Silesia party 5 aka Sile5ia

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Raf
Posty: 584
Rejestracja: 14 wrz 2008, 23:30
Grupa: Vulture Design

#161 Post autor: Raf »

na stronie party jest juz numer konta ;)
co do LCP... kto wie, moze w tym roku wiecej ludzi odwiedzi SP? ;P

bimber
Posty: 813
Rejestracja: 16 wrz 2008, 10:16
Grupa: arise

#162 Post autor: bimber »

carrion pisze: Ja jeszcze bym zalecał aby może zrobić konto na datki... i najlepiej zrobić to juz teraz
dokładnie! im wcześniej tym lepiej.

kotrobot
Posty: 2362
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#163 Post autor: kotrobot »

Stół to dobry pomysł na wyjazdowe party.

Każdy może sobie iść do Żabki i kupić smalec, chleb, kabanosy i ogórki... ;)
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#164 Post autor: elban »

ale tworzy dobry klimat - tak jak kiedys organizowana przez Blighta wyzerka na North.

na pewno stol nalezalo by jakos ogarnac, bo tak na wariata to moze sie nie udac (stol na X udal sie tak naprawde dzieki kilku osobom, spora czesc nie przywiozla tam poprostu nic). Moze na to isc czesc z datkow lub zalozyc oddzielne subkonto na wyzerke - szczegolnie dla patafianow z zagranicy. Opcja bardziej brutalna - wyzsza cena wejsciowki przy braku partycypacji w stole ;)

Na pewno dobrze bylo by gdyby kazdy kto ma uruchomil swoje kontakty zagranica i ogarnal jakis stuff na compa (obrazki, muzyczki, etc) - im bardziej znane ryje tym lepiej. Kiedys taka incjatywa bardzo nam wszystkim pomogla z poziomem prac na North w Bartoszycach.

Dobry plan z czasoumilaczami tez by pomogl - ale mysle patrzac po X ze przeciaganie Poldka, kareoke czy mecz w pilke to nie ten klimat. Muzycznie? Wacek, Moog, Randall, etc? Gry?
was twenty, is five, my friend...

DJ Gruby

#165 Post autor: DJ Gruby »

Piłka! Skopiemy im d*** tak, jak kiedyś ogrywaliśmy Atarowców! =)

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#166 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

elban pisze:Opcja bardziej brutalna - wyzsza cena wejsciowki przy braku partycypacji w stole ;)
Musze to oprotestowac. Nie kazdemu z partyzantow tak sie dobrze wiedzie zeby nakladac obowiazkowe doplaty do poczestunku dla zagranicznych gosci. Stol na X byl ogloszony w dark roomie, wiec nikt o tym nie wiedzial ze sie na cos skladacie. Zamiast myslec jak na bogato podjac gosci, mysle ze lepiej wplacic kase na sponsoring party zeby organizatorzy nie musieli doplacac do party. Patrzac na cennik wynajmu za godzine w Mosirze, wydaje mi sie tak tanio jak w Trafiku nie bedzie i nie ma co liczyc ze miasto da cos taniej lub w ogole za darmo. Oczywiscie jak na drugi dzien party po poludniu okaze sie ze zostalo mnostwo kasy z wejsciowek to przeciez M1 jest 5 minut drogi od party place, a wieczorem mozna jeszcze uzupelnic zapasy (zrzutka na party place jak za dawnych czasow).
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

kotrobot
Posty: 2362
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#167 Post autor: kotrobot »

Sebastian, nie było żadnych składek na Xie.
Każdy przywiózł to co mógł/chciał/wpadło mu do głowy.

Sponsoring dobry pomysł, jak ktoś chce to wspomoże.
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

bimber
Posty: 813
Rejestracja: 16 wrz 2008, 10:16
Grupa: arise

#168 Post autor: bimber »

elban pisze:mecz w pilke to nie ten klimat
miedzynarodowy mecz towarzyski na stadionie CKS Czeladz _musi_ sie odbyc (kolejny kamyk do promocji miasta ;) ). kwsetia czy nas wpuszcza na murawe.

