Czy chcesz zmian czy śmierci?

Masz jakieś uwagi co do działania forum, przedstaw je tutaj.

Czy chesz powrotu do starej formy forum?

1. Tak
7
37%
2. NIE !!!!!!
8
42%
3. MTV (mnie to wali)
4
21%
 
Liczba głosów: 19

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#21 Post autor: Nitro »

Jeden głos usunięty, co dziwne głos na TAK osoby spoza sceny.

k.

#22 Post autor: k. »

Nitro jak weryfikujesz kotarobota? albo wielkiego elektronika... albo... kogokolwiek innego który nie zalogował się na swojego starego nika?

Awatar użytkownika
Reiter
Posty: 64
Rejestracja: 18 lis 2008, 20:36

#23 Post autor: Reiter »

Patrzy na logi i wie :)
To się nazwa potęga umysłu.
Ostatnio zmieniony 13 lip 2010, 18:46 przez Reiter, łącznie zmieniany 1 raz.

k.

#24 Post autor: k. »

nie reiter... chodzi o to kim jest wielki elektronik. BTW podobno z mojej grupy.

Awatar użytkownika
Reiter
Posty: 64
Rejestracja: 18 lis 2008, 20:36

#25 Post autor: Reiter »

Nie miałem na myśli robienia hybrydy. Trzeba spojrzeć na to analitycznie. Jeśli chodzi o ilość kont 60 vs. 260, bo chyba takie dane padły, jest to powód do zastanowienia się. Jeśli okaże się, że patrząc na ilość założonych "śmieciowych" postów w stosunku do całości jest znaczący, to też można próbować coś z tym zrobić.
W innym przypadku szkoda czasu na robienie burzy piaskowej.
Pojęcie "coś z tym zrobić" - to receptę podałem wyżej. Może dobrą, może złą. Nitro zdecyduje i podejmie kroki.
Ja sądzę, że scena nie powinna być zamkniętym środowiskiem, przypominam sobie, że ten problem już kiedyś omawialiśmy, bądź realnie odczuliśmy w okolicach roku 2000, w porównaniu do innych scen światowych. Powinno się z tamtej sytuacji wyciągnąć odpowiednie wnioski na dziś.
Natomiast istnienie pobocznych tematów/wątków wobec tutaj przewodniego chyba jest czymś normalnym. Tak samo normalnym, jak gra w gałę na party, czy jak rozmowy o dupie marynie na party place.

Awatar użytkownika
wielki_elektronik
Posty: 2
Rejestracja: 13 lip 2010, 04:46

#26 Post autor: wielki_elektronik »

kisiel pisze:nie reiter... chodzi o to kim jest wielki elektronik. BTW podobno z mojej grupy.
zamiast jak człowiek zapytać mnie kim jestem, rozsiewasz jakieś ploty.
za karę nie powiem ci kim jestem. będzie foch czy ankieta za usunięciem wielkiego_elektronika?

k.

#27 Post autor: k. »

no właśnie, ankieta nie obejmuje, usunięcia osób nie poczytalnych.... sebaloz może to i lepiej co?

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#28 Post autor: Nitro »

wielki_elektronik - Pan już wystąpił, swoje powiedział w temacie i dziękujemy, wracaj do swojej normalnej ksywki.

k.

#29 Post autor: k. »

ATARI ONLINE:
"
O członkostwie

Prośba o członkostwo nie daje od razu dostępu do wszystkich zasobów forum. Wszystkie prośby są przeglądane przed zaakceptowaniem przez administratorów. Nie gwarantujemy pełnego dostępu do aplikacji po wypełnieniu tego formularza.

Proszę nie podawać niepoprawnych lub nieprawdziwych danych w tym formularzu, gdyż może to poskutkować brakiem akceptacji prośby przez administratorów.

Wszystkie informacje tutaj podane będą zachowane w tajemnicy.

Powróć do logowania
"

inni mogą ?

PS. ile czekaliście na rejestrację w csdb najdłużej?
Może wkleić też regulamin csdb????????.... dlaczego to FORUM MUSI BYĆ INNE do kurw.. nędzy? .. a fakt Nitro lubi ami scenę.

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#30 Post autor: Nitro »

Jakbyś znał trochę scenę Atarowską, to wiedziałbyś, że atarionline.pl to serwis powiedzmy kontrowersyjny, dwa, że jego główną bazę userów stanowią nie-scenowcy.
Atarowcy przyjmują każdego z otwartymi rękoma, chyba, że naprawdę zacznie robić syf, tj. awantury ze wszystkim o wszystko.
W csdb każdy może edytować wszystko tak więc selekcja jest wskazana.
Ostatnio zmieniony 14 lip 2010, 21:53 przez Nitro, łącznie zmieniany 1 raz.

k.

