smells like Stary Piernik No. 5

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
k.

#21 Post autor: k. »

myślałem że masz twardą dupę ;)

bimber
Posty: 813
Rejestracja: 16 wrz 2008, 10:16
Grupa: arise

#22 Post autor: bimber »

Cactus, masz ponad miesiąc na sklecenie tratwy. przystań jest przy Trampie, jak puścisz pół godziny wcześniej głuchego to cię wyłowimy.

provee
Posty: 65
Rejestracja: 10 mar 2009, 09:43

#23 Post autor: provee »

bimber pisze:wieczorek autorski z obszernymi fragmentami Agnieszki przeplatany cytatami z co lepszych sledczych artykulow red. Palcerowicza (brak przejscia dla pieszych, odrapany szpital itp) a to okraszone wykładem biznesowym Luka z cicho nuconym przez publike hymnem Zanzibaru w tle...
Wchodzę w to! Mogę nawet podesłać albo przywieźć co lepsze kawałki śledcze - np. czy miastu grozi epidemia, bo pan Antoni widział, że szczury przy fosie miejskiej gnieżdżą się już od dawna.

Ale czekam w takim razie na zapowiedziane przez kierownictwo gry, zabawy i konkursy.

k.

#24 Post autor: k. »

qrcze ja zawsze marzyłem o turnieju na zdalne samochody.. kiedyś zaproponowaliśmy to z grabbą na NP. ale organizatorzy (tfu tfu) zrobili tylko gały. Może by tak puścić wodzę fantazji ;)

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#25 Post autor: elban »

Kisiel - gwarantuje Ci, ze Sebastiam ma racje. Mysza to nic przy Agnieszce czy Asi.

Gry i zabawy vol 1:

- ruletka pana pijaka - kazdy przywozi dwie flaszki (moga byc male, na przyklad, 200 ml) - jedna, ktora by wypil chetnie a druga raczej mniej niechetnie. zawartosc alkoholu min 5%. nastepnie grajacy zostana zaproszeni do maszynu losujacej gdzie w ramach losowania zostana wybrane odpowiednie napitki. cel gry: wypicie calosci przywiezionego alkoholu plus ogolna najebka.
- tour de kuchnia - wysmienita zabawa na zwalczenie sobotniego kaca - wyscig w kapsle od domku numer dwanascie do baru. ostatni stawia browar wszystkich

Kisiel once again - zorganizuj samochody.
was twenty, is five, my friend...

bimber
Posty: 813
Rejestracja: 16 wrz 2008, 10:16
Grupa: arise

#26 Post autor: bimber »

bedzie 'high noon' compo, szczegoly zdradze na miejscu ;)

blight
Posty: 67
Rejestracja: 06 maja 2009, 11:24

#27 Post autor: blight »

kisiel pisze:qrcze ja zawsze marzyłem o turnieju na zdalne samochody.. kiedyś zaproponowaliśmy to z grabbą na NP. ale organizatorzy (tfu tfu) zrobili tylko gały. Może by tak puścić wodzę fantazji ;)
Teraz to ja robie galy. Ty nie gadaj z ludzmi po pijaku, bo Galy zobaczysz ;)
Ja mam autka zdalnie sterowane, ale znajac topografie Trampa nie bylo by gdzie nimi pojezdzic (male, nisko zawieszone i szybkie).
Ale moge wziasc na swoje bary zalatwienie sprzetu. Albo cos zlowie na allegro i ufunduje. Albo zrzuta po dychu i mamy mega bolidy :)
http://allegro.pl/item955221249_koparka ... mocja.html

Wysoce prawdopodobne, ze pojawi sie jakis zdalnie sterowany Marian (tatusiowe ogladajacy Auta wiedza o co cho ;) ), przed ktorym bedzie trzeba spier.. na tyle na ile bolid pozwoli ;)

Byc bede. Maruderzy nie pierniczyć tylko na pierniki przyjechać ;)

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#28 Post autor: Nitro »

Podrzucam listę 61 crazy compotów jakby ich było mało, niektóre są naprawde złe :)
http://amiscena.org/ksiegaparties/2001/ ... ss8_2.html

k.

