Stary Piernik 7

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#161 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

carrion pisze:słabe.
co to?
Slabe? Zajelo pierwsze miejsce na wild demo kompo na Stary Piernik 7. Elyta nie wygrala zadnego konkursu od kilkunastu lat!
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

blight
Posty: 67
Rejestracja: 06 maja 2009, 11:24

#162 Post autor: blight »

carrion pisze:klimatu piernika chyba nigdy nie zrozumiem
To może ja napisze, bez wycieczek i ze świeżym spojrzeniem, chodź już widzę uśmiech kolegów z przedziału, bo je widzieli ;)

Wszytko to jest na pierniku. Booka wyskoczył przed mostem ze sportowego wozidełka i ominęły go dalsze ekscesy rajdowe, bo musiał skończyć zaka na compo. Data przyjechał po nieprzespanej nocy (było do doskonale widać), bo klepał intro.

Jest jak na każdym party. Tworzą się grupki. Geekowie siedzą przy bigscreenie albo komputerach i robią swoje. Inni siedzią w barze i piją swoje. Jedyna różnica jest taka, że możesz sobie pooglądać demko przy okazji pieczenia kiełbasy przy ognisku. Nie ma napinki, że ktoś zdemoluje party place, bo co - zaora trawnik? Wydaje mi się, że lubią tam nas nawet. A my lubimy tam jeździć, bo taką menażerię ciężko znaleźć.. :)

Więc bez obrazy, ale zobaczyć znaczy uwierzyć. Wtedy można wyrażać opinie z argumentacją. I proszę o szacunek dla naszych geeków - są i uwielbiamy ich :)
Widziałem Pro Memoria 3, A TY?

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2329
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#163 Post autor: carrion »

ja jednak jak się okazuje mam inne zrozumienie bycia geekiem, ale nie o to tutaj chodzi...
c64portal.pl, retronavigator.com

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#164 Post autor: Nitro »

carrion: Bez parties i meetingów scena by zdechła, to dla mnie oczywiste jak 2x2. Ja z kolei nie rozumiem ludzi, którzy przyjeżdżają na party i zamiast socjalizować się i ładować akumulatory dłubią na boku przy jakichś projektach, które nie będą wypuszczone na compo, na Revision było takich sporo.
Sebaloz: +1 za chęci, ale wykonanie średnie, ale rozumiem, że to dopiero początki i kolejna prodka będzie lepsza.

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2329
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#165 Post autor: carrion »

@nitro
zapewne masz rację. ja na lcp'10 widziałem kolesi, którzy całe party klepali "demko" w Amosie, którego potem nikt nie widział... my (kolesie z polski - crsh, sblz + ja) w tym czasie poznaliśmy i przegadaliśmy nie jedną flaszkę z kolegami ze szczytów c64 demosceny.

to o czym piszesz i ty i ja to są kwestie charakteru - i to że są tacy co całe party się alienują, albo tacy co to im się nie chce na party jeździć (btw. widział ktoś ostatnio heina albo larsa na party?), ale robią małe produkcje bo lubią. ludzie są różni. face it!
c64portal.pl, retronavigator.com

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 591
Rejestracja: 13 wrz 2008, 16:13
Grupa: Samar

#166 Post autor: Cobra »

Miejscówka, klimat i ludzie: ZAJEBISTA IMPREZA
Dzięki i do zobaczenia następnym razem!

a tutaj foteczki:

https://picasaweb.google.com/dabrowska. ... 5Ka2nc_cfg#
8 bit rulez:)

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#167 Post autor: elban »

was twenty, is five, my friend...

bimber
Posty: 813
Rejestracja: 16 wrz 2008, 10:16
Grupa: arise

#168 Post autor: bimber »

zawsze ten tak mocno wyczekiwany weekend przelatuje zbyt szybko.

tak na szybko, bo musze w koncu odespać:
dzięki wszystkim za przybycie liczne i w świetnej formie, za dobrą bibę, pomysły, oglądnie dem do białego rana i permanentny masaż brzucha od śmiechu .
dzięki za wsparcie compo produkcjami i nagrodami.
liczba entries zaskoczyła chyba wszystkich, a najbardziej magnetofon Wacka, z którego miały zostać odpalone wszystkie produkcje.

