a r i s e # $ 1 0 - jak zdobyć? info w pierwszym poście!

Szukasz drobnej pomocy przy kodowaniu, albo chcesz przedstawić światu swoją gotową lub w trakcie realizacji produkcję? To właściwy dział.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

#21 Post autor: wackee »

Kenji, ani jedno ani drugie.
Proszę przeczytajcie poniższy tekst.
Nitro, jeżeli mógłbyś skopiować to co poniżej również do pierwszego posta i zmienić nazwę wątku na "a r i s e # $ 1 0 - jak zdobyć? info w pierwszym poście!" to byłbym superwdzięczny :)

-------------------------
Wyjaśnienie: Jak się spreaduje arise #$10 :)

„arise #$10” jest produktem specyficznym, i ze względu na tę specyfikę musieliśmy naprawdę mocno przemyśleć kwestię jego dystrybucji.

Ponieważ naczelną zasadą produkcji scenowych jest to, iż są one darmowe, a wyprodukowanie podwójnej płyty DVD z profesjonalnym nadrukiem, pudełkiem i okładką jednak nie kosztuje 0,- zł po długich dyskusjach w grupie zdecydowaliśmy co następuje :

1). „arise #$10” nie będzie produkcją na sprzedaż

2). Postanowiliśmy udostępnić tę produkcję scenie za darmo. Jednakże ponieważ nasze zasoby są ograniczone, wyprodukowaliśmy około 50 sztuk / zestawów (podwójne DVD). Następnie wybraliśmy 50 osób ze sceny (Polska i zagranica) które dostaną od nas te płyty w prezencie. Te osoby dostały już lub w najbliższym okresie płyty dotrą do nich za pośrednictwem poczty. Niestety, jest jeszcze mnóstwo osób na scenie, które cenimy, są przyjaciółmi grupy etc. ale nie stać nas na ten moment na wyprodukowanie większej ilości niż te 50 sztuk. Musieliśmy dokonać jakiegoś wyboru, mamy nadzieję że Ci którzy w tej 50tce się nie znaleźli, nie poczują się urażeni – wierzcie, było nam naprawdę ciężko wybrać!

3). Dla pozostałych osób są trzy sposoby wejścia w posiadanie egzemplarza „arise #$10”:

a) opcja dla prawdziwych swapperów: płyty nie są w żaden sposób zabezpieczone przed kopiowaniem i nie mamy nic przeciwko temu, jeżeli zechcesz przegrać je sobie od kogoś kto ma oryginał (w duchu starego, dobrego kopiowania stuffu :D)

b) opcja dla prawdziwych imprezowiczów: na każdej scenowej imprezie na której pojawią się członkowie Arise (czyt. party) będziemy mieli ze sobą kilka egzemplarzy do wzięcia. Najbliższą taką okazją będzie prawdopodobnie następny Piernik, potem nadchodzący X.

c) opcja dla prawdziwych niecierpliwców: jeżeli naprawdę, naprawdę, ale to NAPRAWDĘ nie możesz się doczekać, napisz do mnie na maila lub za pośrednictwem PW na dowolnym forum na którym jestem. Coś wymyślimy, ale musisz liczyć się z pokryciem ewentualnych kosztów wysyłki (lub backowaniem stampów, heheh).

Tyle w temacie, dziękuję za uwagę :)
Podpisano: naczelny płytowy czyli wackee/arise wraz z komitetem wsparcia w osobach elbana i bimbra :)
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

kotrobot
Posty: 2362
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#22 Post autor: kotrobot »

Na spokojnie, bo straciłem dzisiaj trochę czasu na to w fabryce (tak, śrubki się nie sprzedały).

Respekt!
Świetny pomysł i wykonanie. Jestem pod wielkim wrażeniem.
Dziękuję.
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

splatterpunk
Posty: 1457
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:04

#23 Post autor: splatterpunk »

Mnie zależy, więc będę pewnie żebrał na pierniku lub innym X.
Chodzi mi o normalną płytkę full wypas z nadrukiem i ze wszystkim a nie jakąś podroopke, kopie, tfu.

k.

#24 Post autor: k. »

sprawdź skrzynkę inni dostali może masz farta. Może Nitro, V12 rotacyjnie by udostępnili płytkę do skopiowania zainteresowanym?

bimber
Posty: 813
Rejestracja: 16 wrz 2008, 10:16
Grupa: arise

#25 Post autor: bimber »

- 5 lat obmyślania, wyszukiwania, wytrzaskiwania spod ziemi, zrzucania, majstrowania, nagrywania, montowania, testowania.
- podkurwianie Wacka że się obija
- próby spotkania z Turbosnailem, tak żeby choć przez godzinę był trzeźwy i rozumiał cel spotkania (nagrywanie komentarzy)
- tuż-tuż przed releasem pacyfikacja Wacka który chce zgrywać wszystko na nowo, bo wynalazł jeszcze lepszą metodę zrzucania obrazu
- noc protektorów, do upadłego
- akcja 'poczta na raty'
- pierwsze reakcje w sieci, na prv itp

...i wtedy wchodzi Kisiel. cały na biało.

k.

#26 Post autor: k. »

@bimber"...i wtedy wchodzi Kisiel. cały na biało."

