Party WadoMmodore w Wadowicach - 2012.03.30

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
nes
Posty: 509
Rejestracja: 21 maja 2010, 22:03
Grupa: Impact

#21 Post autor: nes »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:A kto sie wybiera do Wadowic?
A co, jeszcze coś tam będzie ? ;)
Jak Pajda faktycznie coś zorganizuje to ja na 99% tak - rzut beretem mam, a chciałbym zobaczyć jak idą postępy w budowie metra.
"A ile zrobisz pompek ?" (c) 2o11 eLban
http://apt.hopto.org/nes/impact/

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#22 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Z moim commodorowym kolegą zastanawiamy się nad małym party integracyjnym w Wadowicach.
http://atarionline.pl/forum/comments.ph ... e=1#Item_5
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
pajda
Posty: 331
Rejestracja: 20 wrz 2008, 03:42
Grupa: faith des16n
Kontakt:

#23 Post autor: pajda »

@splatterpunk:

Mówił, że na c64 coś sie bawił ale do szuflady. Na Amidze był w jakieś grupie, skodowali parę rzeczy ale wyleciało mi z głowy, mogę dopytać. Czai demoscenę, efekty,blittery, coopery, dma :) itp. Tyle, że jest informatykiem w szkole więc przez pryzmat tego się z nim rozmawia. Trochę nieufny był jak się z nim skontaktowałem i powiedziałem, że chcę o tym napisać, dopiero jak mu swój profil na CSDb pokazałem to się trochę rozluźnił ;) Bardzo w porządku facet. Popzwolił to podotykać, pofotografować, wymacałem co się dało i nie protestował.

@booker:
Mówię, że lamerzy :) W iPhonie po jailbreaku wystarczy kabel i plugin do total commandera albo jak ktoś woli bez hardwired ;) to WinSCP, żeby robić z zawartością telefonu co się komu podoba. Pewnie, że jak się całe życie używało symbianowców, to może być trochę pod górkę, ale cóż...

@nes:
Nie przesadzałbym z tym dzianiem - to zwykły dzień otwarty w szkole. Goście to głównie uczniowie szkoły i Ci co przyszli z innych + paru zapaleńców co się dowiedziało po artykule u nas + zaciekawieni nauczyciele. Ja się dowiedziałem 2 dni przed faktem, stąd dość późna informacja na portalu ale nie mogłem sobie odpuścić tematu ;) Był na scenie ale Amigowej. Kolekcję ma głównie z aukcji Allegro i z wymiany., a nie dostał w spadku czy kupił w całości. Zresztą widziałeś kiedyś w szkolę A500 czy C64 na wyposażeniu? ;) Co ciekawę to co widać w artykule zbierał rok. Jak mówil żona trochę krzywo patrzy bo jednak trochę to kosztuje ;) Co do organizacji to jak pisałem ja się w nic nie bawię: nie mam na to czasu ani specjalnej ochoty.
Była ciemna, burzliwa noc.

kotrobot
Posty: 2362
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#24 Post autor: kotrobot »

To, że coś Kaktusowi nie działa, to standard.
Nie wiem skąd takie zaskoczenie? ;)


Nawet B16 skumał Apple:

Obrazek
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#25 Post autor: elban »

Nes - spoko belfer. Jak pokazalem zakodowane przez Browara shade boby w Turbo Pascalu tym, ktory najmniej skumal byl wlasnie pan nauczyciel. :)
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#26 Post autor: booker »

pajda pisze:
@booker:
Mówię, że lamerzy :) W iPhonie po jailbreaku wystarczy kabel i plugin do total commandera albo jak ktoś woli bez hardwired ;) to WinSCP, żeby robić z zawartością telefonu co się komu podoba. Pewnie, że jak się całe życie używało symbianowców, to może być trochę pod górkę, ale cóż...
Niezjailowany tez pozwala zdjąć z niego kontent :)
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

splatterpunk
Posty: 1457
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:04

#27 Post autor: splatterpunk »

booker pisze:
booker pisze:
SUDi pisze:Mimochodem, nawet na Mac'a Apple'a po kabelku to nie dało rady przerzucić bo blokada
To ze Apple stać na róźne gówniane zagrywy to akurat mnie nie dziwi ale ciekawe, wydawało mi się ze iPhone się prezentuje po prostu z folderem, z którego można skopiować pliki. Nie uyżwalem tego do skopiowania filmów ale normalnie az sprawdzę.
Lamuchy totalne jesteście, już Wam te słowackie dupy doszczętnie mózgi zlasowały :)

Normalnie na OSXsie sie kablem podłączasz, odpalasz iPhoto, toto się łączy z telefonem, posysasz tym fotki i filmy i siup.

