podwojne logowanie

Masz jakieś uwagi co do działania forum, przedstaw je tutaj.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Raf
Posty: 584
Rejestracja: 14 wrz 2008, 23:30
Grupa: Vulture Design

podwojne logowanie

#1 Post autor: Raf »

w sumie sie przyzwyczailem do tego, ze od dluzszego czasu aby wejsc na forum musze sie logowac dwa razy - pierwszy raz pojawiam sie na liscie "zalogowani" ale dla phpbb nie jestem zalogowany, po drugim jest ok - da sie moze cos z tym zrobic? ;) z poczatku myslalem ze to u mnie jest cos nie tak, ale jednak nie tylko u mnei ten "bug" przylatuje.

Awatar użytkownika
leming
Posty: 538
Rejestracja: 15 wrz 2008, 10:15
Grupa: Onslaught, Fatum

#2 Post autor: leming »

ja na chromie sobie ustawilem ze pamieta haslo i w zasadzie tylko klikam w stronke i samo sie loguje, w domu na firefoxie tez niemam problemow samo mi sie loguje i nigdzie nic nie musze klikac... chyba masz cos namieszane :twisted:
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

moog
Posty: 153
Rejestracja: 26 wrz 2008, 17:41
Grupa: Agony

#3 Post autor: moog »

Ja potwierdzam, ze od czasu do czasu cos sie dzieje dziwnego. Flaga "zapamietaj uzytkownika" wogole nie dziala. Siedze glownie na Op-rze. A z innymi forami opartymi na PhpBB nie mialem problemu (2.xx czy 3.xx).

Regardzik

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#4 Post autor: Nitro »

Koderem PHP nie jestem, więc mam ograniczone pole manewru.
Wchodzisz na forum przez adres www.c64scene.pl? Logowanie się przez c64scene.pl może powodować taki cyrk, ponieważ cookie forum jest ustawione na www.c64scene.pl.

zielok
Posty: 438
Rejestracja: 07 lis 2008, 21:23
Kontakt:

#5 Post autor: zielok »

Nitro pisze: Logowanie się przez c64scene.pl może powodować taki cyrk, ponieważ cookie forum jest ustawione na www.c64scene.pl.
Ja wchodzę c64scene.pl (bez www) i problemów nie mam. Używam firefoxa.

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#6 Post autor: elban »

ja robie tak samo jak zielok i tez jest ok.
was twenty, is five, my friend...

moog
Posty: 153
Rejestracja: 26 wrz 2008, 17:41
Grupa: Agony

#7 Post autor: moog »

Faktycznie. Przy wpisywaniu adresu z www. pamieta mi sesje. W moim przypadku pomoglo.

EDIT: Sporo tez zalezy od host-odawcy, czy cos w Apache-u nie halo, czy popieprzone w DNSach.

DJ Gruby

#8 Post autor: DJ Gruby »

Ja wchodzę c64scene.pl (bez www) i problemów nie mam. Używam Opery.

ODPOWIEDZ