W 2009 też się coś robi :)

Szukasz drobnej pomocy przy kodowaniu, albo chcesz przedstawić światu swoją gotową lub w trakcie realizacji produkcję? To właściwy dział.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2329
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#21 Post autor: carrion »

to co mi sie na LCP podobalo to to że nawet jak lokalni lamerzy (albo raczej powinienem napisac początkujący) wystawiali swoje słabe mimo wszystko produkcje to się rozlegały brawa (małe bo małe, ale zawsze) w czasie COMPO. chodzi o to żeby docenić, że komuś się jeszcze chce coś robić, a nie wyśmiewać bo to my jesteśmy elita. ;)
no offence do tego co wegi napisał - taka tylko refleksja.

Awatar użytkownika
leming
Posty: 538
Rejestracja: 15 wrz 2008, 10:15
Grupa: Onslaught, Fatum

#22 Post autor: leming »

carrion no to dlatego tez klaskalem i tobie :)
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2329
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#23 Post autor: carrion »

leming:
czuje sie winny w takim razie oklaski, bo ja na waszym demku nie klaskałem :D
odrobie na Silesia!

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2329
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#24 Post autor: carrion »

zielok: seba karjona zalatwil, ale karjon oprócz tego chce sobie też porysować, wiec jak masz chec zrobić demo to dawaj znać czego ci z grafiki potrzeba. może nufli ? ;)
nie robie tylko fontów, spritów i innych chujostw, reszte robie ;)

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#25 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

carrion pisze:nie robie tylko fontów, spritów i innych chujostw, reszte robie ;)
Od fontów to Cresh jest, pewnie juz nie pamieta jak pare dni temu proponowal mi zrobienie dema w kooperacjli Lepsi + Elysium :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

kotrobot
Posty: 2362
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#26 Post autor: kotrobot »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:
carrion pisze:nie robie tylko fontów, spritów i innych chujostw, reszte robie ;)
Od fontów to Cresh jest, pewnie juz nie pamieta jak pare dni temu proponowal mi zrobienie dema w kooperacjli Lepsi + Elysium :)
Spokojnie, pamiętam co proponowałem.

Tak właśnie wygląda interpretacja rzeczywistości i faktów przez Sebaloza. Do dema w kooperacji daleka droga. Nie fapuj na forumie.

Podtrzymuję, że mogę pomóc i coś zrobić. Napisz co ma być.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#27 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

kotrobot pisze:Podtrzymuję, że mogę pomóc i coś zrobić. Napisz co ma być.
Nie wiem na co moglbys sie przydac, ale moze chcialbys przyjechac na party i poklaskac w czasie puszczania dema? :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
wegi
Posty: 839
Rejestracja: 14 lip 2009, 01:17

#28 Post autor: wegi »

Fajnie, że chciaż pogada się o tym co się zrobi :wink: wątek się rozkręcił niemożebnie...

Leming jak jesteś swapper znajdz moje programiki

Awatar użytkownika
wegi
Posty: 839
Rejestracja: 14 lip 2009, 01:17

#29 Post autor: wegi »

Właśnie obejrzałem 12 years later, teraz na emulatorku a jutro sobie na c64 puszczę ale fajne wrażenia. Muza też bardzo fajna no i jestem pod wrażeniem, że jeden praktycznie człowiek to zakodował - no za to, że samemu się męczyłeś 10 pkt na vote walnąłem, ale Zielok - respect!

Nakręciłeś twisterow i nie wiem tam czego - ta kulka nad ręką fajna.

zielok
Posty: 438
Rejestracja: 07 lis 2008, 21:23
Kontakt:

#30 Post autor: zielok »

Carrion dam znać.. Demko się już powoli składa (tzn jest już złożone jakieś 10 sekund :)) ale w miedzy czasie jeszcze jakieś efekty robię...

Wegi a najlepsze jest to w 12 years later, że po 12 latach zacząłem kodować dopiero w marcu. Ja nawet assemblera kiepsko pamiętałem. Ale się udało. Teraz już jest łatwiej :)

Cresh jak jesteś chętny do pomocy to także ci coś wymyśle..