#31 Post autor: k. »

Nitro napisz teraz dlaczego nie csdb:
"It’s recomended that you take some time to exaplain why you are interested in registration and why do you need account here. If you know anyone in the scene, please also refer to them." Przecież mogli to zrobić tak jak i Ty.Pewnie też jest to forum dziwaków. Natomiast ami scena jest słynna przez party silenta no nie? Takiej rozpierduchy nie gwarantuje żadna scena:) Przy nich atarowcy są dziwakami..... kurde nie wiedziałem.
Nitro nie wypowiadaj się o jakości userów forum na którym się nie udzielasz, bo usłyszysz nie długo ,że Nitro to taki pojeb... admin forum mydelniczek. Naucz się jednej rzeczy w życiu:
"Opinia jest jak dupa, każdy ma swoją"
Co do informacji o mnie i olo to możesz to umieścić w innym poście ?
Co to ma wspólnego z tym tematem?
PS. Nitro ja nie dyskutuje z olo poza areną... chyba nie załapałeś zmian.

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#32 Post autor: Nitro »

Nitro napisz teraz dlaczego nie csdb:
"It’s recomended that you take some time to exaplain why you are interested in registration and why do you need account here. If you know anyone in the scene, please also refer to them." Przecież mogli to zrobić tak jak i Ty.Pewnie też jest to forum dziwaków.
Pisałem już, gdyby dopuścili rejestrację z automatu, to bardzo łatwo ktoś mógłby wpaść i wyczyścić połowę bazy. To, że każdy może edytować tam wpisy jest wielką siłą CSDB ale wymaga i podjęcia pewnych kroków zapobiegawczych.
Nitro nie wypowiadaj się o jakości userów forum na którym się nie udzielasz, bo usłyszysz nie długo że Nitro to taki pojeb... admin forum mydelniczek. Naucz się jednej rzeczy w życiu:
"Opinia jest jak dupa, każdy ma swoją"
Mówię tylko, że niektórzy uważają ten serwis za kontrowersyjny raz. Dwa, spytaj kogoś obeznanego w temacie, to Ci się rozpisze bardziej, ja myślę, że z racji bycia już na 3'ech party Atarowskich mogę sobie pozwolić na małą opinię.

Co do informacji o mnie i olo to możesz to umieścić w innym poście ?
Co to ma wspólnego z tym tematem?
Good point, zrobię nowy wątek aby każdy widział co i jak.

PS. Nitro ja nie dyskutuje z olo poza areną... chyba nie załapałeś zmian.
Tradycyjnie chcę aby wszystkim było dobrze, myślę, że to udogodnienie, możesz sobie założyć wątek bez obaw, że twój przeciwnik będzie się w niego wcinał.

k.

#33 Post autor: k. »

Nitro ciężko się z Tobą merytorycznie dyskutuje bo piszesz że atarowcy są dziwni, pewnie dlatego numena zrobili. Jak i mój kolega electron też pewnie jest dziwny bo robi hardware... ogólnie masz rację ale wole party na atari niż na amigę. Ty wolisz żygi z grilla i spaloną budę a ja wolę okularników podziwiających fraktala nie na ścianie tylko na monitorze. Niestety argument całkowicie nie trafiony. Myśle, że po pierwszej akcji na party zmienisz zdanie o amigowcach szczególnie jak będziesz obiektem ich akcji. Pogadaj sobie z silentem co on myśli o tym. Zresztą na north też popis zrobili...
Co do csdb to pierdzielisz :) Spróbuj coś zmienić, to ci zaraz zbanują konto.
Nitro proszę dopisz że jesteś koderem w EOD... naprawdę... proszę

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#34 Post autor: Nitro »

Nitro ciężko się z Tobą merytorycznie dyskutuje bo piszesz że atarowcy są dziwni, pewnie dlatego numena zrobili. Jak i mój kolega electron też pewnie jest dziwny bo robi hardware... ogólnie masz rację ale wole party na atari niż na amigę.
Źle mnie zrozumiałeś, w całości. Lubię Atarowców, tak jak i wszelakie inne sceny, gdyby było inaczej, to czy jeździłbym na ich party, śledził ich fora?
Ty wolisz żygi z grilla i spaloną budę a ja wolę okularników podziwiających fraktala nie na ścianie tylko na monitorze. Niestety argument całkowicie nie trafiony. Myśle, że po pierwszej akcji na party zmienisz zdanie o amigowcach szczególnie jak będziesz obiektem ich akcji. Pogadaj sobie z silentem co on myśli o tym. Zresztą na north też popis zrobili...
To już offtop, powiem tylko, że era robienia jak największego zła już od trzech party minęła.
Co do csdb to pierdzielisz Spróbuj coś zmienić, to ci zaraz zbanują konto.
Oczywiście, rejestracja 'przedstaw się' pozwala ograniczyć takie przypadki do minimum.
Pouet czyli globalna baza całej sceny już takiego czegoś nie ma - tam nikt bez uprawnień edycji nie może robić, na forum panuje wolność podobna do tej tutaj, są wątki luźne/śmieciowe a są i wątki wybitnie merytoryczne.

DJ Gruby

#35 Post autor: DJ Gruby »

kisiel pisze:Nitro napisz teraz dlaczego nie csdb:
"It’s recomended that you take some time to exaplain why you are interested in registration and why do you need account here. If you know anyone in the scene, please also refer to them."
Bardzo mi się podoba ten zapis. Aha, Nitro, chyba nie odpowiedziałeś na to pytanie?

