Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#81 Post autor: yugorin »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:
yugorin pisze:Decyzję o tym pozostawiam każdemu, kto tylko zechce. :)
Wiem ze chce tylko jeszcze o tym nie wie :)
hahahahaha... no to jeśli tak... Zapytam Joka czy jest coś, o czy nie wie a chciałby wiedzieć ;P
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

jok
Posty: 112
Rejestracja: 03 maja 2009, 19:58
Grupa: dreamweb

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#82 Post autor: jok »

Hej czy jest coś o czym nie wiem a chciałbym wiedzieć?
(brzmi trochę jak przepowiednia z Sapkowskiego - oby niespodzianka nie okazała się słowiańską afroamerykanką ;P)

btw - fajny podpis Yugorin ;)

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#83 Post autor: yugorin »

jok pisze:Hej czy jest coś o czym nie wiem a chciałbym wiedzieć?
(brzmi trochę jak przepowiednia z Sapkowskiego - oby niespodzianka nie okazała się słowiańską afroamerykanką ;P)

btw - fajny podpis Yugorin ;)
Witaj Jok

No podobno, baardzo chcesz narysować logo dla Moohsnine Dragons party i stowarzyszenia SMOK :) Sebaloz miał wizję, gdzie bardzo się garniesz do tej roboty :P

Bez loga ciężko wydrukować ulotki, opakowania na krówki ciągutki i identyfikatory dla X menów na X'2018

Nie wiem jednak, czy wizje Sebaloza są na tyle realne ;)

Wszystkiego dobrego

PS. No ja też lubię ten podpis :P
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#84 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Jesli Jok nie podejmie sie zadania (dajemy mu miesiac czasu) to bedziesz musial znalezc kogos innego. Ja nie mam czasu wszystkim sie zajmowac :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#85 Post autor: yugorin »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:Jesli Jok nie podejmie sie zadania (dajemy mu miesiac czasu) to bedziesz musial znalezc kogos innego. Ja nie mam czasu wszystkim sie zajmowac :)
:lol:
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
tsl
Posty: 652
Rejestracja: 29 kwie 2009, 23:35
Grupa: ars

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#86 Post autor: tsl »

Nie deklarowałem do tej pory "bycia" na tej imprezie. Ale myślę, że skoro Bimba/ARiSe deklaruje pobyt, to ja też nie omieszkam! Często bywa, że chcę, a nie muszę. Teraz chcę naprawdę !!! :twisted:
Kordiaukisa trza namówić, ewentualne przed jego decyzją odpowiednio nabomblować... :D
KO-MO-DOR ! SIX-TY-FOUR !
YEAAAAAHHH !!! :D

Awatar użytkownika
tsl
Posty: 652
Rejestracja: 29 kwie 2009, 23:35
Grupa: ars

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#87 Post autor: tsl »

tsl pisze:Kordiaukisa trza namówić, ewentualne przed jego decyzją odpowiednio nabomblować... :D
Grabbe też!!! :mrgreen:
KO-MO-DOR ! SIX-TY-FOUR !
YEAAAAAHHH !!! :D

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#88 Post autor: yugorin »

tsl pisze:
tsl pisze:Kordiaukisa trza namówić, ewentualne przed jego decyzją odpowiednio nabomblować... :D
Grabbe też!!! :mrgreen:
eno... Ja myślę, że i Grabba, Pajda z ciężarną Małżowinką :) i Kordiaukis przyjeżdżają bez względu na sytuację polityczną :P Także ten... jakby Ci to powiedzieć... tsl - Wypływasz jutro mandżur pakuj! Żebyś mi tylko był na maj... :P
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
tsl
Posty: 652
Rejestracja: 29 kwie 2009, 23:35
Grupa: ars

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#89 Post autor: tsl »

yugorin pisze: eno... Ja myślę, że i Grabba, Pajda z ciężarną Małżowinką :) i Kordiaukis przyjeżdżają bez względu na sytuację polityczną :P Także ten... jakby Ci to powiedzieć... tsl - Wypływasz jutro mandżur pakuj! Żebyś mi tylko był na maj... :P
Również jestem przekonany, że te osobistości przyjadą! Napisałem tylko tak zaczepnie. :D
Mnie może zatrzymać raczej tylko:
1) Trzęsienie ziemi w wysokiej skali Richtera
2) Powódź tysiąclecia
3) Zima tysiąclecia (chyba niemożliwe w maju) :lol:
4) Tsunami
5) Tornado
6) Pożar w ogromnej skali, jak było ostatnio w Grecji
7) Burza piaskowa

Te wszystkie kataklizmy są mało prawdopodobne w szerokości geograficznej, gdzie mieszkam.
Myślę, że ze złamaną ręką, czy nogą też nie będzie większych kłopotów przyjechać na party.
Gorzej byłoby ze złamanym kręgosłupem. Ale myślę, że w takich okolicznościach, Elbany z Sawickimi przywieźliby mnie na wózku od drewna, jak za dawnych czasów. :mrgreen:
Tak więc deklaruję już teraz, że będę na tym "cudownym" party!!! :roll:
KO-MO-DOR ! SIX-TY-FOUR !
YEAAAAAHHH !!! :D

