NAJWIĘKSZE FORUM O C64 W POLSCE!

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

NAJWIĘKSZE FORUM O C64 W POLSCE!

#1 Post autor: booker »

http://www.c64power.com/forum/index.php ... topic=5058 :lol:

Co do zamieszonych tam tekstów:

Raf pisze:suchy:
@Raf, a co na to Nitro?!

ja nie wiem, czy ktos ze stalych bywalcow c64scene zauwazyl co sie stalo :P
No w końcu ktoś zauważył :)

Dexter pisze:Tak z ciekawości, dlaczego c64scene zostało scalone z c64power? Jak widzę to scene działa dalej sobie niezależnie, czy się mylę?
Jak to po co, zeby miec największe forum o c64 w polsce :) Tak, c64scene.pl dziala niezaleznie (cokolwiek to znaczy :D )
V-12/Tropyx pisze:Raf:
ja nie wiem, czy ktos ze stalych bywalcow c64scene zauwazyl co sie stalo :P

Teraz już tak

Luźne przemyślenia z perspektywy czasu:

- Raf, zrobiłeś źle, nie pytając innych o zdanie (ale Google przecież robi to samo, indexując nasze posty)
- Raf, zrobiłeś źle, bo Power nie potrzebuje stuffu z zewnątrz, by się dobrze promować
- Raf, zrobiłeś dobrze, bo pokazałeś, że jest to możliwe bez hackowania forum.
1. Raf, zrobiłeś źle, nie pytając innych o zdanie, a indexowanie czy cache'owanie Google to co innego, niz przewalanie postów i userów z innego forum do swojej bazy i export, jakby były pisane na c64power. Inna sprawa, jakby c64power miało subforum c64scene.pl i tam wrzucało treści, bardziej wówczas jako wayback - wiadomo wowczas o zródle - a nie podpinanie obcych forów jako własne. Tak czy siak wowczas, scenowa uczciwosc podpowiada, ze trzeba sie chociaz zapytac o zdanie.

2. Raf, zrobiłeś źle, bo Power nie potrzebuje stuffu z zewnątrz, by się dobrze promować. Wypromowałeś się dodatkowo na lamera.

3. Raf, zrobiłeś źle, bo pokazałeś, że jest to możliwe bez hackowania forum - dlaczego zrobiłeś żle? Odpowiedź w pkt 1 i 2.
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

Awatar użytkownika
leming
Posty: 538
Rejestracja: 15 wrz 2008, 10:15
Grupa: Onslaught, Fatum

#2 Post autor: leming »

dodam tylko ze jesli ci Rafie chodzilo o zgranie historii i jej zarchiwizowanie to trzeba bylo powiedziec dalbym ci sql dumpa i bys wszystko mial w bazie.
Problem mam z tym ze za plecami sie robi jakies podchody nie wiadomo po co. I tak to powstal kolejny kwas.

Kwaaaaas.
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

kotrobot
Posty: 2362
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#3 Post autor: kotrobot »

Raf, łobuzie!
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

splatterpunk
Posty: 1457
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:04

#4 Post autor: splatterpunk »

Kwasss jak sam *uj... a taki ładny wiosenny dzień... :/

Ja sobie nie życzę, żeby moje posty gdziekolwiek przenoszono.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

Re: NAJWIĘKSZE FORUM O C64 W POLSCE!

#5 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Raf pisze:Poniewaz konta z emu oraz scene zostaly wyciagniete bez hackowania, dotychczasowi uzytkownicy ktorzy nie mieli konta na power musza sie do mnie zglosic celem "przepisania" konta.
Wacek musi zglosic sie do Rafa celem przepisania konta :)
Raf pisze:nikomu nie zrobilem krzywdy...
Matka Madzi z Sosnowca tez tak twierdzila.
booker pisze:2. Raf, zrobiłeś źle, bo Power nie potrzebuje stuffu z zewnątrz, by się dobrze promować. Wypromowałeś się dodatkowo na lamera.
Jebać lamera.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2329
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#6 Post autor: carrion »

sie wyrabia...
w końcu coś się dzieje na scenie...

przywołując tekst z "jakiegoś" dema...
chcieliście to macie... wojnę

ale spoko. podoba mi się jak się coś dzieje. :D
c64portal.pl, retronavigator.com

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#7 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Obrazek
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
Digger
Posty: 147
Rejestracja: 18 lut 2011, 19:06
Grupa: Agony
Kontakt:

#8 Post autor: Digger »

hehe niech coniektórzy sobie walczą a inni niech sobie kodują...
4 x C64 Breadbox '83, C64C, C16 '84
DualSID, 1541 Ultimate, C64SD

http://www.flickr.com/photos/digger-c64
http://play.blog2t.net

jericho
Posty: 229
Rejestracja: 12 sie 2010, 18:52
Grupa: Draco Tropyx WST

#9 Post autor: jericho »

też się zastanwiam po co się podkłada skoro wiadomo że to nie jego brocha.
świat stanął na głowie już dawno ale my nie musimy?
Bee boozed together in Comaland!!!

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

#10 Post autor: wackee »

Digger pisze:hehe niech coniektórzy sobie walczą a inni niech sobie kodują...
Odkąd scena istnieje, te dwie rzeczy rzadko się wykluczały, a nawet jedno napędzało drugie :)
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#11 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

W dawnych czasach pobieralo sie nauki, a dzis pobiera sie posty na swoje forum, ale Raf Pobieraczek juz nie ma mozliwosci logowania sie na nasze forum, wiec jesli mowimy o demach to jest to demonstracja siły.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
wegi
Posty: 839
Rejestracja: 14 lip 2009, 01:17

#12 Post autor: wegi »

Yup - jako tako lubię to i to forum i specjalnie mi to nie szkodzi ani nie pomaga ale hehe bardziej mnie zastanawia nie dla czego i po co to jest zrobione tylko wybiórcza oficjalność Autora tej roboty - chodzi mi o to, że gdzieś tam nawet nie wiem gdzie bo to się dowiedziałem po fakcie a więc gdzieś tam był ranking jakiś dem i ILTC setka miało tam drugie miejsce. W trakcie zakładania releasa na CSDB już doszły mnie wieści nie wpisywać że demo SP5 bo to nie wersja z party ON protestuje - tak jest i wyciąłem. Dalej w tym rankingu Autor (w zasadzie słusznie) oprotestował OFICJALNIE ILTC że to nie ten rocznik chyba i demo zostało zdjęte z votów :)
Wybiórcza oficjalność autora projektu jednak pozwala mu kopiować posty - po co? dla kogo? co chce tym osiągnąć? nieważne...

Robi się swojski klimat starej sceny jak jakieś zgrzyty są - można sobie porypać kod czy dzisiaj to już dozwolone? :roll:

ODPOWIEDZ