smells like Stary Piernik No. 5

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
bimber
Posty: 813
Rejestracja: 16 wrz 2008, 10:16
Grupa: arise

smells like Stary Piernik No. 5

#1 Post autor: bimber »

zapraszam wszystkich na piata edycje meetingu, ktora odbedzie sie tradycyjnie na campingu Tramp w Toruniu w dniach 23-25 kwietnia.
wiecej szczegolow wkrotce.

k.

#2 Post autor: k. »

no to piękna pogoda się zapowiada:)

Awatar użytkownika
kordiaukis
Posty: 403
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:19
Grupa: aRise

#3 Post autor: kordiaukis »

odzew wrecz powalajacy...
licze mimo wszystko ze oprocz kisiela,ktory niejako ze wzgledu na miejsce zamieszkania i niezaleznie od pogody ma obowiazek stawic sie na placu boju, przybedzie sie liczna gwardia...jako dodatkowa motywacje dla niezdecydowanych powiem ze do torunia mam ponad 1000 km...do pokonania samochodem ;-)

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#4 Post autor: booker »

Dżises :) Nie lepiej się zchlać w większym gronie na Forewerze? :)
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#5 Post autor: elban »

rzecz jasna szykujcie sie na prezentacje owczej welny w tym terminie.

Palcerek, wezmiesz klucz od 12? ;)
was twenty, is five, my friend...

Corwin
Posty: 122
Rejestracja: 26 wrz 2008, 19:38

#6 Post autor: Corwin »

:-( znowu... niestety ja będę szlajał się w tym terminie po Kijowie i Brukseli :-(,...

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

#7 Post autor: wackee »

booker, forever i stary piernik to w ogóle imprezy innego kalibru. I nie zrozumiesz tego, dopóki nie zaliczysz tej drugiej z nich :)

Pabianice reprezent będą. Jeden z planowanych releasów to materiał wideo uwieczniony na SP4 (tak! udało mi się znaleźć włącznik on/off do czarnej dziury w kamerze).
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

Awatar użytkownika
kordiaukis
Posty: 403
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:19
Grupa: aRise

#8 Post autor: kordiaukis »

@Booker
ja niestety na forevera nie dam rady...stary piernik..i tak jestem w polsce w tym terminie wiec data piernika nie jest przypadkowa, pozatym po drodze breakpoint na ktory nie musze jechac 1000 km tylko niecale 70. a w pazdzierniku, jak was odpowiednia ilosc przyjedzie X..sam nie jade..

DJ Gruby

#9 Post autor: DJ Gruby »

A wybiera się może ktoś z południa samochodem? Chętnie dorzuciłbym się do paliwa... ;]

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#10 Post autor: elban »

Cactus - cisnij cieniasem, sprawdzimy go wokol kuchni potem. ;)

Corwin - Marek organizuje jakis piwko w przyszlym tygodniu - szczegoly u niego (nie znam).
was twenty, is five, my friend...

provee
Posty: 65
Rejestracja: 10 mar 2009, 09:43

#11 Post autor: provee »

Poczułem się wezwany do (w)stawienia.

Klucz będzie, ale proponuję zorganizować to jakoś tak, by był szczególną nagrodą.
Czy jest jakiś pomysł na gry, zabawy, konkursy, tak jak to było ostatnim razem podczas ogólnopolskiego przeglądu piw?

provee
Posty: 65
Rejestracja: 10 mar 2009, 09:43

#12 Post autor: provee »

A propos konkursu, to coś takiego mi przyszło do głowy:

może teleturniej ze znajomości tekstu H.M. Murdocka o Agnieszce? Dwie osoby stają naprzeciw siebie okuci w tekst i prowadzący zadaje pytania. Zamiast dzwonka trzeba wziąć szybko łyk piwa i poprawnie odpowiedzieć na pytanie. Mogę być prowadzącym taki teleturniej, potrzeba tylko dwóch (lub więcej) uczestników. Postaram się również o żenujące dowcipy prowadzącego. Ostatnio na kacu oglądałem Familiadę i Karola.

To taki pomysł na zabawę, w ktorej moze wziąc kilka osób, ale może ktoś wpadnie na coś, żeby wszyscy brali w tym udział.
Czy są jacyś śmiałkowie do teleturnieju 'Agnieszka Quiz'?

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#13 Post autor: elban »

beda gry i zabawy jak kierownictwo ustali szczegoly. pojawia sie tutaj za jakis czas.

gwarantuje ze poza zwykla mozliwoscia zrobienia z siebie swini pojawia sie inne mozliwosci ;)
was twenty, is five, my friend...

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#14 Post autor: elban »

Agnieszka Quiz - proponuje pojedynek Klaudiusz vs Artermiusz bez mozliwosci czytania tekstu przed wystepem ;) Czuje zeby byla by to podobna dyskusja do hymnu zanzibaru.
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#15 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Poponuje zaprosic Agnieszke na party, Murdock pewnie ma do niej jakies namiary, moze wie gdzie Agnieszka mieszka. Mozna zorganizowac gre mafia kochanek w ktorej uczestnicy beda zgadywac kto jest teraz z Agnieszka, kto jest jej kochankiem a kto jest Agnieszka. Miasto sie budzi i dyskutuje kto jest kochankiem Agnieszki, potem Murdock z Agnieszka ustalaja kogo zabic, a kto na koncu przezyje ten idzie spac z Agnieszka albo z Murdockiem :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

bimber
Posty: 813
Rejestracja: 16 wrz 2008, 10:16
Grupa: arise

#16 Post autor: bimber »

wieczorek autorski z obszernymi fragmentami Agnieszki przeplatany cytatami z co lepszych sledczych artykulow red. Palcerowicza (brak przejscia dla pieszych, odrapany szpital itp) a to okraszone wykładem biznesowym Luka z cicho nuconym przez publike hymnem Zanzibaru w tle...

happening niezapomniany do konca dni kazdego z uczestnikow.

k.

#17 Post autor: k. »

taa zaraz będziecie pisać o myszy.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#18 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

kisiel pisze:taa zaraz będziecie pisać o myszy.
Gdzie tam myszy do legendy Agnieszki czy Asi..
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

k.

#19 Post autor: k. »

Jak panowie piernikowcy, kto się wybiera do grodu torunia kruszyć kopie i walczyć na dwa nagie miecze (długie szyje) :)

DJ Gruby

#20 Post autor: DJ Gruby »

kisiel pisze:Jak panowie piernikowcy, kto się wybiera do grodu torunia kruszyć kopie i walczyć na dwa nagie miecze (długie szyje) :)
Jeżeli ktokolwiek z południa kraju będzie jechał samochodem, to przybędę. Pociągiem tłuc się nie zamierzam.

ODPOWIEDZ