W 2009 też się coś robi :)

Szukasz drobnej pomocy przy kodowaniu, albo chcesz przedstawić światu swoją gotową lub w trakcie realizacji produkcję? To właściwy dział.
Wiadomość
Autor

zielok
Posty: 438
Rejestracja: 07 lis 2008, 21:23
Kontakt:

#2 Post autor: zielok »

I nawet do nowych grup się wstępuje :)

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#3 Post autor: Nitro »

Loader jest, cruncher jest - pozostaje nic, tylko zrobić demko z routynkami z stacji rodem ;)

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#4 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

zielok pisze:I nawet do nowych grup się wstępuje :)
Ramos chce odbudowac potege Samar, juz jest zebrana ekipa 15 aktywnych czlonkow.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
leming
Posty: 538
Rejestracja: 15 wrz 2008, 10:15
Grupa: Onslaught, Fatum

#5 Post autor: leming »

co co co ? nie nie no Wegi za duzo grup, nie bedziesz wydajny!
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Awatar użytkownika
wegi
Posty: 839
Rejestracja: 14 lip 2009, 01:17

#6 Post autor: wegi »

No właśnie grupy co coś robią mnie interesują :)

Czekam na PRAWDE #8 zakodowałem do niej intro w 1997 - liczone w stacji cyber glenz vector a tu nic :(

Ogólnie po postach widać dużo tu nietuzinkowych ludzi, których myślenie nie jest ich najsłabszą stroną... pozdro
Ostatnio zmieniony 22 lip 2009, 10:36 przez wegi, łącznie zmieniany 1 raz.

zielok
Posty: 438
Rejestracja: 07 lis 2008, 21:23
Kontakt:

#7 Post autor: zielok »

Znaczy się Samar coś robi? Demo?

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#8 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

zielok pisze:Znaczy się Samar coś robi? Demo?
Pewnie Hermit robi demo. To jest Wegier ktory w zeszlym roku na Silesia Party 2 wywalczyl dla Samar drugie miejsce na demo kompo, wszystko zrobil sam, kod, grafika, muzyka, a do grupy wstapil kilka tygodni przed party.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
Izaak Berenbaum
Posty: 185
Rejestracja: 15 wrz 2008, 23:10
Grupa: Tel Aviv

#9 Post autor: Izaak Berenbaum »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:Pewnie Hermit robi demo. To jest Wegier ktory w zeszlym roku na Silesia Party 2 wywalczyl dla Samar drugie miejsce na demo kompo, wszystko zrobil sam, kod, grafika, muzyka, a do grupy wstapil kilka tygodni przed party.
a oprocz tego napisal mortal kombat na komodore w 1998 roku.

Awatar użytkownika
wegi
Posty: 839
Rejestracja: 14 lip 2009, 01:17

#10 Post autor: wegi »

no nie zasmucajcie mnie, bo dorobie menu do cruelcrunchera i byte boilera :idea:

Seba a Ty czy też Lepsi coś robicie?

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#11 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

wegi pisze:Seba a Ty czy też Lepsi coś robicie?
No wlasnie demo o ktorym tyle sie mowi, te z grafika Carriona, planujemy wystawic na Silesia Party. W tej chwili mam otwarty Project One ze szkicem grafiki do intra.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
leming
Posty: 538
Rejestracja: 15 wrz 2008, 10:15
Grupa: Onslaught, Fatum

#12 Post autor: leming »

najaktywniejszy to Zielok/Miracles w tej chwili, reszta sie opierdala. Jak zobaczymy demo Lepsi to sie moze zmieni sytuacja ale to pewnie i tak w wiekszosci bedzie robota Zieloka... Ja bym Mirek robil demo pod Miracles a nie tam jakies Lepsi, o Lepsi malo kto teraz slyszal :) A Samar to juz dawno sie skonczyl ;)
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

zielok
Posty: 438
Rejestracja: 07 lis 2008, 21:23
Kontakt:

#13 Post autor: zielok »

A co to jest Lepsi? Coś mi ta nazwa mówi ale niewiele :) Jakieś dema robili czy coś?

