Party w Częstochowie 2012 - czas najwyższy aby zrobić

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
splatterpunk
Posty: 1457
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:04

#161 Post autor: splatterpunk »

Aha, telefon Jessiki nie działa.

Wysłałem jej zaproszenie meskiem i nie dostałem potwierdzenia odbioru :(

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#162 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

splatterpunk pisze:Nie zaniepokoiło Smile
Jak patrze na te alkohole w barze to wiedz ze tez sie lubie napic :)
splatterpunk pisze:Aha, telefon Jessiki nie działa.
Wysłałem jej zaproszenie meskiem i nie dostałem potwierdzenia odbioru :(
Sprawdz maila, wyslalem jej numer domowy oraz skype (no spread!!! ani skad go masz!!!).
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

kotrobot
Posty: 2362
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#163 Post autor: kotrobot »

http://www.ex-clusive.pl/galeria-night-club.htm

Podoba mi się ta sama, nieotwarta butelka sekta Henkell Trocken przewijająca się na fotkach (chyba 20+ PLN w sklepie).

Czeka pewnie na jakiegoś ruchacza ze sceny.
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#164 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

kotrobot pisze:Podoba mi się ta sama, nieotwarta butelka sekta Henkell Trocken przewijająca się na fotkach (chyba 20+ PLN w sklepie).
Gdzie jest ten Henkell? Przegladam te fotki, przegladam i nie widze zadnej butelki tylko biale myszki :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#165 Post autor: elban »

miejscowka jak miejscowka - nigdy nie bylem na squacie, wiec moze to bedzie moj pierwszy raz ;) na plus, ze mozna se strzelic ognisko.

erotomani - zabierzcie ze soba Rafa, moze da rade narobic do plyty. ;)
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
kenji
Posty: 914
Rejestracja: 06 wrz 2009, 20:58
Grupa: Dream

#166 Post autor: kenji »

Ja tu oglądam TV, bo myślałem, że Cię CBŚ odwiedził, a Ty tu na forum siedzisz :D
. : dream : .
Boom!

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#167 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

elban pisze:erotomani - zabierzcie ze soba Rafa, moze da rade narobic do plyty. ;)
Wychodzac ze mna na miasto trzeba reprezentowac odpowiedni poziom zła, jesli ktos nie potrafi zachowywac sie w wystarczajaco obsceniczny sposob to powinien spedzic raczej wieczor z Kisielem.


Spuścizna krazy kompo (projekt)

Nie wiem czy na skłocie jest jakis krzyż z ktorego mozna by sie spuscic, w ostatecznosci moze byc jakis drazek do podciagania albo kompo moze odbyc sie na zewnatrz przy solidnym drzewie.

Zasady kompo:

Uczestnicy kompo kolejno wieszaja sie na drazku/galezi i lekko podnosza do gory tak zeby nogi nie dotykaly ziemi. Prowadzacy kompo bierze dwie plyty dvd i kladzie na podlodzie/ziemi w wyznaczonym miejscu bezposrednio pod wiszacym uczestnikiem, ktory w tym momencie musi miec juz zamkniete oczy. Plyty moga byc ulozone obok siebie w roznych miejscach, ale dla zabawy moga byc tez jedna na drugiej. Wiszacy uczestnik nie widzi w ktorym miejscu leza plyty, a ma za zadanie spuścić sie na dol na plyty, tak zeby stopami trafic najlepiej w jedna i druga plyte.

Punktacja:
za spuszczenie sie na dwie plyty - 2 pkt.
za spuszczenie sie na jedna plyte - 1 pkt.
za spuszczenie sie obok plyt - 0 pkt.

Wygrywa uczestnik z najwieksza ilosci punktow.
W przypadku takiej samej ilosci punktow bedzie dogrywka az do wylonienia zwyciezcy.

