Skrypt forum został zaktualizowany
Wszelakie błędy, pytania oraz prośby o nową funkcjonalność zgłaszajcie w tym wątku

Robienie muzyki na komciu

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
randall
Grupa: msl/esm

#21 Postautor: randall » wt mar 20, 2012 1:41 pm

Miłosz, Sebastian - świetna dyskusja, ale ja właśnie chciałem uniknąć robienia wrażenia, że muzyka to jest coś jak fizyka kwantowa. a zaawansowane rozkminki funkcyjno-modalne właśnie tak działają na początkujących (a nawet na wielu profesjonalistów) ;)

lhr
Grupa: esm

#22 Postautor: lhr » wt mar 20, 2012 1:57 pm

randall pisze:Miłosz, Sebastian - świetna dyskusja, ale ja właśnie chciałem uniknąć robienia wrażenia, że muzyka to jest coś jak fizyka kwantowa. a zaawansowane rozkminki funkcyjno-modalne właśnie tak działają na początkujących (a nawet na wielu profesjonalistów) ;)

I dlatego chciałem skrócić do pentatonik na starcie :] Tak na prawdę wszystkie reguły można sobie w dupę wsadzić - byle dobrze brzmiało :]
Nadal wiążę sztangi w supeł

brush

#23 Postautor: brush » wt mar 20, 2012 4:31 pm

lhr pisze: Tak na prawdę wszystkie reguły można sobie w dupę wsadzić - byle dobrze brzmiało :]

Kiedy? :)
Elysium vs Arise. Czym byłoby dobro bez zła?

lhr
Grupa: esm

#24 Postautor: lhr » wt mar 20, 2012 4:45 pm

Zawsze :P
Nadal wiążę sztangi w supeł

Awatar użytkownika
booker
Grupa: MultiSyte Labz

#25 Postautor: booker » wt mar 20, 2012 5:18 pm

joodas pisze:@Randall: W ogóle. Moge co najwyzej robic kawalki jak Merzbow ;)

To Ci się przyda - http://noname.c64.org/csdb/release/?id=57722
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

Wróć do „Scena”