Party w Częstochowie 2012 - czas najwyższy aby zrobić

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#141 Post autor: booker »

Czesc

Sorry i potwierdzam, nie bede tym razem. Wypijcie itd. za mnie. Pozdrowska.
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

Awatar użytkownika
CJ Warlock
Posty: 59
Rejestracja: 11 lut 2009, 00:43
Kontakt:

#142 Post autor: CJ Warlock »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:Czy na party place mozna rozbic namiot?
Tak, zdecydowanie, na party place można rozbić namiot, jest ku temu sporo miejsca.

Awatar użytkownika
CJ Warlock
Posty: 59
Rejestracja: 11 lut 2009, 00:43
Kontakt:

#143 Post autor: CJ Warlock »

kotrobot pisze:A wracając do tematu (walenie konia przez dżinsy zawsze spoko) - brak konkretnego info dwa miesiące przed planowaną imprezą nie wróży niczego dobrego... :|
Napisał ktoś, kto nigdy porządnie nie harował od rana do nocy przy przygotowaniu party w liczbie organizatorów ograniczonej do jeden. ;) Zresztą teraz wszytko jest na stronie. :)

Czego nie ma, to to, że imprezy, które organizowałem w dużej większości miały pozytywny klimat i coś urzekającego, także szyld Ravedome jest pod tym względem konkretną marką. No, ale to akurat będą mogli szanowni goście sprawdzić sami na miejscu. :)

Jakby ktoś był ciekaw to wczoraj i przedwczoraj ogarniałem elektrykę (stara instalacja, dużo niewiadomych rozgałęzień) na potrzeby imprezowe (żeby było stabilnie z prądem) i sprzątałem teren ze znajomymi, oczywiście z segregacją odpadów i odzyskiem pogubionych tu i ówdzie śrubek.

Na sali party planuję wykonać tymczasową instalację natynkową, aby nie było jakiejś strasznej zamoty z przedłużaczami. Myślę, że ten pomysł spodoba się uczestnikom, bo zwiększy znacznie wygodę podłączania się do prądu i sposób podłączenia się uczyni czytelnym i oczywistym. No, ale zobaczymy, czy ten plan się powiedzie (gniazdka kosztują). ;)

Jakby ktoś chciał wesprzeć organizację party sponsoringiem to będzie to bardzo mile widziane.

Awatar użytkownika
CJ Warlock
Posty: 59
Rejestracja: 11 lut 2009, 00:43
Kontakt:

#144 Post autor: CJ Warlock »

kenji pisze:Na tą chwilę będę, ale lokalizacja... Daleki jestem od zachwytów Nitra.
Rozważ to: 4 lata temu odeszliśmy (jako ogół organizatorów SP) od organizowania party w szkołach podstawowych z prohibicją i pokrywania szkód za pomazane ławki i kible. ;)
Ile mniej więcej kosztuje dojazd tam taksówką z dworca PKP ?
13 - 15 zł.

Awatar użytkownika
CJ Warlock
Posty: 59
Rejestracja: 11 lut 2009, 00:43
Kontakt:

#145 Post autor: CJ Warlock »

joodas pisze:Bedzie na partyplace jakis kawalek podlogi do spania? Czy lepiej rozgladac sie za jakims hotelem w poblizu?
Całe mnóstwo miejsca w kilku pomieszczeniach. A konkretnie:

1. w sali projekcyjnej (ok.5 x 7 m) jest obecnie stół składany do ping-ponga, który za dnia może być do użytku partyzantów, a na noc składany i odsuwany w kąt tak, żeby każdy miał miejsceo miejsce na karimaty i śpiwory, na oko jakieś 15 miejsc.

2. w aktualnie wolnych pokojach - podłoga + antresola, przeważnie 6 - 8 miejsc na pokój w warunkach zagęszczonych jak to na party, liczmy 3 - 4 pokoje (zależnie ile uda się przygotować), czyli ok. 30 miejsc.

3. w barze na sofach barowych - na leżąco około 5 miejsc.

Razem więc jest ok. 50 miejsc do spania w sposób wygodny wewnątrz budynku.