Nagroda dla zwyciezcy: mozliwosc spedzenia wieczoru w trojkacie razem
z dwojka przyjaciol Rafem i Kisielem.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

kotrobot
Posty: 2362
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#168 Post autor: kotrobot »

Oczywiście wiadomo jakie płyty DVD.
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

Awatar użytkownika
grabba
Posty: 56
Rejestracja: 08 lut 2012, 00:22
Grupa: Fatum

#169 Post autor: grabba »

Seba ... odstaw to co bierzesz ...

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#170 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

biore udzial w kompo :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

kotrobot
Posty: 2362
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#171 Post autor: kotrobot »

Czy można przesłać e-mailem swoją pracę przed compo?
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

#172 Post autor: wackee »

Tak, podaję adres:

Sebastian Borkowski
Orlando Magic Fan Club
Ul Ligocka... :)
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

Psychik
Posty: 62
Rejestracja: 14 sie 2010, 19:38

#173 Post autor: Psychik »

wackee pisze: Sebastian Borkowski
Orlando Magic Fan Club
Ul Ligocka... :)
znam goscia. bylem kiedys u niego, ale mnie ziomale z klatki wysmiali, ze pod zly adres uderzam... :wink:

Conrad
Posty: 22
Rejestracja: 24 paź 2011, 15:51

Euro 2012 problem

#174 Post autor: Conrad »

Since the football has started, I've already read about some violence kicked off in places like Lodz. :x Can I just inform you all that I'm not a football fan, and that I don't want to be associated with people like them that might be in Czestochowie during the tournament? Not all English folk are like these lot, I for one [b]especially[/b]. Those who have already met me probably know this anyway. :) I will prove there are no bloodstains on my knuckles. :lol:

splatterpunk
Posty: 1457
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:04

Re: Euro 2012 problem

#175 Post autor: splatterpunk »

Conrad pisze:Since the football has started, I've already read about some violence kicked off in places like Lodz. :x Can I just inform you all that I'm not a football fan, and that I don't want to be associated with people like them that might be in Czestochowie during the tournament? Not all English folk are like these lot, I for one especially. Those who have already met me probably know this anyway. :) I will prove there are no bloodstains on my knuckles. :lol:
Haha :) Conrad, don't watch BBC too long ;)

No worries. We'll protect you :)

Awatar użytkownika
odyn
Posty: 164
Rejestracja: 04 gru 2008, 22:37
Grupa: VTE^TX^DREAM

Re: Euro 2012 problem

#176 Post autor: odyn »

Conrad pisze:Since the football has started, I've already read about some violence kicked off in places like Lodz. :
Yeach, and also our party car is bullet proof like f***ing papa mobile :)

Awatar użytkownika
CJ Warlock
Posty: 59
Rejestracja: 11 lut 2009, 00:43
Kontakt:

Re: Euro 2012 problem

#177 Post autor: CJ Warlock »

Conrad pisze:Since the football has started, I've already read about some violence kicked off in places like Lodz. :x Can I just inform you all that I'm not a football fan, and that I don't want to be associated with people like them that might be in Czestochowie during the tournament? Not all English folk are like these lot, I for one especially. Those who have already met me probably know this anyway. :) I will prove there are no bloodstains on my knuckles. :lol:
Please don't be worried at all. The party place is quite peaceful and distanced from any places in the center of the city where football-related events take place.

Awatar użytkownika
CJ Warlock
Posty: 59
Rejestracja: 11 lut 2009, 00:43
Kontakt:

Party preparation - raport so far ;)

#178 Post autor: CJ Warlock »

