Cenzura 2

Masz jakieś uwagi co do działania forum, przedstaw je tutaj.
Wiadomość
Autor
k.

Cenzura 2

#1 Post autor: k. »

Mam tylko jedno pytanko:
Dlaczego usunąłeś moje pytanie do JAD'a o wykonanie kabla a zostawiłeś jakąś głupią ofertę rafcia na temat wykonania układów. Wszystko u Ciebie w porządku?

Awatar użytkownika
leming
Posty: 538
Rejestracja: 15 wrz 2008, 10:15
Grupa: Onslaught, Fatum

#2 Post autor: leming »

koderskie zboczenie pewnie, widzi niepotrzebne bajty to kasuje xD
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#3 Post autor: Nitro »

Popatrz uważnie, nie wywaliłem tylko przeniosłem do innego tematu, o bardziej adekwatnym tytule, tam bez problemu sprawę będzie można przedyskutować, temat, gdzie ludzie non stop piszą off-topic ma tytuł:
XU1541 (USB => 1541) - Lista chętnych
ma on służyć nie do dyskusji, tylko do zgłoszeń chętnych na interfejs, ich chęcią jest go jakoś zdobyć, tak więc ogłoszenie Raf'a jest wg.mnie jak najbardziej w porządku, jak pan Józek czy jad wyprodukują własne egzemplarze także będą mogli się tam ogłosić - będzie porządek, a nie po 10 tematów typu mam x interfejsów - kupujcie, tylko oferty w wątku z listą, którzy chętni na interfejs przeglądają. Coś jeszcze nie jasne?

k.

#4 Post autor: k. »

Nito niczego nie przeniosłeś pytanie zadałem jeszcze raz.
Poza tym, chciałem zwrócić uwagę że to Raf zachowuje się nie kulturalnie gdyż mówi za kogoś. A mnie kurwa zawsze uczyli że mówi się za siebie.
Dlatego następnym razem jak będzie jakieś pytanie do Ciebie to pozwolisz że wymyśle odpowiedz i odpisze.

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#5 Post autor: Nitro »

Ah, chodzi o poprzednie kasowanie, no nie mam sobie nic do zarzucenia, na początku tematu jest moja edycja:
Znowu usunąłem off-topic, wybaczcie, innej opcji nie było, niech w tym wątku będzie czysta lista chętnych
Założyłbyś nowy wątek i nie byłoby problemu.
Poza tym, chciałem zwrócić uwagę że to Raf zachowuje się nie kulturalnie gdyż mówi za kogoś. A mnie kurwa zawsze uczyli że mówi się za siebie.
Dlatego następnym razem jak będzie jakieś pytanie do Ciebie to pozwolisz że wymyśle odpowiedz i odpisze.
Jak wyżej, nie mam problemu z zwróceniem uwagi a kasować kasuje w szczególnych okolicznościach takich jak ten wątek, dziś zainstaluje moda pozwalającego na elastyczne zarządzanie postami i się kasowanie skończy.
Jeszcze jakieś wątpliwości? Jak nie, to zmieniam nazwę wątku i przenoszę do spraw forum, nie chcę uczestniczyć w arenie.

k.

#6 Post autor: k. »

nitro zamknąłeś temat i nikt nie może się dopisać a konkurencja rośnie.

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#7 Post autor: Nitro »

Jest nowy, który mam nadzieję będzie bardziej czysty od starego, który zamienił się w nagonkę na Raf'a przemieszaną z treściwymi postami, które niestety były w mniejszości.

k.

#8 Post autor: k. »

na moje dążysz do tego aby było coraz więcej postów z nazwą USB w tle.

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#9 Post autor: Nitro »

Będą dwa wątki, jeden - lista osób chętnych + ogłoszenia, drugi na dyskusję, jeśli nie będzie jego masowego zaśmiecania to już się więcej żaden nowy wątek nie pojawi.

Awatar użytkownika
prezes
Posty: 213
Rejestracja: 15 wrz 2008, 17:40

#10 Post autor: prezes »

Nitro, ja tez nie wiem po co zamknales temat rafowi (jeden i drugi). Tak samo nie kumam dlaczego reklama rafa wisi w watku z lista, a post kisiela ktory jest jak najbardziej w temacie polecial.

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#11 Post autor: Nitro »

Eh, no nie mogę wszystkich zadowolić, wybaczcie :?
Nitro, ja tez nie wiem po co zamknales temat rafowi (jeden i drugi).
To był jeden temat, który został podzielony, część ogłoszeniowa została i została zamknięta bo zostanie zdjęta po zakończeniu aukcji a część głównie flame'owa została zamknięta aby flame zagasić, a nie przytamować dyskusję, niestety zamiast ktoś założyć nowy temat wszyscy zaczęli pisać w wątku o liście osób, posty nie będące zgłoszeniami na listę przeplatały się z wątkami będącymi zgłoszeniami, nie mogłem ich przenieść więc je usunąłem, lepszego rozwiązania nie było, dzisiaj jak widać dało radę przenieść i jest topic do dyskusji, sytuacja z kasowaniem postów się nie powtórzy, bo zainstalowałem moda, który pozwala posty elastycznie przenosić.
Tak samo nie kumam dlaczego reklama rafa wisi w watku z lista
Co do reklamy, patrz post powyżej, lepiej, żeby były ogłoszenia gdzieś porozsiewane w wątku o dyskusji?

k.

#12 Post autor: k. »

no bo on myślał że jak raf sprzeda tą rzeźbę za pięć stówek to on dostanie piątala... bo cwaniacy płacą dwadzieścia*

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#13 Post autor: Nitro »

OMG

...myślał, że dobrze jest wspierać rodzime inicjatywy, i nadal myśli.

Kończę dyżur, jutro albo późnym wieczorem mogę odpowiedzieć na jeszcze jakieś zarzuty, choć zaczyna mnie to nużyć.

k.

#14 Post autor: k. »

*to z chłopaków co nie płacą.. taki żarcik nitro:)

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#15 Post autor: Nitro »

No tak, nie załapałem żartu, kiedy ja oglądałem tą klasykę polskiego kina ;)

ODPOWIEDZ