CSDB - odzysk konta po latach

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Hornet
Posty: 209
Rejestracja: 06 paź 2009, 10:31
Grupa: Agony Design

CSDB - odzysk konta po latach

#1 Post autor: Hornet »

Mam takie pytanko do userów CSDB, takich stabilnych. W jaki sposób odzyskać od tych komuchów z CSDB po xxxxxx latach dostęp do konta mojego własnego, ulubionego, jedynego? Sporo faktów chciałbym poprawić, ściemę usunąć, daty uściślić. Jakiś czas temu próbowałem ale zostałem osikany i zignorowany. Czy ktoś może tam w te zakute łby przekazać że Gajowy to jest Hornet/Agony? I ma ochotę na dostęp do konta? Post wrzucam tutaj i na c64scene.pl. thx in advance..eee… dziękuję z góry..
Oczko się urwało! Temu misiu!

kotrobot
Posty: 2362
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

Re: CSDB - odzysk konta po latach

#2 Post autor: kotrobot »

Miałem ten sam problem. Przerabiałem.
Nie ma sensu do nich pisać (ileż można), bo administracja CSDb to dziwne kółko wzajemnej masturbacji.
Jedyna opcja to wsparcie kogoś zarejestrowanego.
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

Re: CSDB - odzysk konta po latach

#3 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Na starym koncie sa prywatne wiadomosci, wiec byc moze nie do konca jestes w stanie ich przekonac ze ten Hornet to tamten Hornet. Zarejestruj sie jako Hornet2 i bedziesz mogl robic wszystko o czym tu piszesz, ale nie dostaniesz dostepu do starych prywatnych wiadomosci. Potem mozesz wnioskowac o polaczenie nowego loginu z https://csdb.dk/scener/?id=3272 .
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1387
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

Re: CSDB - odzysk konta po latach

#4 Post autor: SUDi »

próbowałem dość intensywnie, kilka miesięcy temu. I nic.
Przez chyba 2 czy 3 tygodnie wysyłałem im jednego mejla/formularz dziennie z prośbą.
Na początku tylko na pierwszą odpisali - że nie. Potem już tylko jak grochem o ścianę.
Chyba nie obejdzie się bez pociągnięcia za odpowiednie sznureczki (czytaj: scenowe koneksje).
Może Sebaloz ma jakąś tam siłę sprawczą lub przebicia się przez ten mur? Who knows...

Za to aż mnie czasem krew zalewa gdy widzę jakich newcomersów tam ostatnio dopuszczają (komentarze widzę pod prodkami i klikam zobaczyć kto to zacz) - skanowaczo-konwerciarzy lub AI-grafikuff...
Hornet pisze:
24 sty 2024, 21:14
od tych komuchów
No i od razu człowiek wie że jest na polskim forum, siemaaaa :D
W myśl "Moja własność i nikomu do tego co z nią robię" - to mi nie śmierdzi komunizmem, bardziej egoistycznym mentzenjugendyzmem 8)

Awatar użytkownika
Hornet
Posty: 209
Rejestracja: 06 paź 2009, 10:31
Grupa: Agony Design

Re: CSDB - odzysk konta po latach

#5 Post autor: Hornet »

Cresh

Jestem aktualnie tak samo zgorzkniały jak Ty. Pisałem do tych kutafonów, używałem tego samego adresu - kapa, może jakby im pół BTC przelać to by zmiękli. Szkoda - bo to moje dane scenowe, moja przeszłość i moja potrzeba poprawki niewłaściwych danych

Sebaloz

Dzięki Sebciu za tipy ale jak widać - łatwiej odzyskać dostęp do bankowości niż do niszowego forum, na którym ktoś bije konialdo bo jest adminem/modem. Który to mod dopuszcza tam takie syfy, że okrężnicę mi prostuje. Więc nie mam zamiaru się hornetować z kolejnym numerkiem.

Katon

Dziękuję za miły priv. Podziałaj coś jak dasz radę.





Jeśli jakiś stary dziad zechce tam potwierdzić, że ja to ja - wiszę browarka na najbliższym zwolenniczaku.
Oczko się urwało! Temu misiu!

comankh
Posty: 1623
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:10
Kontakt:

Re: CSDB - odzysk konta po latach

#6 Post autor: comankh »

Accounts: 1805

ojtam ojtam, na wczoraj ci Hornet nie zrobią.
kiedyś miałem zawieszone przez nieaktywność i stary mail, sprawa zajęła kilka dni. elo.

kotrobot
Posty: 2362
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

Re: CSDB - odzysk konta po latach

#7 Post autor: kotrobot »

Ja pisałem wiele razy i nie było żadnego odzewu. Miałeś szczęście.
Nowe konta z dupy zakładają od razu.
Po drugiej stronie jest beton. Ale w sumie mi to zwisa. 8)
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

Re: CSDB - odzysk konta po latach

#8 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

kotrobot pisze:
26 sty 2024, 17:52
Nowe konta z dupy zakładają od razu.
Zaloz sobie konto kotrobot2.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

ODPOWIEDZ