P1 Converter

Szukasz drobnej pomocy przy kodowaniu, albo chcesz przedstawić światu swoją gotową lub w trakcie realizacji produkcję? To właściwy dział.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
kmeg
Posty: 468
Rejestracja: 08 wrz 2009, 15:33
Grupa: Albion Crew

#41 Post autor: kmeg »

wegi pisze:Microsoft fundation class :) to jest Visual C++ V6?

Wszystko fajnie akurat pod W7 nie chce mi zapisywać P1 sprawdze gdzie indziej - ponawiam prośbę o export do sprites (multi/hires) wybranego prostokąta...
Nie wiem czy do końca rozumiem. P1 Converter to Visual Studio 2005 jeśli już oraz MFC. Wiem stary ale VS 2010 nie nadaje się do niczego innego niż stanie na półce, może VS2011 będzie lepsze ;)

P1 Oswalda to Visual Basic 6.0, nie wiem co macie z tym zapisem, u mnie z instalatora Isildur'a bez problemu mam zapis w P1 v0.6 - mogę zrobić małe śledztwo i ustalić co trzeba zrobić aby działał.

Dorobie eksport jak mi się w e-kołchozie trochę zwolni i kilka innych projektów dla przyjemności się zakończy...

Awatar użytkownika
isildur
Posty: 276
Rejestracja: 26 paź 2011, 15:04
Grupa: Samar

#42 Post autor: isildur »

kmeg pisze: bez problemu mam zapis w P1 v0.6 - mogę zrobić małe śledztwo i ustalić co trzeba zrobić aby działał.
Najprawdopodobniej jakieś ustawienie w pliku ProjectOne.ini

Awatar użytkownika
kmeg
Posty: 468
Rejestracja: 08 wrz 2009, 15:33
Grupa: Albion Crew

#43 Post autor: kmeg »

Nowa wersja z drobnymi wewnętrznymi poprawkami...
Załączniki
P1Converter.zip
P1Converter v1.1.5b
(125.37 KiB) Pobrany 339 razy

Awatar użytkownika
wegi
Posty: 839
Rejestracja: 14 lip 2009, 01:17

#44 Post autor: wegi »

Super tylko P1 pod XP dalej mi nie chce zapisywać w formacie P1 ma ktoś linke do rysunków w P1 format?

Path/file acces error - po save p1 format - ktoś wie czemu? zainstalowałem wersję z linka Isildura

nawet nie mogę zobaczyć jak kmeg'a program otwira pliki :/

Awatar użytkownika
kmeg
Posty: 468
Rejestracja: 08 wrz 2009, 15:33
Grupa: Albion Crew

#45 Post autor: kmeg »

Wg mnie problemy wynikają z instalacji VBRuntime oraz uprawnień ale dopiero śledzę problem. W załączniku masz koty, psy i inne cycki, na których testuje konwerter.
Załączniki
p1.zip
grafiki w formacie P1
(66.36 KiB) Pobrany 324 razy

Awatar użytkownika
wegi
Posty: 839
Rejestracja: 14 lip 2009, 01:17

#46 Post autor: wegi »

O wielki dzięki! Zaraz sobie kuknę 8)

Awatar użytkownika
wegi
Posty: 839
Rejestracja: 14 lip 2009, 01:17

#47 Post autor: wegi »

pokazuje obrazki i zapisuje - nie wiem czy obrazki źle nazwane czy co bo pokazuje na bernardyn multi detected format HIRES tyle z szybkiego rzutu okiem

a p1 w wersji 05 dopiero zapisuje mi do p1 bez problemów

Awatar użytkownika
kmeg
Posty: 468
Rejestracja: 08 wrz 2009, 15:33
Grupa: Albion Crew

#48 Post autor: kmeg »

wegi pisze:pokazuje obrazki i zapisuje - nie wiem czy obrazki źle nazwane czy co bo pokazuje na bernardyn multi detected format HIRES tyle z szybkiego rzutu okiem
To tylko nazwa, pliki są HiRres a nazwa multi bierze się stąd, że to HiRes wielokolorowy.

ODPOWIEDZ