracja: 15 wrz 2008, 10:15
Grupa: Onslaught, Fatum

#2 Post autor: leming »

nooo gratuluje pomyslu i wytrwalosci. Fajnie by bylo gdyby sie tu wiecej ludzi troche udzielalo. Pozyjemy zobaczymy...
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Awatar użytkownika
skull
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2008, 08:18
Grupa: samar

#3 Post autor: skull »

Noo gratulacje Nitro,
powiedz mi lepiej skąd to zainteresowanie c64 i sceną ? - przecież jesteś ze dwa razy młodszy niż commodore :))))
Bo pecet to zwykły banan...

k.

#4 Post autor: k. »

a ja ustrzeliłem pińć setkę... chyba ;)
Tego jak widać nam brakowało po utracie emu64 i jego forum.
ps. bzyku to pewnie teraz kręci inne klimaty.

Awatar użytkownika
leming
Posty: 538
Rejestracja: 15 wrz 2008, 10:15
Grupa: Onslaught, Fatum

#5 Post autor: leming »

no wlasnie kisiel, 1/10 postów to twoje :)
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

zielok
Posty: 438
Rejestracja: 07 lis 2008, 21:23
Kontakt:

#6 Post autor: zielok »

Leming ale ty za wiele nie odstajesz

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#7 Post autor: Nitro »

powiedz mi lepiej skąd to zainteresowanie c64 i sceną ? - przecież jesteś ze dwa razy młodszy niż commodore Smile)))
Spotkamy się kiedyś na party, wypijemy i opowiem co i jak, tak będzie o wiele lepiej :wink:
Fajnie by bylo gdyby sie tu wiecej ludzi troche udzielalo.
Na razie profilem forum jest po prostu umożliwienie pogaduszek scenowcom oraz jakimś innym zbłąkanym, którzy tutaj trafili. Nie mam siły, ani chęci, aby robić full wypas portal o commodore, uwierzcie, wolę programować, aktualnie wracam do commiego.
Tego jak widać nam brakowało po utracie emu64 i jego forum.
ps. bzyku to pewnie teraz kręci inne klimaty.
Hmm, miłą sprawą byłoby dostanie kopii emu64, może w przyszłości zrobiłoby się z tego dobry użyek była tam kupa wartościowych artykułów o ile dobrze pamiętam, oj to było wieki temu :)

P.S. W dużym stopniu do istnienia forum przyczynił się leming, udzielił super hostingu.

k.

#8 Post autor: k. »

no tak lemming super geju jeden :P ;) Przyjedziesz do Polski czy nie przestaniesz pykać te rude angielki :P

Awatar użytkownika
leming
Posty: 538
Rejestracja: 15 wrz 2008, 10:15
Grupa: Onslaught, Fatum

#9 Post autor: leming »

@Kisiel Rude? tobie sie z babami z Torunia nie pomylilo? Angielki Rude nie - raczej Grube.
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

zielok
Posty: 438
Rejestracja: 07 lis 2008, 21:23
Kontakt:

#10 Post autor: zielok »

leming pisze:Angielki Rude nie - raczej Grube.
Może jakbys je pykal to by schudly :D

ODPOWIEDZ