Uff, chłopoki i dziołchy, nawet nie wieta, ile już cięzkiej pracy fizycznej i intelektualnej za mną w kwestii organizacji party. A jeszcze trochę zostało do wykonania. :) Dlatego nie przejmujcie się, że nic nie piszę o party - wszystko jest na jak najlepszej drodze, ja jestem po prostu na maksa zajęty. A to oznacza, że dopieszczam miejscówkę technicznie i estetycznie (aczkolwiek estetycznych cudów się tam nie spodziewajcie - na inwestycję w szerszy remont nie mam kasy, a praktycznie sam jestem do organizowania party). Jednocześnie bardzo gorąco zapraszam do przedpłat na party. Pozwolą one dokonać niezbędnych inwestycji czy to w przedmioty, czy to w składniki do cateringu. Aktualnie jeszcze trzeba trochę odświeżyć salę, załatwić jakieś stoliki (bo siedzenia będą no problem) i... zamontować nową baterię kranową w łazience (coby nie było lipy jakby partowicze chcieli się opłukać ;) ). Dodatkowo management strony artystycznej (zespoły muzyczne i DJe na piątek, montaż scenki, itp.) oraz reklama części koncertowej - to wszystko doskonale konsumuje czas i siły.

Za to możecie przyjąć, że party będzie miało swój klimat, skoro tyle energii i starań ktoś w nie wkłada. :) Trudno jest opisać wszystkie czynniki, jakie mogą mieć na to wpływ - o tym trzeba się przekonać samemu. Dlatego jeszcze raz serdecznie wszystkich zapraszam - będzie miło i czadowo. :) Teren jest sielankowy, dużo bujnej roślinności tworzącej swoiste wyodrębnione lekko optycznie zakątki, miejsce na ognisko, także jest gdzie się powłóczyć i pogadać, odpocząć od harmidru, no i piwko przy ognisku ze starymi kumplami ze sceny obowiązkowo się odbędzie. Pokoje sypialne może nie będą klasy hotelowej, ale będą posprzątane i przygotowane. Nawet jakby zjawiło się 60 osób na party to wszyscy będą świetnie się czuli, nikt nie poczuje się wykluczony, przeciwnie, będzie można w razie pytań zapytać się wyznaczonych osób o kwestie organizacyjne.


Koncerty w piątek.

Z Markiem z Krzyż Krosa rozmawiałem długo od dawna, bo przeciągały się trochę rozmowy i niestety nie dadzą rady wystąpić, mimo chęci, ze względu na wcześniej umówioną pracę wyjazdową. Nie ma jednak mowy o braku koncertów! :D Dlatego...

Świetny klimat zapewni zespół Fristajlo (z Częstochowy) grający klimaty reggae - rockowe. Sprawdzony w boju koncertowym skład tworzy niepowtarzalną atmosferę i potrafi rozruszać publikę. A jak dobrze pójdzie to będzie jeszcze jeden zespół, ale to na razie niespodzianka. :)

Po koncertach impreza, na której na chwilę obecną jest zabookowanych 3 DJ's. Jak będzie dobra pogoda to scenka muzyczna będzie na dworze.

Także piątek zapowiada się bardzo rozrywkowy (sorry dla tych, co będą kończyć w pośpiechu prace na compo :) ).

Na sobotę też zaplanowano wiele atrakcji, ale to już dowiecie się na miejscu, jakich.

Skoro myślami i sercem i tak już jesteś na party to... wystarczy tylko przybyć! :) Zapraszam.

bimber
Posty: 813
Rejestracja: 16 wrz 2008, 10:16
Grupa: arise

#179 Post autor: bimber »

CJ Warlock pisze:w sali projekcyjnej (ok.5 x 7 m) jest obecnie stół składany do ping-ponga
jest siatka?
jacyś chętni żeby się zmierzyć? ;)

Awatar użytkownika
CJ Warlock
Posty: 59
Rejestracja: 11 lut 2009, 00:43
Kontakt:

#180 Post autor: CJ Warlock »

bimber pisze:
CJ Warlock pisze:w sali projekcyjnej (ok.5 x 7 m) jest obecnie stół składany do ping-ponga
jest siatka?
jacyś chętni żeby się zmierzyć? ;)
No właśnie, zapomniałem w tym całym wirze przygotowań napisać, że niedawno stół został oddany (bo był pożyczony przez kolegę od innego kolegi) i nie tego stołu na party, sorry. Niemniej będzie inna atrakcja sportowa, ale o tym w swoim czasie.

ODPOWIEDZ