sobotni kac-monster spowodował, że musiałem odpuścić zrobienie przygotowanych wcześniej crazy-compo. a przecież wystarczyło nie pić w piątek ;) co się odwlecze to nie uciecze...

do następnego piernika!

ps. i na dokładkę ta pogoda! 8)

brush
Posty: 254
Rejestracja: 20 kwie 2009, 10:32
Grupa: Elysium

#169 Post autor: brush »

carrion pisze: brush, zielok, dggr - czytacie? no!
Czytam, wziąłem urlop na długi weekend. Nigdzie nie wyjeżdżam. Stwarzam warunki na zainstenie szansy :)
Elysium vs Arise. Czym byłoby dobro bez zła?

jericho
Posty: 229
Rejestracja: 12 sie 2010, 18:52
Grupa: Draco Tropyx WST

#170 Post autor: jericho »

ojezu jak ja zdycham:) dzięki wszystkim za tego Piernika i przepraszam za siarę. było MISTRZ!
Bee boozed together in Comaland!!!

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#171 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

jericho pisze:ojezu jak ja zdycham:) dzięki wszystkim za tego Piernika i przepraszam za siarę. było MISTRZ!
Zaliczyles? :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
grabba
Posty: 56
Rejestracja: 08 lut 2012, 00:22
Grupa: Fatum

#172 Post autor: grabba »

Było super ... dzięki za świetną imprezę - pierwszy raz postanowiłem zostać na noc i co niektórzy to nawet docenili :)

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

#173 Post autor: wackee »

grabba pisze:co niektórzy to nawet docenili :)
Grabba - człowiek z żarnami w nosie.
booker pisze:Nie no ja sie wstrzymam :)
Nie wiem czego tu się wstydzić. Wrzucaj jako film niepubliczny, tak jak to zrobił Seba.
Zobacz to:
http://www.youtube.com/watch?v=19z3kXWKWw4
I zauważ kto tam jest w biustonoszu ;)
I jakoś żyję :)
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

Awatar użytkownika
Roody
Posty: 168
Rejestracja: 26 sie 2009, 18:14
Grupa: sabat

#174 Post autor: Roody »

Dzieki wszystkim. Było zuchowo!

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#175 Post autor: booker »

Wacki, po prostu chcialbym żeby to zostalo Piernik 7 exclusive. LEAVE BRITNEY ALONE!
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

Awatar użytkownika
V-12
Posty: 351
Rejestracja: 18 lut 2009, 13:51
Grupa: Tropyx
Kontakt:

#176 Post autor: V-12 »

Dzięki tradycyjnie organizatorom za meeting i pozostałym za przybycie - było przednio, dużo prac, pogoda wyśmienita :) Kordee, 3maj się!
http://www.riversedge.pl/ - Zapraszam na nową odsłonę mojej strony z artykułami i galerią! Scena C64, wywiady, relacje z koncertów etc.

Agis
Posty: 22
Rejestracja: 08 mar 2012, 23:40

#177 Post autor: Agis »

Rewelacyjny weekend!! Fantastyczna impreza!!
Nie spodziewaliśmy się, że aż tak.
Dzięki wszystkim. I do zobaczenia już niedługo.

Kordee, mistrzu, zdrowiej :)

kotrobot
Posty: 2362
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#178 Post autor: kotrobot »

Widzę, że było klasycznie.

Kolega Kisiel miał rację - zlot alkoholików i narkomanów (z Murdockiem na czele), odcinanie kuponów, etc.
Tylko czemu mieszacie do tego c64? Wstyd!
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

randall
Posty: 292
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37
Grupa: msl/esm

#179 Post autor: randall »

dzięki za imprezę i daleko idącą wyrozumiałość. Roody - mówiłem :)

mazi
Posty: 31
Rejestracja: 14 lis 2008, 23:16
Grupa: SSG

#180 Post autor: mazi »

Panowie, party bylo w deche.
Dzieki wszystkim za impreze, nocne rozmowy oraz ciekawe dyskusje (randall, palcerek), za gre w pileczke. Zreszta, co tu duzo mowic, kazdy wie jak bylo. Nalezy sie tylko cieszyc, ze takie imprezy maja miejsce. Jeszcze nie doszedlem do siebie ale to juz z zupelnie innych przyczyn choc powiazanych ;)

p.s. jeszcze raz dzieki panowie za choralne zyczenia urodzinowe :D

ODPOWIEDZ