4. namiot jak ktoś chce - na nie ze względu na rozmaite krzewy miejsca trawiastego jest na oko powiedzmy na 10 - 15 namiotów.

Licząc nawet 1 namiot / 1 osoba daje to dodatkowe + 15 miejsc dla tych, co woleliby pod namiotem, także 65 miejsc ogółem.


Myślę, że części osób będzie miło spocząć nieopodal ogniska pod gołym niebem jeśli pogoda będzie sprzyjała, więc i taka swobodna możliwość istnieje - każdy będzie mógł sobie wybrać pasujący jemu/jej sposób noclegu.


Wszelkie hotele są w pewnym oddaleniu od party place (co najmniej 3 - 4 km), poza tym na party jak napisałem wyżej są miejsca noclegowe. Jeśli jednak ktoś ma ochotę sponsorować hotel lub ma hiperwymagania co do estetyki miejsca noclegowego, czy musi mieć kibelek błyszczący chlorowym preparatem, a łóżeczko z pościelą krochmaloną to jego wolna wola. :) W chwili obecnej organizator ma bardziej kluczowe sprawy na głowie, niż dostarczenie bazy hotelowej, ale na szybko mogę wymienić znajdujące się nie aż tak daleko party place (ok. 5 i 7 km) hotele: na ul.Katedralnej (2 szt.) i ul. 1 Maja. Resztę Google i Google Maps Wam powiedzą. :) Jak zainteresowanie będzie widoczne to bazę hotelową można dodać na stronie, także piszcie na ten temat w wątku

Awatar użytkownika
CJ Warlock
Posty: 59
Rejestracja: 11 lut 2009, 00:43
Kontakt:

#146 Post autor: CJ Warlock »

Cobra pisze:Pamiętam , że rok temu rozglądałam się za noclegiem w Częstochowie, to ceny od 50zł:(
więc wybieram kawałek podłogi :lol:
Uśmiechnij się na priv to trafi Ci się zarezerwowana antresola z materacem lub materac, a nie podłoga, hehe. :) A na serio to na party każdy sobie wybierze miejsce. ;)

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#147 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Kto sie wybiera na miasto w pierwszy wieczor party?
Exclusive http://www.ex-clusive.pl/oferta-night-club.htm
czy Eliksir http://www.eliksir.sex.pl/1.html ?
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1387
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

#148 Post autor: SUDi »

jeśli stawiasz jak ostatnio na Foreverze to czemu nie...

Sebaloz/Lepsi.De pisze:Kto sie wybiera na miasto w pierwszy wieczor party?
Exclusive http://www.ex-clusive.pl/oferta-night-club.htm
czy Eliksir http://www.eliksir.sex.pl/1.html ?

Awatar użytkownika
CJ Warlock
Posty: 59
Rejestracja: 11 lut 2009, 00:43
Kontakt:

#149 Post autor: CJ Warlock »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:Kto sie wybiera na miasto w pierwszy wieczor party?
Exclusive http://www.ex-clusive.pl/oferta-night-club.htm
czy Eliksir http://www.eliksir.sex.pl/1.html ?
Prawdziwi mężczyźni nie opuszczają party dla dziewczyn...
Oni przyprowadzają dziewczyny na party. ;)


Ale nowy slogan ukułem, haha. ;)

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#150 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

CJ Warlock pisze:Prawdziwi mężczyźni nie opuszczają party dla dziewczyn...
Oni przyprowadzają dziewczyny na party. ;)
Jakie dziewczyny? Zainteresowalismy sie klubem Exclusive, bo pisze ze "oferujemy również towarzystwo przystojnych panów". Wiec co do hasel to dla tego klubu mozna ulozyc slogan "Exclusive On", bo przeciez nie pasuje tam "Exclusive Ona" :)

Jak chcecie sciagnac na party jakies dziewczyny to rozwiescie na miescie plakaty z informacja o darmowym koncercie Krzyz Kross i dla kazdej z nich na wejscie tzw. welcome drink od scenowiczow :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
CJ Warlock
Posty: 59
Rejestracja: 11 lut 2009, 00:43
Kontakt:

