Cyber Tracker pomoc

Szukasz drobnej pomocy przy kodowaniu, albo chcesz przedstawić światu swoją gotową lub w trakcie realizacji produkcję? To właściwy dział.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Miras
Posty: 8
Rejestracja: 13 wrz 2008, 15:51
Grupa: Black Sun

Cyber Tracker pomoc

#1 Post autor: Miras »

Czy obsługiwał ktoś ten program, tworzył na nim?
Otóż mam problem odnośnie kilku kwestii, których nie udało mi się samemu odkryć.

Moje pytanie: jak dodawać w nim nowe strony? No i podczas odtwarzania żeby był przeskok z jednego tracka na następny automatycznie.

Jak eksportować muzykę w tym programie do formatu *.sid ?

Jak kopiować wzorce oraz tracki abym nie musiał tego robić od nowa. :)

randall
Posty: 292
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37
Grupa: msl/esm

#2 Post autor: randall »

przesiądź się na co innego :wink: cybertracker ma kiepski player, nie brzmi.
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2009, 15:15 przez randall, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#3 Post autor: booker »

Potwierdzam :)
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

randall
Posty: 292
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37
Grupa: msl/esm

#4 Post autor: randall »

i jeszcze nieefektywny packer. wreszcie, nikt go nie używa i dlatego trudno ci będzie znaleźć pomoc, tak jak teraz :?

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#5 Post autor: booker »

randall pisze:i jeszcze nieefektywny packer. wreszcie, nikt go nie używa i dlatego trudno ci będzie znaleźć pomoc, tak jak teraz :?
Fredrik (nad)używa http://noname.c64.org/csdb/scener/?id=19950 :)
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

Awatar użytkownika
Miras
Posty: 8
Rejestracja: 13 wrz 2008, 15:51
Grupa: Black Sun

#6 Post autor: Miras »

Pozostaje mi chyba GOATse tracker :lol: . Tu jest manual więc nie będzie problemów.

Tylko w nim jest taki problem, że jak chce załadować instrumenty to wyskakuje "load music", dwie opcje są na tym samym klawiszu F10, pewnie się da jakoś przełączyć.

Awatar użytkownika
leming
Posty: 538
Rejestracja: 15 wrz 2008, 10:15
Grupa: Onslaught, Fatum

#7 Post autor: leming »

dasz rade miras nie poddawaj sie :) jak cos to na party ci chlopaki pokaza.
z tego co pamietam to chyba musisz wejsc najpierw w edycje instrumentów tj.F7 a dopiero potem F10 zeby wgrac.
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

randall
Posty: 292
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37
Grupa: msl/esm

#8 Post autor: randall »

kiedy edytujesz instrument lub tablice, F10/F11 to load/save instrument, kiedy edytujesz pattern albo orderlist - load/save song. a wogle to nie ładuj instrumentów, zrób własne ;)

Awatar użytkownika
Miras
Posty: 8
Rejestracja: 13 wrz 2008, 15:51
Grupa: Black Sun

#9 Post autor: Miras »

Nie jest źle, już coś łapię w tym trackerze, byłoby jeszcze lepiej jakbym zdążył coś skomponować na party. :)
a wogle to nie ładuj instrumentów, zrób własne
Się wie, ale musiałem wpierw przetestować program.[/quote]

Phobos
Posty: 40
Rejestracja: 28 wrz 2008, 11:48

#10 Post autor: Phobos »

Odradzam. Jeden z najgorszych edytorów jakie powstały. Rastertime około $3f, zgrana i spakowana muza ma ok 80-120 bloków. Efekty marne, player beznadziejny.

Awatar użytkownika
Klax
Posty: 57
Rejestracja: 19 wrz 2010, 22:24

#11 Post autor: Klax »

Jest tyle edytorów napisanych na Commodore 64, że na pewno znajdziesz taki który będzie Ci odpowiadał.
Veni, Vidi, Vici :)

Awatar użytkownika
Data
Posty: 50
Rejestracja: 22 wrz 2010, 18:00
Grupa: Tropyx/De-Koder
Kontakt:

#12 Post autor: Data »

Potwierdzam, Cybertracker nie był najlepszym edytorem. Każdy z obecnych tu muzyków (włącznie ze mną) ma jakiś swój ulubiony edytor. A jedyną alternatywą na pewno nie jest Goat... bez przesady.

ODPOWIEDZ