A poważnie to demo będzie w kooperacji (LD+MCS) bo tym razem będzie grafika nie konwertowana a ja pixelować nie chcę (i raczej nie za bardzo umiem). Cały kod będzie mój no chyba, że Sebaloz coś skoduje :) Owszem mógłbym rozważyć wstąpienie do jakiejś grupy bo Miracles na zachodzi nie było zbyt znane a w Polsce nie koniecznie lubiane ( i w sumie mało znane) ale jakoś tak mi jest dobrze i będę promował MCS. Chociaż wiem, że są grupy do których może i chciałbym wstąpić ale one raczej mnie nie chcą :)

ps. ktoś zgadnie co było pixelowane w "12 Years Later" ?

Awatar użytkownika
leming
Posty: 538
Rejestracja: 15 wrz 2008, 10:15
Grupa: Onslaught, Fatum

#14 Post autor: leming »

te dwie postacie byly pixelowane? :)

Zielok olej Sebaloza, on tylko tak duzo gada, wezmiemy poszukamy jakichs nie releasnientych z Fatum, moze przy okazji sie kogos obudzi - zobacz Wegi sie obudzil :) i zrobimy demo razem :) z Lepsi juz sie chyba narobiles w zyciu co? :)
Co do wstapienia, to mow do ktorej grupy chcesz :) Flaszke stawiasz i w kazdej bedziesz :) no moze do Crestu moglby byc problem tam by trzeba wiecej flaszek xD Ale tam to Carrion ci moze powiedziec (pewnie nie chce glosno gadac jak dal i komu dal hyhy)
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

zielok
Posty: 438
Rejestracja: 07 lis 2008, 21:23
Kontakt:

#15 Post autor: zielok »

Słowo się rzekło trzeba zrobić demo z Sebalozem:) A pozatym Seba Carrion'a załatwił do zrobienia loga:) A jak mało kto wie (Carrion też nie wie) to właśnie jego powrót na scene spowodował, że skoro on mógł to ja tez mogę wrócić i tak powstało "12 years later" (no jeszcze Leming wzmocnił chęć zrobienia dema pisząc "kufa zielok wez jakies demo zrób a nie takie robisz podpuchy")...

Te dwie postacie to konwersja z PC (mojego obrazka zresztą) czyli zła odpowiedź.

Ze wstąpieniem za flaszke się zastanowię :)

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#16 Post autor: elban »

zielok, w miedzyczasie powstala technika wstepowania za flaszke.

wstepujesz za flaszke - pijesz flaszke - wystepujesz (c) Kordee
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
leming
Posty: 538
Rejestracja: 15 wrz 2008, 10:15
Grupa: Onslaught, Fatum

#17 Post autor: leming »

taa ale czasy minely, teraz to ja juz ot tak flaszek nie stawiam.... taki glupi to juz nie jestem xD
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

zielok
Posty: 438
Rejestracja: 07 lis 2008, 21:23
Kontakt:

#18 Post autor: zielok »

elban pisze:zielok, w miedzyczasie powstala technika wstepowania za flaszke.

wstepujesz za flaszke - pijesz flaszke - wystepujesz (c) Kordee
Tu jest pewien problem - nie piję wogóle alkoholu...
Hmmm, w sumie to męskie tyłki tez mnie nie ruszają (chyba :)) - to po co ja mam jechać na Silesia Party?

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#19 Post autor: elban »

no to mozesz znalezc sekundantow, ktorzy wypija flaszke za Ciebe, a potem wystapisz.

Lemming - prosta sprawa. Ale motyw pamietam do dzis, podobnie jak ogranizacje strajku przed wyrzuceniem nas z party w nocy i wiele innych. ;)
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
wegi
Posty: 839
Rejestracja: 14 lip 2009, 01:17

#20 Post autor: wegi »

heh słuchajcie pamiętam starą scenę jaka była ostra hehe koleś wystawia demko, jeszcze dobrze sie vectorek nie zakręcił a tu okrzyki z sali UAAAAAAA RYPANEEEE :!: :!: :!:

jaja były...

ODPOWIEDZ