#151 Post autor: CJ Warlock »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:
CJ Warlock pisze:Prawdziwi mężczyźni nie opuszczają party dla dziewczyn...
Oni przyprowadzają dziewczyny na party. ;)
Jakie dziewczyny? Zainteresowalismy sie klubem Exclusive, bo pisze ze "oferujemy również towarzystwo przystojnych panów". Wiec co do hasel to dla tego klubu mozna ulozyc slogan "Exclusive On", bo przeciez nie pasuje tam "Exclusive Ona" :)
Sorki, aż tak nie zgłębiałem podanych linków. :) Rzeczywiście, slogan w sam raz, hehe, fajnie to zauważyłeś i zwerbalizowałeś. :)
Jak chcecie sciagnac na party jakies dziewczyny to rozwiescie na miescie plakaty z informacja o darmowym koncercie Krzyz Kross i dla kazdej z nich na wejscie tzw. welcome drink od scenowiczow :)
Hmm, to brzmi jak całkiem dobry pomysł. ;)

Volcano
Posty: 72
Rejestracja: 09 gru 2008, 08:39
Grupa: EXON
Kontakt:

Zdjęcia party place

#152 Post autor: Volcano »

Na stronie party zostały dodane nowe zdjęcia obiektu i najbliższej okolicy. Później uzupełnimy opisy do części z nich.

Awatar użytkownika
kenji
Posty: 914
Rejestracja: 06 wrz 2009, 20:58
Grupa: Dream

#153 Post autor: kenji »

CJ Warlock pisze:
kenji pisze:Na tą chwilę będę, ale lokalizacja... Daleki jestem od zachwytów Nitra.
Rozważ to: 4 lata temu odeszliśmy (jako ogół organizatorów SP) od organizowania party w szkołach podstawowych z prohibicją i pokrywania szkód za pomazane ławki i kible. ;)

Bardziej mi chodzi o towarzystwo jakie w tego typu przybytkach się zbiera. Mniejsza o to. Na tą chwilę na party będę.


Wycieczki do pedalskich klubów sobie odpuszczę.
. : dream : .
Boom!

Awatar użytkownika
CJ Warlock
Posty: 59
Rejestracja: 11 lut 2009, 00:43
Kontakt:

#154 Post autor: CJ Warlock »

kenji pisze:
CJ Warlock pisze:
kenji pisze:Na tą chwilę będę, ale lokalizacja... Daleki jestem od zachwytów Nitra.
Rozważ to: 4 lata temu odeszliśmy (jako ogół organizatorów SP) od organizowania party w szkołach podstawowych z prohibicją i pokrywania szkód za pomazane ławki i kible. ;)

Bardziej mi chodzi o towarzystwo jakie w tego typu przybytkach się zbiera.

&
Wycieczki do pedalskich klubów sobie odpuszczę.
Takie, czyli jakie - bardziej tolerancyjne niż Ty zaprezentowałeś? ;)

Zresztą powiedz mi logicznie, dlaczego na imprezie zamkniętej mieliby być ludzie "z zewnątrz" inni niż pomocnicy i ściśli znajomi?

Ja tu widzę po prostu bazowanie na przypuszczeniach i jakichś tam majakach wyobrażeń, presupozycje, a brak pozyskania wiedzy faktycznej i wyrobienie sobie wniosków logicznych na jej podstawie. Dlatego nauczony obchodzenia się z takimi presupozycjami u rozmówców niniejszym dostarczam korekty Twojego cokolwiek "obawowego" wyobrażenia. :) Mam nadzieję, że wszystko jasne.

Na wszelki wypadek prosto z mostu: na party mamy obiekt dla siebie.

Jeśli zdecyduję się zrobić w piątek koncert otwarty to będzie to logistycznie rozplanowane tak, żeby nie było obaw o sprzęt.