#29 Post autor: k. »

palenie włosów łonowych mnie rozwaliło;)
Koparą bym sobie pojezdził :) Pogadam z grabą czy nadal ganiają się samochodami w pracy .. to się może wypożyczy (tylko panowie pożyczone więc trzeba oddać)

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#30 Post autor: elban »

Nitro pisze:Podrzucam listę 61 crazy compotów jakby ich było mało, niektóre są naprawde złe :)
http://amiscena.org/ksiegaparties/2001/ ... ss8_2.html
Nitro - nie skleiles. musisz przyjechac i zobaczyc na wlasne oczy ;)
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#31 Post autor: Nitro »

Bardzo bym chciał, ale w tym roku tylko ewentualnie jesień :)

blight
Posty: 67
Rejestracja: 06 maja 2009, 11:24

#32 Post autor: blight »

Nitro pisze:Bardzo bym chciał, ale w tym roku tylko ewentualnie jesień :)
Nitro, zobaczysz, ze mozna sie napierdolic na wesolo, ale nie zeszmacic ;D Po tym przezyciu Twój swiatopoglad zmieni się nieodwracalnie.. I być może nastepnym razem nie będziesz nas raczył w przerwach compo ekstrackimi popisami konkurencji z amigi z ich krejzi composów ;)))))

Awatar użytkownika
kordiaukis
Posty: 403
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:19
Grupa: aRise

#33 Post autor: kordiaukis »

namowie nitro na breakpoincie..jeszcze nic straconego ;-)

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#34 Post autor: Nitro »

I być może nastepnym razem nie będziesz nas raczył w przerwach compo ekstrackimi popisami konkurencji z amigi z ich krejzi composów ))))
Nie nie, w tym roku planowany przegląd krejzolów zagranicznych :D Mały teaser:
http://www.youtube.com/watch?v=rHYgEBBNx7M

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#35 Post autor: elban »

szczerze mowiac czasem sie ciesze, ze za moich mlodych lat nie bylo kamer wideo ;)

pogadaj z Sebastianem zeby Ci udostpenil pozera z mekki, bedziesz zachwycony.
was twenty, is five, my friend...

k.

#36 Post autor: k. »

zdjęcia do dziś straszą ... elban ;)

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#37 Post autor: Nitro »

pogadaj z Sebastianem zeby Ci udostpenil pozera z mekki, bedziesz zachwycony.
Dobry pomysł, porównamy ilość zła z konkurencją :)

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3950
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#38 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

elban pisze:pogadaj z Sebastianem zeby Ci udostpenil pozera z mekki, bedziesz zachwycony.
Trzeba bylo sobie skopiowac ten filmik jak wystawilem go na north party, ale po projekcji wszyscy byli w szoku i nikt nawet o tym nie pomyslal. Nitro juz mnie dawno pytal o ten filmik, ale teraz to ja sam nawet nie wiem skad go wziazc :)
Nitro pisze:Dobry pomysł, porównamy ilość zła z konkurencją :)
Pozer z mekki byl tez puszczany na wegrzech i rowniez polskim amigowcom i nigdzie nie wywolal zadnych kontrowersji i nikt sie nie bulwersowal, a bylo to 8-9 lat temu gdy takich filmikow bylo malo :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#39 Post autor: Nitro »

ale teraz to ja sam nawet nie wiem skad go wziazc
Zrób mi tę przyjemność i się dowiedz :D

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#40 Post autor: elban »

Co do zla, to jeden scenowicz (nie podam ksywy) probowal kiedys wystawic na North w Warszawie cos na modle tego: http://www.filmpolski.pl/fp/index.php/4212108 (wideo tutaj http://www.youtube.com/watch?v=tAuf5FxzlZE) - ale na jego szczescie cos sie spierdolilo technicznie i nie poszlo.
was twenty, is five, my friend...

ODPOWIEDZ