Lamuchy :D
To albo Cactus sam mając iphone'a o tym niewie albo celowo wprowadził nas w błąd nie chcąc aby film trafił na czyjś komputer z możliwością przecieku do mas (na wild compo w Hornej Suce film został odpalony z youtube z super-tajnego linku i potem stamtąd usunięty). Ostatecznie podobno Cactus skasował film (wciąż chcę wierzyć, że to tylko wkręt) a szkoda bo myślę, że na imprezie w stylu Starego Piernika cieszyłby się sporą oglądalnością.

Czyli w takim razie jest możliwość podłączenia iPhone'a do zwykłego PC i swobodnego przegrywania zawartości pamięci iPhone <-> PC ?
Czy tylko poprzez soft typu iPhoto?

Ja tam nigdy nie miałem iPhone'a tylko kilka razy dali se potrzymać, pomacać ;)

splatterpunk
Posty: 1457
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:04

#28 Post autor: splatterpunk »

splatterpunk pisze: Czyli w takim razie jest możliwość podłączenia iPhone'a do zwykłego PC i swobodnego przegrywania zawartości pamięci iPhone <-> PC ?
Czy tylko poprzez soft typu iPhoto?
Sorry, bo przez cholerną Operę mi się wszystkie wpisy nie wyświetliły (Opera kiepsko sobie radzi z wyświetlaniem m.in. tego forum). Odpowiedzi na moje pytanie udzielił już wyżej Pajda i Booker.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#29 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

splatterpunk pisze:Ostatecznie podobno Cactus skasował film (wciąż chcę wierzyć, że to tylko wkręt) a szkoda bo myślę, że na imprezie w stylu Starego Piernika cieszyłby się sporą oglądalnością.
Nikogo nie interesuje ogladanie takich filmikow.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
nes
Posty: 509
Rejestracja: 21 maja 2010, 22:03
Grupa: Impact

#30 Post autor: nes »

pajda pisze:Zresztą widziałeś kiedyś w szkolę A500 czy C64 na wyposażeniu? ;)
W BB był klub osiedlowy z ZX'ami, potem Atari, a w pracowniach podobnie - były ZX potem Atari (różne modele), potem PCty. Jak np. dostali w szkole (wtedy podstawówka) Atari, to ZXy poszły w kąt, potem leżały i się kurzyły, z rok ich nikt nie włączał, potem pewnie do piwnicy trafiły - a pudełka i dokumentacje do wszystkiego były praktycznie nie tykane, sprzęt też nie popsuty.
C64 ani Amigi faktycznie nie widziałem.
"A ile zrobisz pompek ?" (c) 2o11 eLban
http://apt.hopto.org/nes/impact/

Awatar użytkownika
kordiaukis
Posty: 400
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:19
Grupa: aRise

#31 Post autor: kordiaukis »

w sumie dobrze ze to zobaczylem. kolejny powod zeby nie kupowac.

KB777
Posty: 250
Rejestracja: 03 wrz 2009, 11:21

#32 Post autor: KB777 »

pajda pisze:Zresztą widziałeś kiedyś w szkolę A500 czy C64 na wyposażeniu? ;)
Parę wyjątków:
"Poniatowski" w Warszawie. Chyba w '89 byłem tam na rozdaniu nagród w "olimpiadzie" chemicznej - i przywitały nas intra zrobione w jakimś demomejkerze na 500-ce :) Ale w pracowniach też mieli spektrumny... Amigi były chyba dla "wybranych"

Polibuda Warszawska - C64 bywały i to w drugiej połowie lat 90-tych ;)
Jakby się poszperało to i Apple II by się też znałazło (tudzież inne jabolowe klony, vide Laser)
- konto nieaktywne -

kotrobot
Posty: 2362
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#33 Post autor: kotrobot »

W szkołach widziałem Timexy, Elwro 800 Jr. i MSX (nie pamiętam czy 1 czy 2).
C64 chyba nigdy.
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

ODPOWIEDZ