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#36 Post autor: Nitro »

Wyjaśniałem już, że wg.mnie rejestracja typu 'przedstaw się' jest po to, aby ograniczyć ryzyko syfu w bazie którą każdy może edytować, to nie wikipedia i nie ma tam mechanizmu cofania wandalizmów/błędów edycyjnych.
Tutaj mamy forum dyskusyjne głównie dla scenowców ale otwarte na innych ludzi z tym, że są oni na mniejszych prawach.

k.

#37 Post autor: k. »

Nitro przestań, jakie niższe prawa. Tematów nie mogą zakladać, odpowiadać głupio na posty? Obrażać scenowców od zera i buca? Co to za niższe prawa?

Co do csdb, tam są moderatorzy, których tutaj brakuje, dlatego mogą sobie ludzie pozwolić na otwarcie rekordów. Twój argument nitro niczego nie tłumaczy. Rodzi tylko pytanie dlaczego tak ma być jak Ty chcesz?

Chciałbym wyjaśnić jedną rzecz dla głosujących:
Tym głosowaniem chciałem uświadomić jedną rzecz Wam, jak mało znaczy polska scena do całego syfu fejkowych kont.
Na tą chwilę zagłosowało 16/215 czyli 7,5% userów, statystycznie rzecz biorąc do końca ankiety będzie 20% oddanych scenowych głosów.
Ludzie jak możecie decydować cokolwiek o kształcie tego forum jak stanowicie jedną piątą tego forum.
To tak jakby mniejszość niemiecka decydowała o hymnie Polski.

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#38 Post autor: Nitro »

Nitro przestań, jakie niższe prawa. Tematów nie mogą zakladać, odpowiadać głupio na posty? Obrażać scenowców od zera i buca? Co to za niższe prawa?
Na przykład brak prawa do głosu w niektórych ankietach takiej jak ta oraz to co tygrysy lubią najbardziej czyli przywilej zbanowania za złe zachowanie. Nie mów o głupich odpowiedziach na posty i obrażaniu, bo mógłbym pogrzebać w twoich postach i też wynaleźć tego trochę.
Usunąłeś kupę swoich postów, wyzywałeś mnie, niektórym userom wybitnie nie podobało się twoje zachowanie. Na zwykłym forum reakcja byłaby prosta i błyskawiczna - ban. To forum jednak nie jest zwykłym forum, jest przeznaczone dla scenowców czyli m.in. Ciebie, nie mów, że nie jesteś na uprzywilejowanej pozycji.
Co do csdb, tam są moderatorzy, których tutaj brakuje, dlatego mogą sobie ludzie pozwolić na otwarcie rekordów. Twój argument nitro niczego nie tłumaczy. Rodzi tylko pytanie dlaczego tak ma być jak Ty chcesz?
Odbijam piłeczkę, dlaczego ma być tak, jak Ty chcesz? Ja słucham głosu większości, choć mógłbym twardą ręką moje zasady wprowadzić bez dyskusji.

Chciałbym wyjaśnić jedną rzecz dla głosujących:
Tym głosowaniem chciałem uświadomić jedną rzecz Wam, jak mało znaczy polska scena do całego syfu fejkowych kont.
Na tą chwilę zagłosowało 16/215 czyli 7,5% userów, statystycznie rzecz biorąc do końca ankiety będzie 20% oddanych scenowych głosów.
Ludzie jak możecie decydować cokolwiek o kształcie tego forum jak stanowicie jedną piątą tego forum.
To tak jakby mniejszość niemiecka decydowała o hymnie Polski.
W poprzedniej ankiecie głosowali tylko i wyłącznie scenowcy i inne osoby okołoscenowe, których obecność na forum nikomu nie wadzi, wręcz przeciwnie. Powtarzam, że userzy nie ze sceny są gośćmi, mają mniejsze prawa, i dzięki temu na przykład w tej ankiecie nie mogą głosować.

spc
Posty: 71
Rejestracja: 13 maja 2010, 16:55

#39 Post autor: spc »

kisiel pisze:PS. ile czekaliście na rejestrację w csdb najdłużej?
Może wkleić też regulamin csdb????????.... dlaczego to FORUM MUSI BYĆ INNE do kurw.. nędzy? .. a fakt Nitro lubi ami scenę.
Mi sie jakos udalo (dzieki malej pomocy - thx) w miare szybko. Ale co to ma do zeczy? Klimat formum bedzie zalezny od regulaminu o tyle, ze jak zajebiecie za duze restrykcje to wam sie ulotni i po robocie...
...bo byle menda dziś świruje producenta, dziś się to robi na sprzętach - kiedyś na patentach...

k.

#40 Post autor: k. »

spc, jaki klimat jak 7,5% jest aktywnych?
IMHO, powtarzam się ale scene.pl to nazwa stanowczo nad wyraz.
Fajnie, że to działa bo można się wypowiedzieć, ale sorry.

Czy kiełbasę z zawartością 8% mięsa kupiłbyś dla Siebie???

Zablokowany