Propozycje/uwagi do regulaminu

Masz jakieś uwagi co do działania forum, przedstaw je tutaj.
Wiadomość
Autor
k.

#41 Post autor: k. »

bo zyga nie chce geo, czasami sebaloz ludzie głosują pieniędzmi.

zielok
Posty: 438
Rejestracja: 07 lis 2008, 21:23
Kontakt:

#42 Post autor: zielok »

kisiel pisze:Przepraszam czy jesteś już na forum?
TO PO CO TO PIERDOLENIE
Pytania są jak filtr wejściowy.
PS. przelistujcie z łaski swojej userów forum i przestańcie gadać jak po adhd.
Przebiłeś dno :)

Czemu nie odpowiedziałeś apropo Valar'a (którego zresztą za pomocą csdb zaprosiłem na c64scene.pl)?

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#43 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

kisiel pisze:bo zyga nie chce geo, czasami sebaloz ludzie głosują pieniędzmi.
Wiesz co, moglbys dla Zygi dac tego GeoActiona za darmo, chcial pomoc przy montazu, wrobiles go w montowanie 15 sztuk za kase za co mogl miec potem spore nieprzyjemnosci (zarabianie na scenie, na kolegach). Jesli mozna to chcialbym zaplacic za GeoActiona przeznaczonego dla Zygi.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

k.

#44 Post autor: k. »

przepraszam nitro czy mógłbyś te ujadanie kojotów i podjazdy usunąć z wątku? Przecież masz niską tolerancję a ktoś znowu zaczyna wojnę.
Podobno ostanie ostrzeżenie dostał.

Awatar użytkownika
leming
Posty: 538
Rejestracja: 15 wrz 2008, 10:15
Grupa: Onslaught, Fatum

#45 Post autor: leming »

ja pierdole.... chodzi mi tylko o przyszle wyeliminowanie typów ktorzy rzekomo siedza tu zeby cos sprzedac albo takich co wklejaja foty paragonów. Nie chodzi mi o Szopena. Chodzi mi o to ze teraz kazdy se moze kliknac rejestruj i od razu sprzedawac gry w dziale handel...

Jak ludziom preszkadza taki pomysl to luz ja tylko sugerowalem mechanizm pewnej restrykcji... PRZEPRASZAM... :) juz nie bede...
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

spc
Posty: 71
Rejestracja: 13 maja 2010, 16:55

#46 Post autor: spc »

Tzw. swieta wojna...

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#47 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

leming pisze:przyszle wyeliminowanie typów ktorzy rzekomo siedza tu zeby cos sprzedac
Typ ktory rzekomo tu siedzi zeby cos sprzedawac, nawet nie zalozyl tematu czy ogloszenia w dziale handlowym BAZAR, a minelo juz prawie pol roku odkad sie tu zapisal.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#48 Post autor: elban »

ja napisze tak:

gowno obchodzi mnie spor Kisiela i Olo, jak dla mnie jest groteskowy. Szczerze mowiac przestal byc nawet zabawny bo zaczeliscie (glownie Kisiel) wpierdalac sie tam gdzie nie Wasze miejsce wywierajac presje na Nitro. Idzcie chlopaki na arene i tam zalatwiajcie swoje interesy.

Nitro - mam do Ciebie prosbe - wez nic nie zmieniaj. Nie przejmuj sie tym co pierdoli Kisiel ani Olo - fajnie, ze stworzyles ta miejsowke i ze masz czas i sile to ogarniac - do tej pory wszystko wszystkim pasowalo i niech tak zostanie.

Kisiel - juz wszyscy wiemy, ze Olo przyszedl na nas robic zajebista kasiore. Zostalismy ostrzezeni i nie potrzebujemy zmian w regulaminie ani filtrowania userow tak aby nie dac sie zrobic w chuj. Wszyscy Teraz zrob mu z dupy garaz, bedziemy Ci kibicowac, ale na zrob to na Arenie i daj spokoj Nitro.
was twenty, is five, my friend...

KB777
Posty: 250
Rejestracja: 03 wrz 2009, 11:21

#49 Post autor: KB777 »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:
KB777 pisze:ja kiedyś byłem na party (Twitter Party).
Nie slyszalem o takim party, mozesz cos wiecej napisac, kiedy i gdzie to bylo?
Gdzie to jeszcze pamiętam - dom kultury przy stacji WKD w Podkowie Leśnej. Organizatorem była Cobra (?) A rok - ciężko powiedzieć.
Pół Podkowy obsmarowane było potem sygnaturkami Arise...
- konto nieaktywne -

spc
Posty: 71
Rejestracja: 13 maja 2010, 16:55

#50 Post autor: spc »

Z calym szacunkiem, nie zroobcie twgo co Bzyku...

k.

#51 Post autor: k. »

a widzisz najwięcej uzytkowników on line, najwięcej użytkowników związanych ze sceną... niieeeeeeeeeeeeeeeee ja też tego chce tylko nie bzyku, olo ja i nitro.... sebaloz jako uśmiech sezonu nie liczony;)
I czasem chłopak ze sklerozą po grę wpadnie.
PS. ta strona jakąś nagrodę zdobyła nie? Myślisz że majlans NItro zrobi z forum coś innego?
Ostatnio zmieniony 12 lip 2010, 23:22 przez k., łącznie zmieniany 1 raz.

DJ Gruby

#52 Post autor: DJ Gruby »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:Jak juz mamy tylko polska scene z polskimi ip, to moze akceptowac tylko polskie grupy i odrzucac czlonkow z zagranicznych?
Hej, hola! Czy Ty aby nie rozpędzasz się za bardzo w swoich dywagacjach?

k.

#53 Post autor: k. »

palikota znasz? jak nie znasz to poznaj kurskiego. Seba sobie cały czas zwałę robi i myśli, że bierzemy go na poważnie.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#54 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

DJ Gruby/Oxyron pisze:Hej, hola! Czy Ty aby nie rozpędzasz się za bardzo w swoich dywagacjach?
Sorry, ale to nie jest c64scene.de, tylko c64scene.pl :)

Zrobmy deal, jesli natychmiast opuscisz to forum i nie bedziesz sie na nim pokazywal az do Silesia Party to pojade z Toba do Amsterdamu.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

k.

#55 Post autor: k. »

Ja bym się zgodził, otoczenie Seby nawet umiejscowione pod podwoziem tira umili Ci niewygodności podróży..... bezcenne

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#56 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

kisiel pisze:otoczenie Seby nawet umiejscowione pod podwoziem tira umili Ci niewygodności podróży..... bezcenne
Czytales dzis mojego posta na amiscenie! Zaraz napisze do kolegow zeby cie tam zbanowali :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

k.

#57 Post autor: k. »

a co to jest amiscena? Pytam poważnie. Nie jestem majlansem, nie rejestruje się na każdym forum. Kurcze jesteś tam z olem? Cieplutko, buziaczki:)

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#58 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

kisiel pisze:A i jeszcze fajna rzecz z regulaminu forum amiscena:
Cos ci sie przypomina? Nie musisz wcale miec tam konta, mozna przegladac forum jako gosc i pewnie tak sie zapoznales z regulaminem.

Nie interesuj sie tym co robimy na Woodstocku i SLC, zyj swoim wlasnym zyciem :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

k.

#59 Post autor: k. »

ehh ty masz czas na czytanie rzeczy które ciebie nie interesują?
Nie trzeba czytać forum aby przeczytać beznadziejny regulamin na wejściu, nie wiem przed czym on chroni, ale zaklęcie jest.

ODPOWIEDZ