No jak w takiej konsystencji i na biało to kisiel cytrynowy, na czerwonawo to wiśniowy lub ewentualnie poziomkowy, całkiem czerwony to buraczkowy.
Ogólnie kisiel jest galaretkowaty i nie może wejść może wpłynąć.. na mózg, pogląd, .... no ogólnie kisiel wpływa na wszystko ;)
A tak na mniej rozdzierając szaty, czy pojawi się jakiś slaper z listy Schindlera coby kopiował te dwu warstwowe płyty? Ja osobiście nie umiem ale może Nitro, V12 ?

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#27 Post autor: Nitro »

1.Nie jestem swaperem
2.Nie dostałem płyt a nawet jakbym dostał, to i tak nie mam napędu w PC.

kotrobot
Posty: 2362
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#28 Post autor: kotrobot »

Kisiel, masz wszystko w tym wątku, nawet dwa razy napisane.

Ale jak już nie chcesz się zniżyć do pisania do Arise, to:

http://c64scene.pl/viewtopic.php?p=17105#17105
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

#29 Post autor: wackee »

kisiel pisze:A tak na mniej rozdzierając szaty, czy pojawi się jakiś slaper z listy Schindlera coby kopiował te dwu warstwowe płyty?
A skąd wymyśliłeś, że one są dwuwartstwowe? :)
To są płytki 4,7GB do przegrania pierwszym z brzegu Nero.
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

k.

#30 Post autor: k. »

ups, myślałem że"podwójnej płyty DVD" znaczy dwu warstwowej, w końcu taniej wydać 50 płyt dwu warstwowych niż 100 jedno. IMHO.
@Nitro, zawsze ludzie mogą liczyć na V12 :)

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

#31 Post autor: wackee »

kisiel pisze:ups, myślałem że"podwójnej płyty DVD" znaczy dwu warstwowej, w końcu taniej wydać 50 płyt dwu warstwowych niż 100 jedno. IMHO.
Dwuwarstwowe mają wiele minusów, z trudnością przegrania na czele.
Poza tym musiałem podzielić to na dwie płyty ze względu na inną strukturę. Druga płyta jest pod tym względem dużo bardziej skomplikowana, musiałem niektóre rzeczy kodować ręcznie... Długo by opowiadać :)
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

Awatar użytkownika
leming
Posty: 538
Rejestracja: 15 wrz 2008, 10:15
Grupa: Onslaught, Fatum

#32 Post autor: leming »

hmm a to nie rozumiem, nie mozna iso gdzies zarzucic zeby se ludziki zassali ? jak cos to miejsca na serwerze od ujaa..
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

splatterpunk
Posty: 1457
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:04

#33 Post autor: splatterpunk »

Będę 51-szym który na dniach dostanie oryginalne płytki a Ty mi Leming z jakimś rapidsharem wyjeżdżasz? Ni chuja cjebja. ACTA rządzi :P

Awatar użytkownika
leming
Posty: 538
Rejestracja: 15 wrz 2008, 10:15
Grupa: Onslaught, Fatum

#34 Post autor: leming »

jakim rapidsharem, ftp kufa od czego jest, myk pyk 5 minut i jest
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2329
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#35 Post autor: carrion »

w sumie pytanie dobre....
czy nie dało by się iso np na CSDB wrzucić albo tam podlinkować, a wrzucić np na dropboxa?

wacek i reszta arise
czy mówiłem już że fajny pomysł i fajne wykonanie?
nie?

no to nie powiem bo arise to jak wiemy - chuj!
;)
c64portal.pl, retronavigator.com

lhr
Posty: 52
Rejestracja: 06 paź 2009, 23:23
Grupa: esm

#36 Post autor: lhr »

O kurczęta - ARISE - dzięki! Nie miałem jeszcze czasu porządnie obejrzeć całości, ale to, co już widziałem jest świetne :D
Nadal wiążę sztangi w supeł

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

#37 Post autor: wackee »

Chłopaki, może ISO będzie w przyszłości ale na razie priorytet to postać fizyczna. Nie po to jest specjalnie rysowana przez Bimbra grafa na wkładce, płyty z nadrukiem i dla każdego inny protektorek, żeby wrzucać ISO. To ma być exclusive!!! :)
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#38 Post autor: elban »

chcielismy zeby to sie rozeszlo jak normalne demo - kto bedzie chcial przegra dalej, kto bedzie chcial dostanie kopie przy najblizszej okazji, etc.

nie planowalismy wrzucac iso.
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1387
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

#39 Post autor: SUDi »

chłopaki, mieliście do tej płyty zorganizować copy-party :)
"- chopy, po wiela mocie te diwidi?
- co łaska plus vat
- bierem śmigiem, aa i jeszcze skopjujcie mi te pikne okłodki
- kowery?
- ja, okłodki
- a masz czyste płyty?
- ni mom, a wy mocie?
- mamy. już się nagrywa...
- super! atmosfyra jak w 93 na giyłdzie w katowicoch!
- ciii, bo ACTA nie śpi"

:)

Awatar użytkownika
leming
Posty: 538
Rejestracja: 15 wrz 2008, 10:15
Grupa: Onslaught, Fatum

#40 Post autor: leming »

to tyz zrobie se demo na dvd i wysle tylko tym co lubie. co ja mowie blureja zrobie. trzebabylo mowic ze to jest no spread, wyslac tym co trzeba a nie oglaszac i robic smaka calej reszcie. ja mam smaka i paru innych tez ma smaka. nic nie poradze.

edit. aa no jak ma byc priorytetowo fizycznie pierwsi maja a pozniej inni pozniej to luz, poczekam.
rozumiem ze my z 'podsceny' musimy troszke poczekac. no spoko.
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

ODPOWIEDZ