Mniejsza o to. Na tą chwilę na party będę.
Logiczny wybór w świetle powyższej korekty. :) Zapraszam!

splatterpunk
Posty: 1457
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:04

#155 Post autor: splatterpunk »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:Kto sie wybiera na miasto w pierwszy wieczor party?
Exclusive http://www.ex-clusive.pl/oferta-night-club.htm
czy Eliksir http://www.eliksir.sex.pl/1.html ?
Hm, całkiem niezła oferta. Przypuszczam, że będzie dużo taniej niż w Trencinie.

Zobaczymy jeszcze czy Jessika przyjedzie.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#156 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

kenji pisze:Bardziej mi chodzi o towarzystwo jakie w tego typu przybytkach się zbiera.
Dlaczego nie oprotestowales poprzednich edycji Silesia Party? W Czeladzi na party place byl otwarty bar Traffic, do ktorego kazdy kto chcial mogl swobodnie wejsc z ulicy. Dwa lata temu uczestnicy koncertu Dni Osiedla Piaski masowo wchodzili za potrzeba, a na pietrze nawet urzadzona zostala osiemnastka. Organizatorzy nie mieli zadnego wplywu na to jakie towarzystwo sie tam pojawi, ogolnie bylo slabo, bo nikomu nie udalo sie zaliczyc zadnej laski. Natomiast ogolnodostepny bar na Silesia Party w Bedzinie okazal sie sukcesem, byly fajne dziewczyny z miasta, chlopcy z nimi tanczyli i nawet Splatterpunk skorzystal idac z jedna z nich do jej domu na sniadanie.
CJ Warlock pisze:Jeśli zdecyduję się zrobić w piątek koncert otwarty to będzie
to logistycznie rozplanowane tak, żeby nie było obaw o sprzęt
Jak rozumiesz koncert otwarty? Koncert jest jedna z atrakcji party i bedzie oplacony z naszych wejsciowek. Wejscie na koncert powinno byc na takich samych zasadach jak wejscie na party, nawet jesli ktos przyjezdza na jeden dzien to kupuje wejsciowke. Tak wiec faceci placa pelna cene nawet jesli chca wejsc tylko na sam koncert a dziewczyny wchodza za darmo zgodnie z zasadami party. Jesli taki gosciu zaplaci 50 zl za wejscie na koncert to moze byc nawet z niewiadomego towarzystwa, przeciez na party wpuszczamy kazdego, rowniez waginosceptykow i lamerow.
splatterpunk pisze:Hm, całkiem niezła oferta. Przypuszczam, że będzie dużo taniej niż w Trencinie.
Nie zaniepokoiło Cie to, ze wybralem najbardziej pedalskie kluby w Czestochowie? :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
CJ Warlock
Posty: 59
Rejestracja: 11 lut 2009, 00:43
Kontakt:

#157 Post autor: CJ Warlock »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:
kenji pisze:Bardziej mi chodzi o towarzystwo jakie w tego typu przybytkach się zbiera.
Dlaczego nie oprotestowales poprzednich edycji Silesia Party? W Czeladzi na party place byl otwarty bar Traffic, do ktorego kazdy kto chcial mogl swobodnie wejsc z ulicy. Dwa lata temu uczestnicy koncertu Dni Osiedla Piaski masowo wchodzili za potrzeba, a na pietrze nawet urzadzona zostala osiemnastka. Organizatorzy nie mieli zadnego wplywu na to jakie towarzystwo sie tam pojawi, ogolnie bylo slabo, bo nikomu nie udalo sie zaliczyc zadnej laski. Natomiast ogolnodostepny bar na Silesia Party w Bedzinie okazal sie sukcesem, byly fajne dziewczyny z miasta, chlopcy z nimi tanczyli i nawet Splatterpunk skorzystal idac z jedna z nich do jej domu na sniadanie.
Otóż to. A nawet gdyby niewyjaśnioną dotąd logicznie obawę Kenjiego wziąć pod uwagę to chciałbym podkreślić, iż spokojnie, naprawdę nie ma się czego obawiać, można być spokojnym pod tym względem. Od 13 lat organizuję imprezy i wiem, jak to robić z gospodarską troską o gości.

