Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
grabba
Posty: 56
Rejestracja: 08 lut 2012, 00:22
Grupa: Fatum

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#221 Post autor: grabba »

Tsl - bigos ugotuj.

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#222 Post autor: yugorin »

będzie jako dodatkowy rarytas do prosiaka :)
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
tsl
Posty: 652
Rejestracja: 29 kwie 2009, 23:35
Grupa: ars

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#223 Post autor: tsl »

yugorin pisze:
tsl pisze: Na poważnie, jasne! Każda para rąk, głowa pomysłów jest przydatna, bo przecież im lepiej zrobiMY to party, tym będzieMY mieli lepsze party. Taka ciekawa zależność :P :P
Trochę żartowałem/sprowokowałem pytaniem. Najlepiej, jakbym się nie odzywał. A jeślibym miał przyjechać, to gar bigosu mógłbym przywieźć (dla Grabby oczywiście) ;)
KO-MO-DOR ! SIX-TY-FOUR !
YEAAAAAHHH !!! :D

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#224 Post autor: yugorin »

tsl - dasz radę. Mandżur pakuj i przybywaj na MD
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
tsl
Posty: 652
Rejestracja: 29 kwie 2009, 23:35
Grupa: ars

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#225 Post autor: tsl »

Raczej będę. Daję sobie i Wam 48,32% szansy. 8)
KO-MO-DOR ! SIX-TY-FOUR !
YEAAAAAHHH !!! :D

SuperNoise
Posty: 343
Rejestracja: 20 wrz 2010, 09:27
Grupa: Aberration Creations

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#226 Post autor: SuperNoise »

@TSL: oby tylko śliska szyna nie pokrzyżowała planów :)

Atarowska Koneksja
Posty: 124
Rejestracja: 02 mar 2010, 20:44

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#227 Post autor: Atarowska Koneksja »

Dodajcie proszę adres strony do pierwszego posta bo https://moonshinedragons.party/ znalazłem dopiero na demoparty.net (zagraniczniacy się pytali i przez chwilę nie wiedziałem co im podsyłać).

Ja niestety z przyczyn służbowych odpadam a szkoda, bo miałem szczerą chęć pojawić się, spotkać ze znajomymi no i przede wszystkim zobaczyć jakieś produkcje.
jestem najzabawniejszym kolesiem w tym wątku

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#228 Post autor: yugorin »

@Nitro, czy Ty jako głównodowodzący, możesz edytować post #1 i faktycznie dodać tam adres

https://moonshinedragons.party

:)
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#229 Post autor: yugorin »

Wiecie, że za 3 miesiące będzie 18 maja - sobota, dzień świni i compo? :P
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2329
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#230 Post autor: carrion »

O wow. Faktycznie!
Czas zabrać się za składanie produkcji.
... i invitki ;)
c64portal.pl, retronavigator.com

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#231 Post autor: yugorin »

Wdzięczność i radość wielka. Dzięki uprzejmości strony C64Power i Raf'a otrzymaliśmy piękny prezent, jako wkład do organizacji #MoonshineDragons. Dokładamy więc do nagród takie zabaweczki:

1 sztukę zasilacza do C64
1 sztukę zasilacza do stacji 1541
1 sztukę zasilacza do Amigi
1 sztukę "czapeczki" na raspberry Pi i emulatora stacji 1541 :)

Raf - dziękuję za Twój wkład to party.

Wkrótce zrobię aktualizację nagród na stronie moonshinedragons.party :)
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#232 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Bedziesz pierwsza osoba ktora wyjdzie dobrze na wspolpracy z Rafem :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#233 Post autor: yugorin »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:Bedziesz pierwsza osoba ktora wyjdzie dobrze na wspolpracy z Rafem :)
Moonshine Dragons i my wszyscy na tym skorzystamy, bo mamy dodatkowe nagrody. Ja też się cieszę Sebaloz, razem z Tobą.
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

comankh
Posty: 1622
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:10
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#234 Post autor: comankh »

czytam to jako próbę legitymizacji sceny B.

comankh
Posty: 1622
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:10
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#235 Post autor: comankh »

(seba, pamiętaj żeby wszystko nagrywać :> )

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#236 Post autor: yugorin »

comankh pisze:czytam to jako próbę legitymizacji sceny B.
W tej sali nie ma wydzielonej sceny ani podestu. Ot po prostu parkiet na pewnym poziomie.
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.


Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#238 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Raf nie ma nic wspolnego ze scena, jest to handlarz prowadzacy forum/sklep z produktami watpliwej jakosci. Na X handel mu nie wyszedl wiec probuje wykorzystac MD do promowania swojego biznesu. Yugorin go jeszcze nie zna zbyt dobrze wiec widzi tylko zalety bo beda nagrody. Nie przyjalbym niczego od tego goscia i zabronilbym mu wystawiania stoiska handlowego na naszym party.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#239 Post autor: yugorin »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:Raf nie ma nic wspolnego ze scena, jest to handlarz prowadzacy forum/sklep z produktami watpliwej jakosci. Na X handel mu nie wyszedl wiec probuje wykorzystac MD do promowania swojego biznesu. Yugorin go jeszcze nie zna zbyt dobrze wiec widzi tylko zalety bo beda nagrody. Nie przyjalbym niczego od tego goscia i zabronilbym mu wystawiania stoiska handlowego na naszym party.
Moi koledzy i koleżanki.

Nie zmuszę nikogo do przyjęcia zasilacza od Rafa. Nie zamierzam nikogo zmuszać do niczego. To wolny kraj, każdy ma swój rozum i filozofię życia.

Sebaloz, muszę jednak zapytać o źródło Twoich informacji. Tak zupełnie poważnie - skąd wiesz, kto Ci o tym powiedział, jak na to wpadłeś, że ktokolwiek będzie miał na MD stoisko handlowe? Co do promocji biznesu - producent zasilaczy nawet słowem nie pisnął gdziekolwiek, że dał zasilacze. To była MOJA decyzja, żeby poinformować o tym publicznie. Uważam to za miły gest. Tak jak uważam za miły gest to co zrobił SUDi, to co zrobił kolega dając mi GTX1070.

Sebaloz - kibicuję Twojej produkcji na party i obiecuję, że jeśli w ramach miejsca które zdobędziesz, znajdzie się jakikolwiek zasilacz, nie dam Ci go, bo nie chcę Twojej krzywdy ani złego samopoczucia. Namaste!

Czy Raf ma coś wspólnego ze sceną - nie oceniam, bo nie jestem od tego. Ty masz widać większe prawo do tego i szanuję to. Jesteś na scenie znacznie dłużej, masz wiedzę i doświadczenie.

Muszę jednak przemyśleć ile wspólnego ze sceną ma Gideon (ultimate), Zoltan (SD1541), producent kubków smoczych etc. Jaka jest ogólna definicja scenowca i przynależności do tej czy innej kategorii. Może zrobię wycinanki na nagrody (podobno prezent zrobiony własnoręcznie jest najcenniejszy)

Ale tak, teraz widzę, po niektórych powtarzających się wpisach, że wiele rzeczy muszę przemyśleć. Zrobię to jednak we własnej głowie.

Życzę Wam jednak dobrej zabawy, dużo pozytywnych emocji na Moonshine Dragons. Mam nadzieję, że party się odbędzie, mam nadzieję, że komuś jeszcze będzie się chciało przyjechać... nadzieja umiera ostatnia.

AHO
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#240 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

yugorin pisze:Sebaloz, muszę jednak zapytać o źródło Twoich informacji. Tak zupełnie poważnie - skąd wiesz, kto Ci o tym powiedział, jak na to wpadłeś, że ktokolwiek będzie miał na MD stoisko handlowe?
Zrodla wlasne. Raf sie zapisal na party a ostatnio na kazdej imprezie gdzie go widzialem siedzial przy swoim stoisku z zasilaczami. Skoro nie pozwolisz mu na stoisko handlowe to bedzie musial spod lady sprzedawac :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

ODPOWIEDZ