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 591
Rejestracja: 13 wrz 2008, 16:13
Grupa: Samar

#169 Post autor: Cobra »

Super,że już mamy takie konkrety odnośnie party. Dobrze, że sprawa sponsoringu już została rozpoczęta. Pięć miesięcy z hakiem to można coś uzbierać.
Uważam,że jeśli na naszej scenie jest przynajmniej 30 osób zaangażowanych na przyjazd na party, a w najgorszym wypadku 20 to jakby każdy z tych osób przez 5 miesięcy wpłacił po 10zł (zakładająć, że nie mają 50zł jednorazowo) to rachunek jest prosty:1500 lub 1000zł, a to już nie mała suma.
Wiem,że nie każdy ma kasę- ja też jej nie mam,gdyż nadal siedzę na urlopie wychowawczym, ale zamierzam wesprzeć SP datkami comiesięcznymi.
Być może znowu pojawię się na kilka godzin, albo wcale, ale zależy mi, aby ta impreza była udana, dlatego właśnie wysłałam pierwszy datek na SP 5!
Pozdrawiam.
8 bit rulez:)

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#170 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

na stronie party jest nowa grafika i zapisali sie pierwsi goscie zagraniczni.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

k.

#171 Post autor: k. »

Z mojej strony wystawiam karta na allegro w całości przeznaczonego na sponsoring (tj. przelew na konto SP5 od zwycięzcy), będzie to ostatni kart do zdobycia na allegro, więc myślę że warto licytować ;)
Jego numer to 21 .. oczko ;)

DJ Gruby

#172 Post autor: DJ Gruby »

Pole Prawdopodobieństwo przyjazdu na party musi zawierać liczbę całkowitą z przedziału od 0 do 100.
Zróbcie coś z tym, nadal nie da się wpisać 666. Z powodu braku liczby Szatana część osób się nie wpisze. ]:->

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 591
Rejestracja: 13 wrz 2008, 16:13
Grupa: Samar

#173 Post autor: Cobra »

kisiel pisze:Z mojej strony wystawiam karta na allegro w całości przeznaczonego na sponsoring (tj. przelew na konto SP5 od zwycięzcy)
Świetnie.
8 bit rulez:)

Volcano
Posty: 72
Rejestracja: 09 gru 2008, 08:39
Grupa: EXON
Kontakt:

Layout strony party

#174 Post autor: Volcano »

Poszukiwani chętni do wykonania szaty graficznej strony party. Carrion jednak nie znajdzie czasu na jej wykonanie. W zasadzie nie upieram się, żeby zmieniać grafikę. Ta obecna absolutnie wystarcza. Chyba że ktoś zaproponuje jakąś sensowną alternatywę (czytaj: coś na poziomie).

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#175 Post autor: booker »

Wstawcie jako newsa linka do invitki ;)
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

zielok
Posty: 438
Rejestracja: 07 lis 2008, 21:23
Kontakt:

#176 Post autor: zielok »

Ja bym grafikę zostawił na stronie tą co jest. Fajna jest.

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 591
Rejestracja: 13 wrz 2008, 16:13
Grupa: Samar

#177 Post autor: Cobra »

Mnie też pasuje, więc po co zmieniać?
8 bit rulez:)

k.

#178 Post autor: k. »

no fajna jest. lepsze jest wrogiem dobrego;)

Awatar użytkownika
Raf
Posty: 584
Rejestracja: 14 wrz 2008, 23:30
Grupa: Vulture Design

#179 Post autor: Raf »


Awatar użytkownika
prezes
Posty: 213
Rejestracja: 15 wrz 2008, 17:40

#180 Post autor: prezes »

Pieprzyć przaśny stół. Taki bigos tak na norcie 7 to byłby wypas.

Nitro, dasz radę wrzucić baner Silesia Party na górę?

ODPOWIEDZ