Skrypt forum został zaktualizowany
Wszelakie błędy, pytania oraz prośby o nową funkcjonalność zgłaszajcie w tym wątku

Srodowisko programistyczne C64 na PC

Szukasz drobnej pomocy przy kodowaniu, albo chcesz przedstawić światu swoją gotową lub w trakcie realizacji produkcję? To właściwy dział.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
kenji
Grupa: Dream

Re: Srodowisko programistyczne C64 na PC

#81 Postautor: kenji » czw lis 29, 2018 10:31 pm

Po kilku zawirowaniach życiowych, ale żyję :) Nawet coś zaczynam na Opole robić. Sprawiłem sobie laptopa z odzysku, żeby na nim w wolnych chwilach coś porobić i taka kicha.

Niby wszystko powinno być ok, ale mam taki śmietnik w konsoli. Windows 7

Error: Could not find or load main class cml.kickass.KickAssembler
[Finished in 0.2s with exit code 1]
[cmd: ['(', 'if', 'not', 'exist', 'bin', 'mkdir', 'bin', ')', '&&', 'java', 'cml.kickass.KickAssembler', 'SID_Player.asm', '-log', 'bin/SID_Player_BuildLog.txt', '-o', 'bin/SID_Player_Compiled.prg', '-vicesymbols', '-showmem', '-symbolfiledir', 'bin', '-execute', 'X64 +confirmexit -moncommands "bin/SID_Player.vs"']]
[dir: E:\Source\2015_Zakazany_owoc]
[path: C:\Program Files (x86)\Common Files\Oracle\Java\javapath;C:\Program Files (x86)\Cuminas\Document Express DjVu Plug-in\;C:\ProgramData\Oracle\Java\javapath;C:\Windows\system32;C:\Windows;C:\Windows\System32\Wbem;C:\Windows\System32\WindowsPowerShell\v1.0\;C:\Program Files (x86)\Microsoft SQL Server\90\Tools\binn\;E:\Tools\WinVICE;E:\Tools;E:\Tools\KickAss;C:\Program Files (x86)\Common Files\Oracle\Java\javapath;C:\Program Files (x86)\Cuminas\Document Express DjVu Plug-in\;C:\ProgramData\Oracle\Java\javapath;C:\Windows\system32;C:\Windows;C:\Windows\System32\Wbem;C:\Windows\System32\WindowsPowerShell\v1.0\;C:\Program Files (x86)\Microsoft SQL Server\90\Tools\binn\;E:\Tools\WinVICE;E:\Toolsl;E:\Tools\KickAss\KickAss.jar;]
. : dream : .

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De

#82 Postautor: Sebaloz/Lepsi.De » pt lis 30, 2018 12:06 am

Ten sid to najwieksze zyciowe dzieło Rafa :)

Awatar użytkownika
SUDi

#83 Postautor: SUDi » pt lis 30, 2018 12:18 am

Sebaloz/Lepsi.De pisze:Ten sid to najwieksze zyciowe dzieło Rafa :)

:lol:

carrion
Grupa: Bonzai
Kontaktowanie:

#84 Postautor: carrion » pt lis 30, 2018 8:20 am

kenji pisze:Po kilku zawirowaniach życiowych, ale żyję :) Nawet coś zaczynam na Opole robić. Sprawiłem sobie laptopa z odzysku, żeby na nim w wolnych chwilach coś porobić i taka kicha.

Niby wszystko powinno być ok, ale mam taki śmietnik w konsoli. Windows 7

[i]Error: Could not find or load main class cml.kickass.KickAssembler

no niezły mess!
chyba ci nie pomogę...
skąd tam jakieś projekty VC? SID? WTF.

ale trzymam kciuki że coś skleisz na MD.

Może sprawdź na szybko Recode64 - ma wsparcie dla kickassa i działa out of the box. na początku używałem właśnie jego.
retronavigator.com

Awatar użytkownika
kenji
Grupa: Dream

#85 Postautor: kenji » pt lis 30, 2018 8:42 am

Ta kaszana powstała w momencie próby skompilowania przykładowego pliku ze źródeł KickAss. Do tego nie wiem czemu wyrzucił na ekran całą zmienną path i jeszcze jakieś śmiecie.

Szkoda mi czasu marnować na rozgryzanie. Wróciłem do sprawdzonego zestawu Notepad++ & KickAss :) Działa bez zarzutu.
. : dream : .

Wróć do „Programowanie & Produkcje”