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#90 Post autor: yugorin »

tsl pisze:..............
Gorzej byłoby ze złamanym kręgosłupem. Ale myślę, że w takich okolicznościach, Elbany z Sawickimi przywieźliby mnie na wózku od drewna, jak za dawnych czasów. :mrgreen:
Tak więc deklaruję już teraz, że będę na tym "cudownym" party!!! :roll:
hahahahahah :mrgreen:
no to widzę, że jesteś zdeterminowany... Jestem dobrej myśli! Żadna w wymienionych katastrof otoczenia i Twoich się nie wydarzy.. ale.. zabezpieczymy tyły. W razie czego wyślemy po Ciebie Załogę G, Mikrobiego i gościa od Posępnego Czerepu. :lol:
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
tsl
Posty: 652
Rejestracja: 29 kwie 2009, 23:35
Grupa: ars

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#91 Post autor: tsl »

Mikrobi - moja ulubiona baja z moich bardzo młodych, wczesnych lat dzieciństwa. Wybieram tego typka w ewentualnych warunkach kryzysowych w dostarczeniu mojego ciała na oczekiwane party! :mrgreen:
Chociaż Załogę G i He-Man'a też mocno oglądałem na cz-b. monochromatycznym TV. 8)
Załączniki
mikrobi.jpg
mikrobi.jpg (33.61 KiB) Przejrzano 6488 razy
KO-MO-DOR ! SIX-TY-FOUR !
YEAAAAAHHH !!! :D

Awatar użytkownika
tsl
Posty: 652
Rejestracja: 29 kwie 2009, 23:35
Grupa: ars

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#92 Post autor: tsl »

yugorin : wybacz, że prawdopodobnie spamuje motyw w forum, ale przeżywam chyba flashback. mój syn grając w minecraft, wyczaił kawałek na youtube, w którym (jA również) się zakochałem https://www.youtube.com/watch?v=zpN0Nq2qmCU&t=36s.
Złe porównanie, ale dla mnie mocny motyw z BlackMail https://csdb.dk/release/?id=11584
:wink:
KO-MO-DOR ! SIX-TY-FOUR !
YEAAAAAHHH !!! :D

Awatar użytkownika
tsl
Posty: 652
Rejestracja: 29 kwie 2009, 23:35
Grupa: ars

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#93 Post autor: tsl »

No dobra... Zacząłem rysowaclć coś na kompo. Niby jest trochę czasu. Na razie w hires, ale kto wie, czy nie skonczy sie na nufli! :wink:
KO-MO-DOR ! SIX-TY-FOUR !
YEAAAAAHHH !!! :D

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#94 Post autor: yugorin »

:))) nie ograniczaj się. Może być jedno i drugie. Nagrody są zacne. No i sam fakt, że tworzysz historię. :))))

A z tym, że niby jest trochę czasu do party, to za bardzo bym się przesadzał. Chwilę temu dowiedziałem się, że będę miał dziecko, a teraz to dziecko ma 13 lat. ;) Pytam się - kiedy???
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
tsl
Posty: 652
Rejestracja: 29 kwie 2009, 23:35
Grupa: ars

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#95 Post autor: tsl »

yugorin pisze::))) nie ograniczaj się. Może być jedno i drugie. Nagrody są zacne. No i sam fakt, że tworzysz historię. :))))
Tych rzeczy nie robi się dla nagród "rzeczowych" - nawet zacnych. Każdy to wie, kto kuma cza-czę scenową. :D
Btw. Mój syn poszedł we wrześniu do 1-szej klasy podstawowej. Dla mnie czas - szczególnie przez ostatnią dekadę - jest mocno względny. Mam wrażenie, że czym jestem starszym prykiem, tym czas szybciej zapitala. :evil: :twisted:
KO-MO-DOR ! SIX-TY-FOUR !
YEAAAAAHHH !!! :D

Awatar użytkownika
kordiaukis
Posty: 400
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:19
Grupa: aRise

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#96 Post autor: kordiaukis »

Jak będę żyw to przyjadę bez namawiania, napoić mnie można na miejscu.

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#97 Post autor: yugorin »

kordiaukis pisze:Jak będę żyw to przyjadę bez namawiania, napoić mnie można na miejscu.
Nawet nakarmiony zostaniesz. Czym chata bogata. ;) przybywaj...

Tymczasem pozdrawiam z Eindhoven :P
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#98 Post autor: booker »

będę.
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#99 Post autor: yugorin »

Czekamy :)
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#100 Post autor: booker »

Napiszę to tak. Pantaloon, Moh and Wilklund are coming.

Napiszę to tak. Fairlight is fucking coming.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

ODPOWIEDZ