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#31 Post autor: elban »

[quote="kotrobot"]
Tak właśnie wygląda interpretacja rzeczywistości i faktów przez Sebaloza. /quote]

http://www.youtube.com/watch?v=XM7DEyxa ... re=channel
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
wegi
Posty: 839
Rejestracja: 14 lip 2009, 01:17

#32 Post autor: wegi »

Qrde Carrion sytuacje nie do pomyślenia - na starej scenie by gości wygwizdali a legendy o ich lamerstwie przez 5 lat by krążyły - scena musiała zdechnąć aby była normalna?

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#33 Post autor: elban »

eee. zalezy kto. Na efekty Fenka nikt nie gwizdal nawet na poczatku. Za to podczas Reflextracker czy sample czy tez 2 side compo ciezko bylo uslyszec jeki podziwu (delikatnie mowiac)

Ale ogladanie kolejnej kolekcji marnych logosow czy kolekcji nie swoich toolsow w pewnych czasach wywolywalo lekka agresje ;)
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2329
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#34 Post autor: carrion »

wegi:
compo na lcp bylo do prawie 6:00 rano (5 z minutami). wszyscy byli lekko zmeczeni ;), ale ogolne podejscie do owych lamerow w szwecji i wogule na zachodniej scenie jest takie,
"jesli macie fun z robienie czegokolwiek na c64 to to róbcie dalej - mi to wisi czy to jest zajebiste czy nie - wasza sprawa"
i tak wlasnie chyba tam ludzie do tego teraz podchodza. i jak na mój gust to dobrze podchodzą :D

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#35 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

wegi pisze:sytuacje nie do pomyślenia - na starej scenie by gości wygwizdali
Chyba w Polsce na North Party, bo ja odwiedzilem The Party w Danii, Mekka Symposium w Niemczech, X w Holandii, Flag na Wegrzech, Forever na Słowacji czy LCP w Szwecji i nawet 11 lat temu nigdzie nie slyszalem gwizdow podczas kompo.
Elban, bardzo sie zmieniles przez te lata, nie poznalbym cie na party, ale sciemniasz/montujesz dalej niezle :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2329
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#36 Post autor: carrion »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:
Chyba w Polsce na North Party, bo ja odwiedzilem The Party w Danii, Mekka Symposium w Niemczech, X w Holandii, Flag na Wegrzech, Forever na Słowacji czy LCP w Szwecji i nawet 11 lat temu nigdzie nie slyszalem gwizdow podczas kompo.
dokladnie!
zachodnia kultura panie a nie jakas "ściana wschodnia" !

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#37 Post autor: elban »

w sumie cwanie do tego podeszli - poprostu pewnych compo w ogole nie organizowali. Ciekawe co by bylo po kolejnym sample compo ;)

A co do zachodniej kultury to roznie to bywa. Ja pamietam zarzuty chyba Deekay'a wobec Valsarego i innych polskich grafikow, ze konwertuja obrazki, teksty kilku lamerow o Polakach i tym podobne - ale ci pewnie juz dawno uciekli.
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2329
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#38 Post autor: carrion »

elban:
Ja sie od sebaloza dowiedziałem, że DK twierdził jakiśczas temu że to ja konwertowałem :) ciekawe dlacego mie tego nie powiedział (DK) jak się z nim widziałem :)

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#39 Post autor: elban »

mozliwe. Na pewno zrobil ogoilny pojazd na polskich grafikow (ale to bylo w czasach kiedy juz nie rysowales, a najlepszym polskim grafikiem byl Valsary) - dokladnie nie pamietam o kogo chodzilo ale o Valsarego na pewno.

zreszta, specjalnie dla niego powstaly fazy rysowania obrazka 'Komunia nie biore' z dema Arise dolaczone na dysk z produkcja ;)

btw - orientuje sie ktos co z Valsarym? Ma cos wspolnego z grafika?
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2329
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#40 Post autor: carrion »

z Valsarm chyba dobrze.
wymienilem z nim niedawno PM i mówi że robi grafe ale nie na c64 tylko da jakiś gierek (nie wiem czy czasem nie do gba - nie pamietam)
wyrażał zainteresoawnie powrotoem jak zauważył że sie dzieje ostatnio.
Ostatnio zmieniony 24 lip 2009, 16:29 przez carrion, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