Start c64scene.pl

Masz jakieś uwagi co do działania forum, przedstaw je tutaj.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

Start c64scene.pl

#1 Post autor: Nitro »

Nie lubie zbytnio długich wypowiedzi, więc będzie krótko...

Dziś startuje bodajże trzecie forum mające na celu umożliwić dyskusje ludziom, których wciąż bawi poczciwy Commodore 64 i scenowanie na nim.

Jak to mówią do trzech razy sztuka, więc myślę, że choć troche przyczyni się ono do choćby minimalnego polepszenia stanu polskiej sceny C64.

Nie podoba się coś? Pisz na wydzielonym dla tych spraw forum, postaram się uwagę/prośbę spełnić.

I to by było na tyle, have fun.

Nitro/Black Sun
Ostatnio zmieniony 25 sie 2010, 21:17 przez Nitro, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 591
Rejestracja: 13 wrz 2008, 16:13
Grupa: Samar

#2 Post autor: Cobra »

Witam.Mam nadzieję,że tym razem forum się utrzyma. Były już takie próby,jednak po jakimś czasie padło.Pozdrawiam.
8 bit rulez:)

Flash
Posty: 5
Rejestracja: 14 wrz 2008, 10:44

#3 Post autor: Flash »

Witam!

No sam jestem ciekawy czy ten pomysł wypali!

F.

Awatar użytkownika
Lobo
Posty: 62
Rejestracja: 14 wrz 2008, 07:53
Grupa: Draco

#4 Post autor: Lobo »

Witam.

Takie fora są potrzebne w miare możliwości posataram się udzielać.

pzdr.

Awatar użytkownika
Raf
Posty: 584
Rejestracja: 14 wrz 2008, 23:30
Grupa: Vulture Design

#5 Post autor: Raf »

jest juz jedno forum na c64power - jakby bylo zapotrzebowanie to ludzie by sie tam pewnie udzielali (tutaj moze przynajmniej nie bedzie powtarzajacyh sie pytan, gdzie jedyna odpowiedzia powinno byc RTFM).

Swoja droga prawdodpobnie lepiej na tym forum niz na CSDb nie bedzie, pomimo istnieniana na CSDb wzajemnych kolek adoracji, upvoterow, downvoterow itp atrakcji

Awatar użytkownika
scarab
Posty: 17
Rejestracja: 13 wrz 2008, 15:54

#6 Post autor: scarab »

Witam, również życzę powodzenia z forum i pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#7 Post autor: Nitro »

jest juz jedno forum na c64power - jakby bylo zapotrzebowanie to ludzie by sie tam pewnie udzielali (tutaj moze przynajmniej nie bedzie powtarzajacyh sie pytan, gdzie jedyna odpowiedzia powinno byc RTFM).

Swoja droga prawdodpobnie lepiej na tym forum niz na CSDb nie bedzie, pomimo istnieniana na CSDb wzajemnych kolek adoracji, upvoterow, downvoterow itp atrakcji
Więcej optymizmu Raf :wink: Jak obiecałem, tak zrobiłem, małym kosztem z własnej strony a miejsce do pogadania jest w rdzennej mowie i z Polakami. Losy forum zależą tylko i wyłącznie od użytkowników, jeśli ta forma komunikacji się spodoba i przyjmie to spoko, jeśli nie - trudno, spróbowałem i poległem.

Awatar użytkownika
Raf
Posty: 584
Rejestracja: 14 wrz 2008, 23:30
Grupa: Vulture Design

#8 Post autor: Raf »

Spoko - chciales, to masz forum :)

ja tylko wskazuje ze to forum nie ma duzych szans na rozkwit... scena jest obecnie tak mala ze jedynym rozsadnym miejscem na komunikacje z innymi jest CSDb oraz kanal #c-64.

śmigło .::.
Posty: 7
Rejestracja: 15 wrz 2008, 21:22
Grupa: blowjobb

#9 Post autor: śmigło .::. »

Fajnie że coś takiego powstaje, obiecuję zaglądać.

Pozdrawiam i dozo na foreverze :)

k.

#10 Post autor: k. »

rafał tak ciągle zniechęcasz jakbyś zazdrościł chęci :)

Awatar użytkownika
Raf
Posty: 584
Rejestracja: 14 wrz 2008, 23:30
Grupa: Vulture Design

#11 Post autor: Raf »

kisiel pisze:rafał tak ciągle zniechęcasz jakbyś zazdrościł chęci :)
Nie, nie zazdroszcze. Checi - Postawienie forum na PHPBB to kwestia miejsca na serwerze i kilkunastu minut instalacji...

ja sie tylko odwoluje do rozsadku - juz w tej chwili widac, ze najbardziej obleganym tematem jest " moje najbardziejsze ulubiensze gry" ....

k.

#12 Post autor: k. »

no i jaki z tego wniosek?
To nie podważa tego co napisałem :P

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#13 Post autor: elban »

Raf: daj juz spokoj. c64power to troche inny profil. jeszcze mniej scenowy niz emu bzyka.

pewnie sie takie forum przyda skoro lista juz umarla. jezeli nie do wspolnego scenowania to chociaz do potrzymywania kontaktow i pierdoleniu o dupie maryny.

Awatar użytkownika
Ramos
Posty: 152
Rejestracja: 13 wrz 2008, 15:34
Grupa: Samar/HVSC Crew

#14 Post autor: Ramos »

Tu musze przyznać rację elbanowi, bo takie forum jest potrzebne, bo dzięki temu można poradzić się, dowiedzieć coś w kwesji c64 i może coś razem na C64 stworzyć.
- Ramos/Samar/HVSC Crew -

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 591
Rejestracja: 13 wrz 2008, 16:13
Grupa: Samar

#15 Post autor: Cobra »

Też uważam,że forum C64 Power to troche inna bajka.

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#16 Post autor: booker »

Siema 8)

Awatar użytkownika
leming
Posty: 538
Rejestracja: 15 wrz 2008, 10:15
Grupa: Onslaught, Fatum

#17 Post autor: leming »

buuulka lamko :)
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Awatar użytkownika
pajda
Posty: 331
Rejestracja: 20 wrz 2008, 03:42
Grupa: faith des16n
Kontakt:

#18 Post autor: pajda »

Ramos pisze:Tu musze przyznać rację elbanowi, bo takie forum jest potrzebne, bo dzięki temu można poradzić się, dowiedzieć coś w kwesji c64 i może coś razem na C64 stworzyć.
95% ludzi przewijających się przez to forum nic już raczej na C64 nie stworzy :) Daj Boże, żebym się mylił :)
Była ciemna, burzliwa noc.

Awatar użytkownika
leming
Posty: 538
Rejestracja: 15 wrz 2008, 10:15
Grupa: Onslaught, Fatum

#19 Post autor: leming »

pajda ale starocie odgrzewasz :) zdziwilbys sie w tych procentach, ale ty of coz do tych procentów nalezysz co ani na parties jezdza ani cos robia ;p
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Awatar użytkownika
pajda
Posty: 331
Rejestracja: 20 wrz 2008, 03:42
Grupa: faith des16n
Kontakt:

#20 Post autor: pajda »

leming pisze:pajda ale starocie odgrzewasz :) zdziwilbys sie w tych procentach, ale ty of coz do tych procentów nalezysz co ani na parties jezdza ani cos robia ;p
Czepiasz się :)
Była ciemna, burzliwa noc.

ODPOWIEDZ