A tak z innej beczki to myśli lubią się materializować, więc na przyszłość zalecam po prostu higienę mentalną jako to, co trzyma w ryzach umysł skłonny czasem tworzyć obawy znikąd, co zresztą ludzkie i naturalne. :) Mam nadzieję, że mogłem się przyczynić do takiego wyrugowania obaw u tych, którzy jakiekolwiek mieli.
CJ Warlock pisze:Jeśli zdecyduję się zrobić w piątek koncert otwarty to będzie
to logistycznie rozplanowane tak, żeby nie było obaw o sprzęt
Jak rozumiesz koncert otwarty? Koncert jest jedna z atrakcji party i bedzie oplacony z naszych wejsciowek. Wejscie na koncert powinno byc na takich samych zasadach jak wejscie na party, nawet jesli ktos przyjezdza na jeden dzien to kupuje wejsciowke. Tak wiec faceci placa pelna cene nawet jesli chca wejsc tylko na sam koncert a dziewczyny wchodza za darmo zgodnie z zasadami party. Jesli taki gosciu zaplaci 50 zl za wejscie na koncert to moze byc nawet z niewiadomego towarzystwa, przeciez na party wpuszczamy kazdego, rowniez waginosceptykow i lamerow.
Naprawdę trudno mi jest odpowiedzieć na pytanie o definicję elementarnego pojęcia. ;) Spróbuję więc wyłożyć ją w odniesieniu do SP6. Koncert otwarty byłby częścią SP6, trwającą w określonych ramach czasowych, osobno rozreklamowaną pośród osób nie związanych nijak ze sceną C64, które to osoby mogłyby wejść na ten koncert za opłatą jak za sam koncert, a po koncercie publiczność ta poszłaby sobie z miejsca koncertu będącego jednocześnie miejscem SP6 co do jednej posesji, nie co do tej samej sali oczywiście. Scenka na koncert byłaby gdzie indziej (jak pogoda pozwoli to na dworze, co, jak mniemam, spodoba się bardzo tak publiczności jak i scenerom). Rozróżnienie na uczestników SP6 jako uprawnionych do wejścia do sali party oraz na publiczność koncertu nieupoważnioną do wejścia do sali party odbywałoby się na podstawie identyfikatora. Najprostszy sposób.

Żeby ktoś sobie nie pomyślał po swojemu, jakoby motywacja tego była tylko lub głównie finansowa (co w istocie świadczyłoby tylko o tym kimś myślącym sobie tak) to precyzuję, iż na taki spontaniczny pomysł wpadłem rozmawiając ze znajomym z zespołu okołoreggae'owego, który to zespół ma swoją rzeszę fanów, a ponieważ nie lubię odcinać komukolwiek dostępu do lubianej muzyki to opcja koncertu otwartego sama się tu prosiła. Dodatkowo zmotywowały mnie prowadzone tu w tym wątku rozmowy i wizja przerwania na pewien racjonalny czas hermetyczności SP6.

Mam nadzieję, że odpisałem wyczerpująco. :)

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#158 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

CJ Warlock pisze:Mam nadzieję, że odpisałem wyczerpująco. :)
Tak, akceptuje wyjasnienia i doceniam wysilek wlozony w organizowanie tego wszystkiego.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
kenji
Posty: 914
Rejestracja: 06 wrz 2009, 20:58
Grupa: Dream

#159 Post autor: kenji »

Ale z tego off-top wyszedł. Po prostu squat kojarzy mi się raczej jednoznacznie. Mniejsza o to. Na prawdę nie ma o czym dyskutować.

Co potrzebujesz z tej elektryki?
. : dream : .
Boom!

splatterpunk
Posty: 1457
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:04

#160 Post autor: splatterpunk »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:
splatterpunk pisze:Hm, całkiem niezła oferta. Przypuszczam, że będzie dużo taniej niż w Trencinie.
Nie zaniepokoiło Cie to, ze wybralem najbardziej pedalskie kluby w Czestochowie? :)
Obrazek

Nie zaniepokoiło :)

ODPOWIEDZ